reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Wow Badka zabiłąś mi ćwieka tymi glizdami. Muszę szybko z moim królikiem iśc na odrobaczenie. A jesteś pewna że to z kału? Ja raz też tak miałam ale się okazało że kupiłam ziarna dla królika z robakami i tam były takie małe zólte glistki.
Marta Piotrus rewelacja!!! Cytryna mu nie straszna!!!
Wczoraj spróbowałam małemu dać mleko modyfikowane gdyż ja juz karmię tylko w nocy i wydaje mi sie że za mało mleka dostaje (tylko w kaszkach) ale tak się krzywił jak Piotrus przy cytrynie!!!:) Nie wiem jak to bedzie jak juz przestanę karmić. Zaczęłam sie martwic..
 
reklama
ale dzisiaj tematy...fuuuu...my niestety nie mamy zwierzatek, ale tak mi sie marzy kotek...no ale narazie nie mam co marzyc...za czesto wyjezdzam, bym mogla go miec, a rozstan nie lubie:(wiec jak narazie zostaje w marzeniach

Nikamo ale mleko masz juz w tych kaszach...a na opakowaniach jest napisane pi razy oko ze tylko 2 razy po 180ml ma zjadac...pewnie sie uzbiera jakos...tym bardziej, ze karmisz w nocy...
 
nikamo - nie wiem czy wyszła z kału..wiem tylko, że wyszła spod kanapy..a królik był w kuchni
Kiedyś szła po ścianie..blee :szok:
Próbowałam dzisiaj umówić się z pediatrą ale już go nie było. Spróbuje jutro.
Aha jutro u nas ksiądz już chodzi po kolędzie :tak:


Cały dzień czytam o robakach i glizdach i chyba zaraz puszcze pawia :sorry:
 
Ostatnia edycja:
Badka - ja bym się nie zastanawiała tylko odrobaczyła całą rodzinę. Takie pasożyty mogą źle wpływać na cały układ pokarmowy, dzieci mogą mieć bóle brzuszka, problemy z jedzeniem itp, już nie mówiąc o świądzie i innych sprawach.

U nas wysypka jakby zelżała. Prowadzę teraz dziennik karmień młodego i swój więc dla lekarza będzie jak znalazł w identyfikacji złoczyńcy.

Dzisiaj wpadła do mnie przyjaciółka z rocznym synkiem - było super, dzieciaki sobą zachwycone, my ciągle w ruchu, ale taki urok:) na spokojną kawkę trzeba się umówić jak dzieci śpią :)
 
Nikamo,ja tez ostatnio sie zastanawialam czy za mało mleka nie mamy, Mała na piersi i zawsze rano dostaje cyc, jak sie obudzi w nocy, na wieczor i niekiedy w ciagu dnia, ale rzadko, no ale przeciez wieczorem jest kaszka na mleku i rano tez, wiec pomyslałam ze może ok.Najgorzej jest coś sobie wkrecić. Ja czasem tak mam i pozniej chodze i dołuje sie ciągle jedną rzeczą i mysle jak to naprawic, a dlaczego tak i wogole... Ale pozniej juz ok

Badka co do robala, bleee, musze zapytac tesciowej kiedy odrobaczalapsa i kota bo niekiedy do nas zagladaja, jak nie ja sie tym zajme!!!! Szkoda ze czlowiek czasem i na czyichs blędach sie uczy,nie wspominam o swoich...

A my jutro do Wrocka uderzamy,teściowa jedzie odebrać jakies badanie, M ją zawozi i my przy okazji,co by w domu nie siedziec, chcemy coś kupić Małej bo u nas w Jeleniej kiepski wybór...;/no i może sobie:) sie okaże
Zabieram sie do roboty wkoncu, bomasakra.Chociaz obiad gotowy czeka na eMa aż wróci. Dziś plat z kurczaka z cieście z pieczarkami do tego bagietka czosnkowa.PYCHA!!!!! Buziole:*
 
badka ksiądz po kolędzie tak szybko, normalnie to po trzech królach powinni chodzić.

Lilianka śpi, pierwszy raz od trzech dni po południu ale to z wrażeń bo siostra M. przyjechała z dziećmi i teściową to szkarbusia miała uciechę. Brzdąc jeden staje już na całego czego tylko się nie złapie, najczęściej przy segmencie i przyciska guziki w tv.

Kobietki co kupujecie rodzicom lub teściom na gwiazdkę bo mój M. niechętny tym biletom do kina a jakos w tym roku pomysłów brak, chyba całą wenę wykorzystałam w ciągu tych 6 lat bo były już kalendarze z naszymi zdjęciami, perfumy, książka na cd dla teściowej, model statku dla teścia itd.
 
Ostatnia edycja:
Rzeczywiście cos wcześnie ten ksiądz chodzi.U nas po Bozym Narodzeniu zawsze zaczyna sie kolęda.
Tina m mamy ten sam problem z prezentami nie mam zielonego pojęcia co kupic teściom i mojemu tacie...
 
reklama
Ksiądz po kolędzie haha przed kolędą:-) cóż nowoczesność:-)
Tina ja mamie to zawsze jakiś dobry krem kupuje, tacie perfumy, albo coś praktycznego, fajny sweterek, skórzane rękawiczki.
 
Do góry