reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

Rena wielkie gratulacje odpoczywaj i uwazaj na siebie kochana niech to malutkie ziarenko rosnie zdrowo , no i wspołczuje choroby u mnie juz lepiej ale tez był mega szpital przez tydzien , zdrówka zdrowka i jeszcze raz zdrówka zycze :tak::tak::tak:

Celli no to widze ze ty juz za swiateczne porzadki sie wziełas kurcze a u mnie tez by trzeba było sie wziasc bo inaczej swieta mnie zastana haaaaaaaa:-D:-D:-D:-D

Lidka dziekuje ze napisalas w moim imieniu :-):-):-):-) u mnie wszytko oki tylko wczoraj byłam u lekarza bo ja ucha nie mogłam dotknąć tak mnie boli no i mam krople i smaruje amolem ale od wczoraj nie widze poprawy po tych kroplach nie mam pojecia gdzie mnie tak zawiało :szok::szok::szok:
a jak u ciebie raczki ?????????//
 
reklama
witam!
czesc mamuski w srodowy dzien:-).u nas pogoda w kratkę,raz słonce swieci i jest cieplo a za chwilke wiatr zimny zaczyna wiac i jest zimno.:baffled:
ja wlaśnie skonczyłam jesc obiad i aż wstyd :zawstydzona/y:sie przyznac ale tak sie najadlam ze sie ruszyc :no:nie mogę.jestem przed @ jem wszystko co mi sie w rence dostanie nawet na wagę nie wchodze bo nie chce sie przerazić.:wściekła/y:m w pracy,dzieci spią,krystian jezdzi na rolkach a mnie czeka jeszcze rozwieszenie ciuchów bo własnie pralka przestala prac.ale takiego mam lenia ze szok,z krzesla mi sie wstać nie chce.:zawstydzona/y:
aha i wczoraj robilam pierwsze takie poważne podejcie moich chlopców do nocnika.wszystko było pieknie, ładnie.dzieciaki siedzieli na nociu ja im tlumaczyłam,zabawialam,mowilam ze jak siusiu zrobią do nocia to bedziemy bic brawo:tak:....i co z tego wyszlo??:confused:a to ze miki zrobił siusiu ale nie do nocnika tylko na moj narożnik:laugh2:.no myslalam ze mnie cos trafi,:wściekła/y:a siedział tyle na nocniku i nie zrobił do niego tylko na moje lóżko:wściekła/y::-( a co najlepsze bylo w tym ze jak zrobil siku to wstał i zaczol bic brawo:-D:-D:laugh2::tak:.no tym mnie powalił.:-)
dzisiaj bedzie kolejne podejscie:tak: zobaczymy gdzie dzisiaj sie zesika????


iwicik-jesteś nareszcie:tak:steskniłam sie za tobą:-)
coś Cię kochana te choroby ne chcą opuscić:-(
ja miałam takie fajne krople na ból ucha jak znajde opakowanie to Ci napisze jak sie nazywały.

a u nas..... dziekuje jest ok,chlopaki czują sie juz lepiej,krystian do szkoły chodzi,ja siedze w domu i chopla dostaje:crazy:

iwonka znalazłam te kropelki nazywaja sie dicortineff(tylko ie wiem czy sa na recepte)

rena-jak milenka?
 
no Lidka jakos tak ten mój organizm zacząl sie buntowac z jednego popadam w drugie juz mam dosc no ale co zrobic , ja mam krople Otinum jakies zakrapiam ucho 3xdziennie po dwie krople ale ucho boli nadal i chyba jutro pujde jeszcze raz bo nie wytrzymam czasem to az tak łeb boli jaka niewiem masakra jakas nie dziwie sie teraz dzieciom ze tak strasznie płacza jak ich uszy bola ....o boze .......jak to dobrze ze to mnie boli a nie lene bo chyba bym zwariowala............
 
hejka kobietki:-D u nas ciag dalszy masakry wczoraj caly dzien i noc walczylam z goraczka a dzis to juz wogole tragedia robi kupe co 5 min:no::no::no::no: w dalszym ciagu nie chce jesc zjadla dzis az 3 razy kisiel i podziubala ryzu z jablkiem i to wszystko schudla biedna wazy 9700 no tyle co 3 m-ce temu:szok::szok::szok: bylismy znow u lekarza przepisal Biseptol i mam nadzieje ze jutro w koncu bedzie wolac ammmmmm:tak::tak::tak: dobrze ze pije chociaz 3 noc nieprzespana wiec ledwo widze na oczy...ja chudne razem z Milenka bo nie mam czasu jesc a pasowaloby teraz dbac o siebie...
wrocilam wlasnie od gina i potwierdzil ciaze 5 tydz.:-D:-D:-D wiec obie z kolezanka z pracy jestesmy w podobnych tyg:szok::szok::szok:

spadam babeczki sie polozyc bo pewnie noc bedzie ciezka ale za to do konca tyg juz mam wolne:-D:-D:-D
paaaaaa
 
