reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

Witam nowa mamusie pisz razem z nami w kupie razniej heeee'

Rena no to ci ciaza daje sie we znaki oby do przodu a jak juz bedziesz na l4 to juz bedzie lepiej bo wiecej czasu na zasłuzony odpoczynek:)

Lidka jestem ale czasu brak na kompa heee cieplo to korzystam jak nie spacer to cos kolo domu robie jak nie trawke kosiłam ostatnio i bukszpany sadzilam i drzewka ozdobne to dzisiaj kamien na droge nawalałam bo gdzieniegdzie mi sie droga zaczeła sypac a trzeba podratowac bo jak przyjda deszcze to bym do chałpy nie doszła heeeeeeee
Jutro musze podjechac do geodezji bo te pipy mi zle mapke jedna wyrysowały i nerwy mam takie ze hej bo zaplaciłam za nia ponad 100zł i jak mi powie ze mam jeszcze raz zapłacic to jej nagadam tak ze w piety jej pujdzie bo jak nie umie rysowac to niech idzie sprzatac heeeee moze lepiej jej sprzatanie wyjdzie heeeeeeeeenoale to jutro sie okaze hmmmmm
 
reklama
hejka!!
witam laski w piątkowy dzien.za oknem sloneczko swieci,lekki wiaterek wieje a termometr pokazuje na plusie 25*:tak:dzieci spią,krystek na dworze sie bawi w piaskownicy a ja siedze w domu i ogladam ślub ksiećia williama z kate.obiad mam z wczoraj wiec mam spokój od gotowania.:-p
alanek już mi dzis nie gorączkuje i nie kaszle tak jak wczoraj wiec może bedzie dobrze i obejdzie sie bez antybiotyku,byłam juz dzis z nim na dworze mam nadzieje ze mu tym nie zaszkodziłam.:sorry2:a ja sie czuje fatalnie,mam taki katar ze masakra z nosa i oczu mi sie leje:no::-(,co chwilke mi zimno,jeszcze mi tego brakowała żebym chora byla.:wściekła/y:

iwicik-ty to kochana zabiegana jesteś,mam nadzieje ze jednak znajdziesz czas dla nie:tak:
buziaczki dla dzieciaczków.

rena-to życzę Ci zebyś szybciutko poszła na to l4
 
hej laski

ja wlasnie wróciłam niedawno od rodziców z odpustu Maksiu zadowolony bo obkupiony wrócił bo akurat trafil ze były trzy ciotki no i dziadkowie wiec kazdy cos jeszcze kupił no i lence też heeee takze dzieci zadowolone wrociły niestety pojechałam sama bo maz wczoraj wrócił z pracy z goraczka i katarem i nie dał rady pojechac ale za to wyspał sie i dzisiaj nam obiadek ugotowal heeeeeee

a teraz lenka spi a maz pojechal do swoich rodzicow zobaczyc :) a ja na chwilke kukam na bb:-):-)
 
Witajcie
Mam do Was pytanie czy znacie lekarke Huma ??
To lekarka prowadząca moje dziewczyny i tak się zastanawiam czy ona jest naprawdę dobra nie mam kogo zapytać o opinie na jej temat.


Przyszła wiosna wszystko pyli a moje dziwczyny katary maja takie że nic nie pomaga a miały różne już leki na dodatek są na stałych inhalacjach tylko najmłodsza puki co nie ma tych inhalacji myślicie że u niespełna 2 latki można zrobić już test na alergie??
Moja 5 latka miała wyszedł negatywny mimo że lekarka mówi że ma typową skórę alergika,miała robione z krwi i czekam na wyniki.
 
hej mamuski!!
witam sie i ja w trakcie długiego weekendu,pogoda w rzeszowie od wczoraj jest do d..y,zimno,pada deszcz:wściekła/y: i nie ma szans na żaden wypad z dziecmi na piknik albo długi spacer.:no::-(
ja z m sezon grillowy już rozpoczęliśmy w sobote wieczorem u znajomych,piwko do tego karkówka no pycha!!!:tak:w planach mieliśmy pojechać na soline w długi weekend ale pogoda nam nie dopisała i siedzimy w domu.
dzieci poszły spac,krystian sie bawi a m szaleje w kuchni,mam zakaz wchodzenia do kuchni jak on gotuje:sorry2: ale mi to wcale nie pzeszkadza przynajmniej mam czas wolny.:tak:;-)


iwicik-mój krystian też uwielbia odpusty bo są kramy i zawsze wszyscy mu coś kupią.
zdrówka dla m życzę:tak:

natasza-ja niestety nie znam tej doktorki.
mój krystian to alergik też z testów mu nic nie wyszło ale badanie krwi potwierdziło ze jest alergikiem.teraz mu robie nebulizacje i dostaje tabletki flonidal.
mi moj dr.mowił że 2 latka to za wczesnie na testy.
 
