reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

Też słyszałam o Botiuku, że jest bardzo dobry, ale nie wiem czy będzie mnie stać na wizyty. Gdybym zaszła w ciążę w tym cyklu lub niedługo potem, to do grudnia jeszcze płacimy kredyt po weselu, więc prywatne wizyty odpadają...;/
Dzięki za powitanie :)
 
reklama
hejka kobietki melduje ze jestesmy zdrowe:-D:-D:-D
wczoraj juz byla poprawa a dzis to juz wogole super Milenka nadrabia z jedzeniem ciagle wola amam no i kupek tylko 3 dzis:tak::tak::tak::-D:-D ale jeszcze slaba jest bo spi w dzien bardzo dlugo az trzeba ja budzic...i taka zla sie zrobila dzis mi cale rece zgryzla beda nastepne zabki lada dzien:szok::szok::szok:

a ja dzis znow sie zle czuje tak mi niedobrze:no::no::no: a jutro musze isc do pracy bo kolezanka tez jest w ciazy i ona wymiotuje strasznie wiec musze ja troche odciazyc:-D:-D:-D

Iwcik brawa dla Lenki za pierwszego zabka:-D:-D:-D

no nic ja zmykam bo wykonczona jestem Milenka u babci juz spi a ja lecem odespac zeby ta moja malenka fasolka miala u mnie dobrze:tak::tak::tak: babcia poinformowana ze znow zostanie babcia przyjela ze spokojem informacje:-D:-D:-D chyba sie nawet przerazila ze jak wezme L4 to juz nie bedzie tak czesto u nich Milenki:-D:-D:-D

buziam mamuski
 
hej kobietki po weekendzie!!
witam w poniedzialkowy dzien.dzis u nas słoneczko świeci ale nie :no:mam ciepła bo strasznie wieje zimny wiatr:wściekła/y:.z dziecmi byłam chwilke na spacerze ale szybko do domu wróciłam bo noski im poczerwieniały a rączki mieli zimne jak lody.m ma do czwartku wolne wiec mi sie w domu plącze,właśnie po krystiana pojechał do szkoły,dzieci spią,a ja obiad mam z wczoraj więc nie musze stac przy garach.
weekend mieliśmy bardzo udany,w sobote robiłam skromne urodziny moich chlopcow,przyjechala moja mama i siosta z męzem,dzieciaki zdmóchneli swieczki i byli bardzo zadowoleni z prezentów:tak:.a wczoraj przyjechali nasi znajomi z dzieciakami, wiec w domu mialam bardzo wesoło a pokój krystiana wyglądał jak by tornado przeszło.:szok::baffled:

milego dnia:-)

rena-fajnie że już milenka jest zdrowa.:tak:

iwicik-kochana czekamy jutro na was:)))

dagne-jeszcze słyszałam dobre opinie o dr.szklarczyk i dr.szpajankowski.:tak:
 
Witam

wkoncu ucho po malu przestaje bolec bo mozna było zwariowac chodziłam juz sama na siebie zła i na wszystko sie wkurzalam , no ale mąż w sobote troche poprawił humor bo wrócił z pracy i tak bez okazji wreczyl mi 15 róż co mnie zaskozyło bo on raczej nie skory do kwiatów jak juz to czekoladki i to na jakąs okazje a tu prosze kwity i bez okazji no no heeeeee chyba mój chłop zmienia sie haaaaa

Rena jak dobrze ze juz oki :))))))))

Lidka jak tylko dam rade to napewno wpadniemy na chwilke:)))))))

Dagne ja chodziłam do dr Nabożnego on jest zastepcą ordynatora na Rycerskiej i nie mogeo nic złego powiedziec na nieg , wrecz byłam zadowolona z wizyt i to na kase chorych i zawsze jak tylko cos sie działo to dzwoniłam do niego albo do szpitala do niego jechałam no i wkoncu on robił mi cesarke , takze zawsze miąlam go pod reka jak to sie mówi :)))))))))
 
hej laseczki!!!

a co ty takie pustki??????:szok::szok::-(

witam sie i ja w srodowy dzien,u nas pogoda nie za fajna:baffled:wiatr wieje strasznie,co jakis czas pada deszcz wiec spacer dzisiaj z dziecmi sobie daruje bo nie chce żeby nas zmoczyło.
ja już obiad mam zrobiony,m pojechal po krystiana do szkoły,dzieci spac połozyłam wiec teraz mam chwilke czasu dla siebie:tak:po południu ide do koscioła bo jest dzis u nas spowiedz przed swiąteczna.:tak:trzeba sie wyspowiadać z tych grzechów co sie ma:dry:(mam nadzieje ze ksiądz da mi rozgrzeszenie):sorry2:
wczoraj nie miałam jak wpasc na bb bo od rana sprzatanie,pózniej spacer z dziecmi a popołudniu przyjechała do mnie iwicik z dzieciakami.:tak:iwonka wyglada super,chudnie w oczach,lenka jest strasznie grzeczna i w ogóle jest kochana:tak:a maksiu super z moim krystianem sie bawia i dogaduja.:tak:
wiec wczorajszy dzien mialam udany.
 
