reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Marrta książeczkę właśnie Ci posłałam.

badka mi sie wydaje, że też powinniście sie odrobaczyć bo lepiej dmuchać na zimne, co do dezynfekcji domu to dobry jest płyn z octem (teściowa takiego używa, ten z Lilda W5) myje tym okna, podłogi. Nie mam jednak pomysły jak mogłabys to przeprowadzić, chyba wszystko pomyć bo jak robale wyszły i mogą być wszędzie.

Ja po dentyście, znowu porcja trucizny i następna wizyta po świętach juz chyba mi zaplombuje. Byłam w szoku jak mi powiedziała, że to nie powinno boleć a ja tydzień na prochach żyłam tak bolało. Ale okazało się, że zapalenie pomału znika więc mogło boleć bo ząb był od jakiś 15 lat nie ruszany.
 
reklama
Oj Badka! ciarki przechodzą brr. Myślę że musisz się poradzić lekarza...bo np. w dzieciństwie miałam kota, który miały glizdy ale ja się nie zaraziłam. A wiem ze dzieci tez mają te pasożyty-może to inny rodzaj?
 
glizdy? o ja.... zawsze możesz zrobić badanie kału, tylko że chyba lepiej się odrobaczyć. wszyscy. jak zauważyłaś jedną, to pytanie ile nie zauważyłaś i gdzieś się pochowały.
 
Badka- nasz krolik tez mial robaki. ja doslownie- wyszorowalam wszystko Sagrotanem(bakteriobojczy) i wypralam zaslony z okien, bo mam takie siegajace do ziemi.a i oczywiscie bez prania dywanu sie nie obylo. zadnych problemow pozniej nie mielismy. my sie nie odrobaczalismy:-)
oj, dzewczyny, u nas zeby wychodza jak grzyby po deszczu...
qassandra- wielkie dzieki za odpowiedz na moje pytanie! kurcze, to juz sama nie wiem na co mam sie zdecydowac...?
 
Dzięki dziewczyny.Na razie wszystko poodkurzałam i wymopowałam. Na tyle miałam czas. Wściekła jestem sama na siebie, że jak kiedyś wyszły mi glizdy w kuchni myślałam, ze to z siana., Wszystko wyszorowałam i był spokój. Może on już ma kilka miesięcy te robale. Matko, a mały go dotykał, no i ręce cały czas na podłodze, gdzie chodzi też królik. Odkąd zobaczyłam przy Bartusiu tą glizde wszystko mi siedzi w gardle... i jedzenie i nerwy.
 
hej

mala mi dzis wstala sama ..podciagnela sie do kleczku a potem sie wyproostowala przy \'maszynie do cwiczen, chodzenie\' nie wiem jak to sie nazywa...

niezle

co do dziczyzny, no to niezle ten ktos musial ladowac tych kolek w ta sarne...nie jestem za takim \'sportem\' rozladowania ... ;)

Badka mnie ciarki tez przeszkly i tez bym sie zdenerwowala, lepiej pogadac z lekarzem..

co do alergi tez nie pomoge bo nie mamy tego problemu\'odpukac\' mala wcina wsio ...wiem ze moze ona wyskoczyc w kazdym momencie zycia albo i nie...

moze to ma zwiazek co do tego leczenia, antybiiotykow?

dobra brat mnie wygania wrrrr zaraz siosgtra do mnie przyjedzie to sobie polotkuje;)

Marta u mnie jest znowoz tak ze u babci to sobie szymke na WIELE POZWALA ale to ich winaaa ... znowoz u tesciowej jest o polowe lepiej a jak jest ze mna sam na sam jest calkowicie inaczej.,.przytacie mogl wlasnie wiecej rozrabiac;)

papa
 
Tina książeczka nie doszła :(
Badka straszne z tymi robalami, chyba też wszystko by mi w gardle stało :/
Mi tak było ze kilka dni temu. Musiałam zrobić siku i zostawiłam Piotrusia doslownie na minutę a on podreptał do drugiego pokoju do psiej miski i poczęstował się. Zaniepokoiła mnie nagła cisza, wyszłam szybciej z łazienki i myslałam ze zwymiotuję -Piotruś przy misce, buzia wypchana karmą a w rączkach już zapas. Wyjelam mu z pyszczka ile się dalo ale pózniej odbilo mu się karmą wiec musiał sobie trochę wszamać bleee nie mogłam o tym zapomnieć cały dzień
 
Pisałam w południe i gdzieś wcięło mi post:-(
Badka chyba warto się odrobaczyc. My mamy kota w domu (pies aktualnie jest u mojej mamy) weterynarz kazał nam odrobaczać zwierzaki co trzy miesiące jak są dzieci w domu.
Marta świetnie Piotruś radzi sobie z cytryną:-)
Wazka ale masz biedę bez tego neta:-) Amelka zdolna niesamowicie, jeszcze zacznie chodzić na całego jak choinkę zobaczy:-)
mamo maluszka pieski nakarmione:-) świetna akcja.
 
reklama
Ja tylko na szybko do Badki. Kochana wszyscy musicie się odrobaczyć! Jak pójdziesz do weta to on Ci pewnie poleci jakiś świetny środek na dezynfekcję mieszkania. Sama woda z octem to za mało. Larwy mogą być niewidoczne dla oka. Szczerze to jak bym się nie znała to bym tą "glizdę" do woreczka i do weta. Albo chociaż fotkę zrób.
A Ty się przejdź do rodzinnego bo chyba te leki na odrobaczanie ludzi są na receptę ale na tym się już nie znam.
Aha i niestety króliki mają to do siebie (nie tylko one) że posiadaja wiele pasożytów. To niestety normalne.

Dobra uciekamy na impreze. Szpile sobie kupiłam i ciekawe jak będę chodzić bo dawno takich wysokich nie nosiłam :)
 
Do góry