LIDKA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA KRYSTIANKA Z OKAZJI URODZIN
RENA gratulacje dzidziusia:tak::-):-) wspóolczuję choroby Milenki pamietam ja też miałam jazdy z moją mała kiedy była w wieku Twojej
IWCIK współczuję bólu ucha moim zdaniem krople nic nie pomogą chyba antybiotyk bedzie potrzebny.Na szczęscie że dzieci zdrowe u mnie też chyba odpukac sezon chorób minął.
Do wieczorka,spadam do pracy buuuu:angry::angry::angry::no:
 
witajcie babeczki!!
pogoda dzis jest okropna,wiatr strasznie wieje,do tego jest okropnie duszno i co jakis czas kropi deszcz.:sorry2:
a ja dzisiaj zaspałam i spóznilam sie z krystianem do szkoly:zawstydzona/y:,no masakra jak mi sie wstac:no: nie chciało tel.mi przypominał sie co 5 min aż w koncu go calkiem wyłączyłam i usnęłam:zawstydzona/y: obudziłam sie o 7-40 a krystian do szkoły miał na 8:szok:.wszystko w biegu,mycie zębów,malowanie,czesanie,ubieranie i jazda samochodem w szybkim tempie.:sorry2:;-)

dzieciaki moje dzis marudy straszne,nic im nie pasuje,sami nie wiedza czego chcą(chyba ten wiatr tak na nich działa)teraz m sie z nimi bawi,krystian ze sąsiadką na dworze szaleje a ja kawkę popijam i odpoczywam.

iwicik-i jak kochana sie dzis czujesz?boli ucho dalej?(mam nadzieje ze nie)

rena-biedna milenka:-(strasznie ją męczy.
a ty kochana odpoczywaj kiedy tylko możesz,musisz sie teraz oszczedzać i dbać o siebie.

anek-dzieki bardzo za zyczenia dla mojego synka.:-)
a co tam u Ciebie?
jak dzieciaki?
 
Rena super kurcze nosz oszczedzaj sie troche bo poczatki sa bardzo wazne dla fasolki no i doczekac sie juz nie moge fotki brzusia no bo obowiazkowo trzeba bedzie wlepic :-):-):-)

Anek milo ze wpadlas , no i najwazniejsze ze dzieci zdrowe a ty jak tam laska zyjesz ?

Lidka no wlasnie ucho boli jak bolalo do tego jeszcze mnie leb boli juz chyba od tego ucha i ide jutro jeszcze raz do lekarza bo ja zadnej poprawy nie widze wrecz jest gorzej , a mnie z tego bolu to juz kurwica bierze:baffled::baffled::baffled::baffled:

a zapomnialam moja Lenka ma pierwszego ząbka :)"))))))))))))))
 
czesc Kochane ja tak wpadam miedzy jednym piciem a drugim...mowie Wam juz mam dosc :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: dzis bylismy w szpitalu pojechalismy do znajomej lekarki mojego taty i ona od razu kazala jechac do szpitala bo to rotawirus a on sam nie przejdzie ale w szpitalu zrobili badania wyszly tak na dolnej granicy i lekarka - bardzo fajna mloda i konkretna - stwierdzila ze szkoda ja klasc bo jest w dobrej formie a moze zalapac inne wirusy i bedziemy sie leczyc miesiacami potema a poradzimy sobie z tym w domu tylko musze pilnowac picia i podawac specjalne plyny nawadniajace...dzis rano jeszcze zaczela wymiotowac wszystkim co zjadla choc byly to minimalne ilosci:-:)-:)-:)wściekła/y::wściekła/y: wiec mam podawac hydroxyzine i podsuwam jedzenie i picie na zmiane teraz spi bo juz dzis widac troszke po niej zmeczenie a ze na spaico je pije i nie robi kupek:szok::szok::szok: bo dzis to juz wogole kupka co 5 min plakac mi sie chce jak ja przwijam pupke ma juz tak odparzona choc przebieram od razu i smaruje masciami:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

no nic spadam ide dac piciu mojej kruszynce jest taka dzielna:szok::szok::szok:
trzymajcie za nas kciuki jeszcze wg lekarki jutro powinno byc podobnie a potem powinno byc juz tylko lepiej:tak::tak::tak:
ciumki:-D:-D
 
Witam wszystkie mamusie z Rzeszowa :) ja właśnie jestem na etapie starań :) na razie udzielam się na wątku staraczek :)
postanowiłam w końcu coś napisać na forum rzeszowskim :) jestem po ślubie ponad pół roku, a staramy się 3 miesiące, ten zaczął się czwarty :) mam nadzieję, że i u mnie zagości wkrótce fasolka:) może możecie polecić mi dobrych ginekologów w Rzeszowie, bo ten u którego byłam (dodam , że daaaawno i nie pytajcie dlaczego) nie był zbyt miły i uprzejmy.
Pozdrawiam:)
 
reklama
hej kobietki!!!
ale u mnie dzis pizdzi:szok::szok::szok::wściekła/y:,masakra czlowiekowi malo głowy nie:no: urwie.dobrze ze m ma dzis wolne to zawiuół i przywiózł krystiana ze szkoly,:tak:bo ja to sie nawet z domu dzis nie ruszam.
juz jestesmy po obiedzie,dzieci spią krystianek sie bawi a ja odpoczywam;-) ale zaraz zabieram sie za prasowane,mój m sie nudzi wiec poszedl myć auto,:sorry2:zycze mu powodzenia bo przy takim wietrze to go ładnie tam wypizdzi.:sorry2:

milego dnia.:-)


iwicik-biedna ty moja:-(bólu współczuje mam nadzieje ze dzis sie lepiej juz czujesz.
daj koniecznie znac po wizycie u lekarza.
i oczywiscie wielkie gratki dla lenki za pierwszego ząbka:)))

rena-matko!!i do was sie jakiś wredny wirus przyplątał:-(
oby milence jak najszybciej przeszlo,buziaki dla niej.

dagne-witaj,zapraszamy serdecznie:-)
powodzenia w staraniach mam nadzieje ze jak najszybciej zobaczysz dwie kreseczki na tescie ciążowym.trzymam mocno kciuki.
pytasz o lekarza dobrego, ja chodzilam do botiuka(jest on ordynatorem w szpitalu na rycerskiej)przyjmuje tylko prywatnie i dużo bierze za wizyte.ale polecam:tak:
 
Do góry