Witam sie z Wami po dłuzszej nieobecności:zawstydzona/y:
U mnie wszystko oki :-):tak: pracuję niby 8 godzin ale od 9 lub 10 do 17 18 potem zakupy i padam na pysk nawet na kompa mi się niechce:no: po swiętach jak to po..cięzko się odtrzasnąć i pelno sprzatania po gosciach he he
Aaaa...i mam dobre wiadomości w końcu mamy nowe auto no może nie takie nowe alę duże i wygodne w końcu mogę śmigać.
NATASZA moje dzieci tez były alergikami starszemu juz przeszło ale córka nadal ma ataki astmy zwłaszcza wiosną i jesienią jest uczulona na plesnie i pyłki testów jeszcze nie robilismy ale się do tego przymierzamy faktycznie testow nierobi się przed 3 rokiem życia a te z krwi sa mało wiarygodne moja miała nic nie wykazały a jednak jest uczulona puki co lecimy od czasu do czasu na wziewach i lekach przeciwalergicznych.
A oto moja skarbeczka i ja:-D:-D
 

Załączniki

  • 20110403319.jpg
    20110403319.jpg
    54,9 KB · Wyświetleń: 22
  • 20110403321.jpg
    20110403321.jpg
    45,6 KB · Wyświetleń: 27
  • 20110417390.jpg
    20110417390.jpg
    52,9 KB · Wyświetleń: 20
czesc mamuski!!!
witam sie w srodowy dzien,za okne sloneczko swieci ale jest zimno bo tylko 10*C byłam z dziecmi na spacerze i zmarzłam strasznie.:wściekła/y:
a mi sie dni poprzestawiały cały czas mi sie wydaje ze dzis jest poniedzialaek a nie sroda:dry:.jak mi sie po tak długiej przerwie nie chciałao dzis wstac to masakra,mojego krystiana też nie mogłam z łóżka ściągnąc,oj już sie nie mogę wakacji doczekać!!:tak:
ja już po obiedzie jestem,krystian koloruje,m w pracy,dzieci spią a ja zasiadłam z kawką przed kompem.


anek-fajnie ze u was wszystko dobrze:tak:
pochwal sie kochana nowym autkiem.
a zdiecia super:-)
 
hej laski

ja juz dzisiaj mam dosc kosiłam trawke a w kosiarce wysiadł naped i si zmachalam , Lenka spi wiec korzystam , maksiu quadem jezdzi a mąż juz do pracy pojechał , no i wczesniej narobił mi niezłego stracha osioł stary i glupi chciał sie popisac przed synem jak on to umie jezdzic no i sie popisal tak ze przeleciał przez quada do przodu ręke mu powyginalo i nogami sie nakryl strasznie to wygladało jak lecial ale go opitoliłam całe szczescie ze skonczyło sie na lekkich potluczeniach rąk i barku i rozwalonej dolnej wardze ale groznie to wygladało tym bardziej ze rozpedzil sie ......stary a głupi mu powiedzialam no i pojechał do roboty z napuchnieta i rozwalona warga heeeee powiedzialam mu ze w firmie beda sie napitalac ze baba mu wpieprzyła heeeeee
 
hej kobietki!

matko a co tu takie pustki:szok::szok::szok:

witam sie w sobotni paskudny deszczowy i zimny dzien:wściekła/y:.pogode mamy straszną od rana leje i ciemno jest takie ze światlo już musze w domu świecić:szok:.mam nadzieje ze jutro tylko nie bedzie padać bo mamy komunie w rodzinie i chciała bym iść z dziecmi do kościoła a jak tak bedzie padac to w domu zostane.:-(
ja juz mam posprzątane,głowe umyłam,paznokcie pomalowałam i teraz odpoczywam z kawką przed bb.;-)m z krystianem graja w piłkarzyki,dzieci spią,cisza i spokój w domu.:tak:


iwicik-to Ci m stracha napędził :szok:,biedna sie wystraszyłaś.:-(
faceci czasem nie :no:myślą, a przez taką głupote mógłby sie połamać.

rena-co tam u Ciebie?jak sie czujesz?
 
reklama
hej laski

nie chce mi sie nic od rana zrobilam zakupy w rzeszowie lidka jechałam kolo ciebie ale nie wstapilam bo widzialam ze sporo aut u was stało wiec domysliłam sie ze macie gosci :tak:maz siedzial caly dzien w domu z dziecmi , a ja nie zrobilam nic jeszcze dzisiaj i nie zamierzam nawet nic robic ide pewnie spac bo mam zly dzien wczoraj dostala@ i nerwy mna targają:wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry