reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

czesc lasczki!
u nas jest tak piękna pogoda ze cały czas na dworze z dziecmi jestem.dzisiaj korzystam z tego że m ma wolne i wlasnie poszedl z dziecmi na spacer a ja obiad gotuje i w miedzy czasie zagladam co tam u was słychać.:tak:
wczoraj wybralam sie z dziecmi na długi spacer(przeszłam chyba ze 4 km):szok:nogi to mi do d..y wchodziły a krystek mi tak marudzil ze myslalam ze wyjde z siebie:dry:.i powiem wam ze mam pierwsza opalenizne:szok::szok: tak mnie slonce na dekolcie chwyciło ze masakra,buzia czerwona wygladam jak indyk:wściekła/y:.dzis na 15-30 jesem umowiona do fryziera,mam ochotę strzelic sobie taki kolor na włosach jaki ma ta aktorka (kasia zielinska)ale nie wiem jak bede wyglądac:sorry2:.zobacze co mi doradzi moja fryzierka.


matko laski gdzie wy jesteście?????

iwicik-nawet ty mnie opuściłaś?????:-(
zostałam sama na forum:-(
 
reklama
Lidka ja zagladam ale juz brak czasu na pisanie:-( po pracy praca w domu przed swietami wiadomo a ja czuje sie fatalnie ciagle mnie mdli a po poludniu jestem tak spiaca ze masakra a o 22 to juz nie kontaktuje:szok::szok::szok: w piatek mam wolne to mam nadzieje uda mi sie cos upichcic i dokonczyc sprzatanie...

lecem kobietki bo mi sie obiad dla mezusia gotuje ja wcianam wlasnie zupke pieczarkowa z wczoraj taka mialam wczoraj zachcianke:-D:-D:-D:-D:szok::szok::szok: milego popoludnia zycze;-);-);-)
 
czesc laseczki!!
ja tak tylko na chwilkę wpadam na bb złożyć wam życzenia.:-)
dzis od rana na pełnych obrotach,najpierw sprzatanie pózniej pojechałam z cała moją rodzinka na zakupy(masakra co sie dzieje w tych hipermarketach):szok::szok:ludzi tyle że cieżko przejechać wózkiem,:wściekła/y:kupę kasy stracielam a nic:no: wiele nie kupiłam ja nie wiem jak ja to robie.:sorry2::confused:
dzieci teraz spią m myje samochód,krystek szaleje na dworze a ja za raz zabieram sie za robienie sałatki i na godz.17-30 idziemy do koscioła.



życzę wam
smacznego jajka
kurczaków,baranka
ciasta z rodzynkami,
ostrego chrzanu,
tęczowych mazurków
mokrego dyngusa
i ode mnie wielkiego całusa
wesołych świąt życzy lidka z raczkami!!!!!:tak::-)
 
Oby zdrowie dopisało
i jajeczko smakowało,
by szyneczka nie tuczyła,
atmosferka była miła,
a zajączek uśmiechnięty -
przyniósł wreszcie te prezenty!

P.S-Mokrego Dyngusa
 
hej babeczki!!!
świeta,swieta i po swietach ale ja sie ciesze ze już po:tak:, teraz trzeba sie wziąć za siebie i przystopować z jedzeniem bo masakra:wściekła/y: lato co raz bliżej a moj brzuch co raz to wiekszy:-:)zawstydzona/y:
u nas świta były nie za ciekawe,pogoda do dupy zimno,deszczowo i burzowo i dzieciaki mi sie pochorowaly:-(.krystian wczoraj skarżył mi sie że go ucho boli i dostał temperature,dzisiaj tez mi gorączkuje,alan jak zawsze ma problem z gardłem,wczoraj mi zagorączkował i brzydko kaszlał,nic jesc nie chciał, dzis juz jest troszke lepej bo robie mu nebulizacje i to pomaga ale i tak jade z nimi dzis do doktora,niech ich zbada(będe spokojniejsza) mam tylko nadzieje ze nie:no: bedzie potrzebny antybiotyk.:-(
uciekam bo sterta prasowania na mnie czeka


laski jak tam u was po świętach?????
wracajcie w końcu na bb bo nie mam z kim pisać:-(
 