Lidka mój maż kazal podziekowac za torta :-):-):-)a tak na marginesie to ty pieklas te torty czy zamawiałas gdzies?????????? bo był pyszny no i wiadomo same proteinki:-D:-D:-D:-D no i z tym chudnieciem to nie gine w oczach bo jeszcze do wiwatu troche zostalo :-:)-:)-:)-(
Ja wzielam sie za szycie firan i sprzatanie korzystam bo mamuska przyjechała to zajmuje sie Lenka a ja moge swobodnie robic porzadki i do maszyny siąść:tak::tak::tak:

Laski a u was co pewnie tez porzadki was pochlonęły przedswiateczne co???????/
 
czesc kobietki!!
witam w czwartkowy dzien.:-)
w rzeszowie pogoda do d..y:wściekła/y:,zimno,ciemno,deszcz pada i nic sie czlowiekowi nie:no: chce robic w taki dzien.właśnie wróciłam ze szkoły z krystianem,obiadek już zjedzony,dzieci spią,m w pracy a ja zamiast prasować to usiadlam z kawką przy kąpie:baffled:.głowa mnie dzis strasznie boli,nie mogłam z łóżka sie podniesc dzis rano:-( strasznie zle działa na mnie taka pogoda.ja chcę już wiosnę a jeszcze bardziej chcę lato!!!:tak:

no nic kawke wipiłam wiec zmykam prasować.


iwicik-cisze sie bardzo ze wam tort smakował.
a oczywiście ze to same proteiny:-D:-D:-Dprzyjedz do mnie to mi pomożesz go zjeśc bo ja sama nie dam rady.;-)
a torty zamawiałam w cukierni(ja niestety lewa jestem jesli o wypieki chodzi:zawstydzona/y:)
 
hej laski!!

o rany a co tu takie pustki?????
laski gdzie wy jesteście????


witam sie w piątkowy dzien.pogoda troszkę lepsza jest dzis w rzeszowie,słoneczko co jakiś czas wychodzi,temperatura 12*a co najważniejsze nie pada.
ja z moimi dzieciaczkami byłam na spacerze ale zaraz wróciłam bo wiatr zimny wiał i rączki mieli zimne jak lody.:baffled:
ja własnie z krystianem zjadłam obiad,m w pracy a dzieci spią.
jutro mnie czeka cięzki i pracowity dzien zabieram sie za porządki przed świąteczne,ale tak mi sie nie chce ze masakra:dry:.mam tylko nadzieje ze bedzie ladna pogoda to m zabierze dzieci na dworze a ja spokojnie sobie będę sprzatać.:tak:
 
hej laski

a ja skonczyłam sprzatanie okna umyte firanki nowe uszyte i powieszone dzisiaj byłam z mężem w rzeszowie na zakupach no i super kupiłam Lence buty ale za małe heeeeeeeee maksiowi kupiłam spodnie , mąż obkupil sie no i ja tez bo 3 bluzki kupiłam i buty chciałam jeszcze spodnie ale nie było rozmiaru wiec nie brałam innych heeeeee
Lidka ja dziekuje za proteinki a tort był super jak na wyrob cukierni to rewelacja bo zazwyczaj to masy maja strasznie margaryniaste a ten byl super jak domowej roboty:)))))) powodzenia w porządkach:))))))
 
reklama
czesc laski!!!
witam sie w sliczny poniedzialkowy dzien.u mnie normalnie lato do sloneczka termometr pokazuje 26*zero wiaterku,no bomba, jak byłam z dziecmi na dworze to miałam krótki rękawek i spodenki.
ja wlasnie wróciłam z krystkiem ze szkoły,dzieci spią,m w pracy,pranie mi sie kręci, posprzątane już mam teraz czekam tylko aż mi sie ziemniaczki ugotuja i bedziemy jesc obiad.
na weekendzie mnie nie było bo sobote miałam strasznie pracowitą,sprzatałam generalnie na swieta,posciel pralam,koce,fieranki.a w niedziele byłam z moją rodzinka u mojej mamy na obiedzie i wróciłam wieczorem.
uciekam rozwiesic pranie bo wlasnie pralka przestała wirowac.


iwicik-rozpoczynamy sezon na grilla???;-)
co ty na to?
 
Do góry