reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Tina a moze daj jej kaszke lyzeczka, sa rozne smaki i naprawde potrafia byc dobre...moj nie je wogole mleka w dzien, za to kaszki je i ja stosuje metode w dzien lyzeczka w nocy butla i sprawdza sie bez problemu,choc nie wiem czy u Ciebie lyzeczka sie sprawdzi, bo obiadku nie wciagnela duzo...mleko w tym wieku powinno byc podawane 2 razy po 180ml, jesli sie budzi w nocy to moze to bedzie dobre rozwiazanie?tylko na moje rady patrz z przymruzeniem oka,bo to moje pierwsze dziecie,no i brak doswiadczenia
Sagapo:ninja2::)
 
reklama
izabell to co napisałam zjadła dziś a wczoraj było jeszcze gorzej bo o 14 zjada obiadek 100 gr i do 20.30 nic nie dało sie jej wcisnąć. Potem wypiła kaszkę. W porównaniu co jadała wcześniej to teraz się odchudza. Przed paroma dniami
rano około 5 - 200 ml. mleka
10 - 200-230 ml. mleka
14 - obiadek ok. 180 gr.
17.30 - jakis deserek np. jogurt, musli z owocami, serek 190 gr.
20.30 - kaszka 230 ml

brzuchatka z kaszkami mamy problem bo Lilianka rzadnej nie zje, próbowalismy już najróżniejsze. Jedynie na noc dosypuje jej do mleka 2 łyżeczki.
 
tina TY chyba zartujesz???wiele dzieci nie je tak pieknie jak Twoja...naprawde!!!wiem, ze i Lilianka nie jest z tych co maja duzo na wadze - podobnie jak moj Mateusz, ale super masz!!!moj za to je w miejszych odstepach czasu, a wolalabym jak ty dac 200ml i spokoj przez pare godzin, moim zdaniem to teraz ja sie musze martwic, ze moj malo je:)hehehhe

ale ja dalam ostatnio na luz, nie chce to nie, z glodu nie umrze, a nie ma po kim byc tluscioszkiem, zreszta wiem, ze u Ciebie podobnie wyglada sprawa:)
 
Tina nie martw sie,a Lilianka ma ząbki-moze to przez to,albo jakis gorszy dzien,u nas rzadko kiedy ale tez zjada mniej.Wkurza mnie bo wieczorem zje gora 130ml kaszki,ale nie chce wiecej i na sile jej nie wetkne.... Tak jak napisala brzuchatka,z głodu nasze dzieciaczki nie umieraja:) Głowa do gory:)
 
Przed paroma dniami
rano około 5 - 200 ml. mleka
10 - 200-230 ml. mleka
14 - obiadek ok. 180 gr.
17.30 - jakis deserek np. jogurt, musli z owocami, serek 190 gr.
20.30 - kaszka 230 ml
tina Twoja córcia tyle zjadała przed paroma dniami, a teraz jakby połowę mniej? ciesz się kobieto ... moja Marta nie zje więcej niż 90ml rano i wieczorem ... obiadku zjadała mi koło 200g(na dwa razy) a teraz nawet 100g nie da się Jej na dwa razy wcisnąć, no i owoców też za wiele nie zje (chyba nie lubi) ... poza tym z piersi je wieczorami i w nocy ...
Nie martw się, za parę dni Jej przejdzie :-)
 
dziewczyny czy możliwe jest aby mały dostał temperaturę od przegrzania? zawsze miał temperaturę w pokoju ok 19 stopni, ale teraz zima , stwierdziliśmy że trochę podkręcimy kaloryfer aby było cieplej bo się rozkopuje itp. no i wczoraj mały miał temperaturę, pierwszą w życiu. M odrazu poszedł do apteki i kupił na zbicie temperatury.

mały na szczęscie pogodny, jadł normalnie, pił dużo, więc chociaż to.

mierzę mu elektrycznym w pupie, czy odejmuje się od tego jakieś kreski?
 
Olenka wydaje mi sie ze odejmuje sie 0,5 stopnia czyli 5 kresek,ale jesli sie myleniech ktos mnie poprawi. A czy od przegrzania to nie mam pojecia Kochana,obserwuj go.
 
no gdyby nie to że miał czółko rozpalone nawet bym nie wpadła na to że coś się może dziać, normalnie jadł, pił, bawił się, no nic mam na obniżenie gorączki, już jest mniej zdecydowanie, będę mierzyć .
 
reklama
Do góry