Witam i ja po swietach heeeeee objedzona od a do z no i dieta poszła w rejs haaaa ale nie jest zle bo tylko pó kilograma wskoczyło heeeeeee
Lidka oczywiscie ze rozpoczynamy sezon grilowy :))))))ale chyba u mnie kochana heeeeeeeee:)))))))

Zadko zagladałam ostatnio bo maz zabierał lapka ze soba do pracy bo zaczał ta diagnostyke aut i podpina pod kompa no a niestety wszystkie programy potrzebne do tego ma w lapku i niestety zostaje odcieta od internetu ale mam nadzieje ze za niedlugo kupimy drugiego lapka to bede na bierzaco heeeeeeeeee
Pozdrawiam was serdecznie
Rena jak brzusi rosnie ??????

Anek a u ciebie jak tam ??????/
 
hej laski wpadam na sekundke powiedziec ze zyje Swieta jakos minely troszke mi moj zoladek odpuscil ale od wczoraj znow sie buntuje dzis niewiele jadlam do tego leb mi peka katar mam masakryczny wogole nie wiem jak przezylam te 8 godz w pracy mykam zaraz do lozka bo jak maz zobaczy ze przy kompie zamiast w lozku to bedzie afera:-D:-D:-D

Iwcik brzusia narazie niet:-D:-D (tzn jest ale ten zeszlociazowy:-D:-D:-D:-D) ja niewiele jem do tego rano czasem wymiotuje to zamiast przybierac na wadze to chudne:no::no::no:

zmykam do lozka buziole:-):-)
 
hej laseczki!!!
witam sie i ja w czwartkowy ciepły,sloneczny dzien.:tak:u nas jest piękna pogoda a ja niestety musze w domu siedziec:-( bo alan mi gorączkuje,juz bylo wczoraj lepiej fajnie sie czól,bawil sie nie kaszlał aż w nocy obudził sie z placzem i nic tylko ręce,:sorry2: dalam mu nurofen(bo pomyslalam ze go coś boli)i chyba mialam racje bo za 20 minut zasnol i spal do rana.coś mi sie wydaje ze jednak antybiotyk będzie potrzebny.:-(teraz dzieci spią,krystian bawi sie na dworze ja juz obiadek mam zrobiony(dzis placki śląskie)pranie mi sie kręci wiec mam chwilke czasu dla siebie.;-)


rena-oj kochana widze ze kiepski masz początek ciąży.
oszczedzaj sie ile tylko możesz i uważaj na siebie.
a do kiedy masz zamiar pracować????
jak milenka???

nataszka-witam i zapraszam do częstego pisania.:-)

iwicik-a ty laska gdzie jesteś????
 
reklama
czesc laseczki no dzis juz troche lepiej sie czuje ale wczoraj przelezalam caly wieczor w domu balagan nieziemski ale nie mam sil ani sprzatac ani prasowac trudno jakos to przetrwam mam nadzieje ze niedlugo mdlosci i sennosc mina...

Lidka na razie w pracy szefostwo nie wie ze jestem w ciazy 11 maja mam wizyte dostane zaswidczenie to sie dowiedza a ze obie z kolezanka mamy zamiar wziac L4 no to musza kogos zatrudnic i bede musiala z m-c chociaz posiedziec z ta nowa osoba i ja szkolic wiec kolo polowy czerwca pewnie...jestem juz strasznie zmeczona dobrze ze Milenka u babci to moge odpoczac...a Milenka zdrowa rosnie i psoci:-D:-D:-D

zmykam obiad gotowac paaaaaaaaa
 
Ostatnia edycja:
Do góry