reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

hej ja dzis juz po szkole jestem wczoraj opr bylo od babki z polskiego dzis tez;/;/ wogule to prace kontrolna bedziemy pisac w szkole jak napisze na pale to niedopusci mnie do egzaminu a jjak nienapisze egzaminu to zawale semestr;/ masakra ja niewiem jak to napisze jak ja niemam pojecia jak;/;/ we wtorek rozprawa mysle ze w koncu skonczy sie bo mam dosc a musze sie zaczac uczyc a przez ta rozprawe niemam nerwow;/;/:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: slawek sie nie odzywa widzi ze na gadu jestem ale sie nie odezwie... a niech spada bez nieg tez sobie poradze zawsze sobie sama radzilam....:zawstydzona/y::-( po za tym meble zamwilam:-D:-D:-D:-D oczywiscie na kredyt ale co tam laprota splacilam to meble tez splace. w koncu bedzie tak jak mi sie wymarzylo i jak ja chce:-):-):-):-) dostalam awans jednak:-D i podwyzke troche ciulowo bo dalej mam pol etatu ale dstalam pdwyzke szkoda mi nagdodzin ze niemige robic ale rybka albo akwarium wiec jak narazie niejest zle to laski jak cos trzymajciue kciuki za mnie we wtorek moze nie osiwieje do konca:-) a w czwartek mamy impreze z pracy to sie opije w trupa :-D:-D:-D:-D musze odreagowac trszke najwyzej sie beda ze mnie smiac ale co tam :-):-):-):-):-) narazie lece spac bo padam na buzke a jutro znowu do pracy ;/;/

Rena rodzisz juz moze?? a imie dla synka macie juz???
Iwcik to niezle poszalallas jak do 3:D:D
Dorota witaj u nas:) napisz cos wiecej o sobie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej bardzo dziękuję za miłe przywitanie;-):-) ja czuję się bardzo dobrze od wczoraj tylko mi coś nogi puchną ale pozatym jest ok. Unas we Włoszech pogoda się popsuła od piątku pada deszcz także nawet się niechce z domu wychodzić!
Iwcik<Do Polski na stałe narazie nie myślimy wracać ale rozpoczeliśmy budowę także kiedyś napewno wrucimy! Bo w końcu cała rodzinka jest w Polsce!
Buba<To czymam mocno kciuki!
 
hejka mamuski:-D:-D ja jeszcze w dwupaku i na razie zero oznak porodu:baffled::baffled: dzis w nocy spac nie moglam masakra to byla jakas:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: teraz ledwo zyje szykujemy sie wlasnie na spacerek.... mamy z mezem jeszcze w planach weekendowych wypad do kina takze pasuje zebym wytrwala:-D:-D:-D:-D

Buba no moj maz wybiera imie takze nic nie wiem jak i co:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:on twierdzi ze jak sie urodzi to dopiero wtedy bedzie myslal:baffled::baffled:

no Milence chyba przechodzi bo nie wola juz ze ja pupa boli:-D:-D ale jest strasznie niegrzeczna mowie Wam juz wysiadam jak mi dokucza wczoraj tak mi dala w kosc ze nakrzyczalam na nia a potem razem z nia sie rozplakalam:no::no::-( :-:)-:)-( wogole mnie nie slucha wszystko psuje wychodzi na meble nawet po telewizorze sie wspina a kiedys niewiele braklo a by go zwalila na siebie:wściekła/y::wściekła/y: a od kilku dni gryzie podchodzi z nienacka i dawaj z calej sily wczoraj ugryzla mnie w cycka ale sie udarlam az mnie maz okrzyczal ze tak wrzeszcze ale latwo mu powiedziec bo jego nie gryzie:wściekła/y::wściekła/y:mozliwe zeby juz zeby 5tki wychodzily?
no nic spadam ubierac mala na pole Buba trzymam kciuki za jutrzejsza rozprawe my jutro wybywamy do babci moze zostawie Milenke u babci sama bo jest problem zeby tam zostala a pewnie jak pojade do szpiutala to tam bedzie musiala zostac wiec musze ja spowrotem przyzwyczaic bo ostatnio nic tylko mama i mama:baffled::baffled::baffled:

buziaki pa
 
Rena ty siezastanawiasz czy twojej ida juz 5 heeee ja wlasnie dowiedzialam sie przedwczoraj ze mojej Lence ida wszystkie 4 piatki naraz jest mega marudna i nieznosna goraczkuje i czyści ja tez czasami , no i ja mam tez juz dosc bo nie wyrabiam nerwowo dzisiaj to juz wziełam trzasnelam drzwiami i meza zostawiłam z dziecmi a ja zeby odreagowac nerwy wzielam odpalilam kosiarke i zaczelam latac z nia i kosic trawe co prawde trawy mało ale za to lisci pełno i wszystkie wyzbieralam kosiarka heeeeeee a ze kosiarka ma naped zepsuty to miałam co pchac po tych moich górkach ale nerwy za to troche opadły heeeee

Buba trzymam kciuki kochana oby wszystko poszło po twojej mysli &&&&&&&& no i gratki awansu superrrrrr , poradzisz sobie kobieto i ze szkola i z rozprawa no i a chłopami a skoro i tak nie zalezało ci na slawku to olej go skoro sie nie odzywa to moze wcale mu tak bardzo nie zalezało zreszta sposobem zerwania z toba pokazal juz jak malostkowy jest i obojetne mu wszystko było co ty masz do powiedzenia ........takze głowa do gory bo na horyzoncie napewno milosc sie jeszcze pojawi:)))))))))

Dorota no to fajnie ze tam jestescie razem , fakt faktem daleko od rodziny no ale jak piszesz ze sie budujecie tu w PL tzn ze jednak kiedys wrócicie zapewne jak dom wybudujecie i umeblujecie :))) ja tez wzie,lam sie za budowe ale mozolnie nam idzie czekam strasznie długo juz na paiery mielismy na jesuen zrobic fundamenty a tu lipa , a mozesz pochwalic sie projektem domu jaki wybraliscie ??????????
 
NO I WYGRALAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matko jak ja sie ciesze a tak niesamowicie sie balam... matki niebylo niestawila sie wogule niewiem czemu ale zeznania daly sporo i tej laski i siostry i mamy ze sedzia stwierzil ze rażąco zaniedbuje dziecko itd.... ehhhh jeden klopot mniej w sumie ten ktorego sie balam najbardziej teraz musze szkole zaliczyc a najbardziej to polski napisac tak zebym zalilczyla choc na 2;/ siostra az szampana otworzyla:-):-)emilka tez lyczka sie napila bo niedala by mi spokoju dzis tak wyjatkowo dalam jej w sumie to wiecej nie chciala to nawet lepiej:-D:-D no teraz trzeba zrobic obiad i biore sie na legalu za nauke czyli czytac dżume;/ moze choc ta jedna przecztyam do konca;p;-)nic spadam i jak cos to wieczorkiem sie odezwe:-):-):-)
 
Buba jupiiiiiiiiii super super superrrrrrrrrrrrrr ze wygralas choc ja to czułam ze tak bedzie ale sie ciesze razem z toba :)))))))))))))))))))
no to teraz ucz sie pilnie ale w wolnych chwilach wpadaj do nas ::)))))) teraz trzymam kciuki za zdany egzamin &&&&&&&&&&&

a ja dzisiaj troche szyłam i troche firanek wystawiłam na allegro moze któres sie cos spodoba to wklejam jeden link wysterczy wejsc i kliknij na pokaz wszystkie przedmioty urzytkownika to tak jest 7 wystawionych niektore sa nowe a kilka jest uzywanych przeze mnie , ale wygladaja jak nowe bo u mnie firany długo nie powisza bo mi sie szybko nudza i szyje nowe heeeee wiec musze troche sie pozbyc bo w szafie mało miejsca troche mamie dalam wiec luz heeeeeeee , a to link do jedej z aukcji :
komplet woal + organtyna (1925127846) - Aukcje internetowe Allegro
 
Witajcie kobietki! Dziś wstałam wyjątkowo wcześnie bo tak to zawsze długo śpie odsypiam puki nasze maleństwo jest jeszcze w brzuchu:-) Mój mąż poszedł na 7 do pracy a ja zostałam sama w domku! Dziś muszę wkońcu spakować torbę do szpitala bo to już 33 tydzień ciąży więc lepiej się zabezpieczyć w razie czego:-D Także za chwilę biorę się za pakownie!We Włoszech pogoda się popsuła co prawda już nie pada deszcz ale zimno jest w tym roku wyjątkowo!
Iwcik: bardzo ładne te twoje firany naprawdę ładnie szyjesz :tak:
Buba:gratulacje!!!!
 
ehhh i dlugo sie nnienacieszyłam ta wygraną.... Suk** bedzie sie dwoływac i grzila nam ze ja popamietamy i ze zlozy sprawe o kontakty z dziecmi... ja mma serdecznie dosc juz tego wszystkiego :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: teraz to musze zaczac zbuerac na adwokata;/ znacie moze jakiegos dobrego? co skonczy ta sprawe raz a dobrze:confused::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: bo ja juz niecche jej widziec... a podobno kochany tatus Emilki wraca w grudniu zobaczymy co ztego bedzie.... mimo wszystko prawo jes po mojej stronie i mam nadzieje ze skonczy sie tak jak skonczyła sie wczoraj czyli na moja kozysc...
 
reklama
Dorota odsypiaj kobieto ile sie da puki mozesz bo pózniej to niestety nie bedziesz miala kiedy sie wyspac :)a no i czas najwyzszy tobie torbe pakowac ja własnie w 33 tygodniu spakowałam a tydzien pózniej trafilam juz na porodówke heeeeeeeee

Buba nie przejmuj sie kobieto beda cie straszyc i ciul wie co gadac odwoływac tez sie moze ale nic mu to nie da....a skoro ten ojciec emilki wraca w grudniu to chyba długo sie nie nacieszy skoro go scigaja to go zamkna heeeeeeeee i sprawa załatwiona wiec wrzuc na luz kobieto :)))))))))))
 
Do góry