reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Carolaine - bez obaw, śnieg dotrze i do Was i sanki się przydadzą.
Goyek - bardzo chętnie, dziękuję. Postaram się wysłać Ci na priv :-) tylko daj znać czy doszła ta wiadomość bo już wysłałam

haha i mi się udało dopracować suwaczek :-D widzicie go prawda?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Carolaine, kochana współczuje gorączki ... mam nadzieje że uda ci się ją zbić ...

U nas śniegu też nie ma ... no może troszeczkę, ale na pewno na sanki to jeszcze go nie napadało ...

Znajoma nieznajoma sprawdź pocztę kochana :) mam nadzieję że to o to ci chodziło.
 
Goyek - maleńka jesteś wielka! :-D Wszystko doszło!
Zobaczcie jakie fajne czasy - kilka razy się kliknie i w ciągu kilku sekund można się podzielić książką z osobą która może mieszkać na drugim końcu kraju!!!
 
Dziewczyny a któraś ma książkę język dwulatka? Chodzi o ten bunt dwulatka?
Goyek u nas to na bank przez zęby bo nie ma jeszcze ani jednego. Musimy z m jakoś przetrwać.
 
Cześć dziewczyny, mam do Was sprawę. Otrzymałam maila, w którym jest informacja o poparzonej małej 14 miesięcznej dziewczynce Oli, dziewczynka "ma spaloną skórę, uszkodzone kości czaszki na skutek wysokiej temperatury, nie ma połowy twarzy". To maleństwo czekają operacje i rehabilitacja, jest leczona w Prokocimiu. Każdy wysłany mail to 3 grosze dla rodziców małej. Ja przesłałam go do wszystkich swoich znajomych. Pomyślałam o Was - jeżeli któraś z Was chciałaby pomóc, niech poda swojego maila, ja prześlę wtedy na Wasz adres wiadomość, którą Wy możecie przesyłać dalej do swoich znajomych. Liczę na Was mamuśki :)
 
Mała z tym zdjęciem-zrobiłaś pewnie zdjęcie na "Twoim Profilu", a żeby je byłu tu widac to musisz wstawić tzw. avatar - to jest w "panelu kontrolnym"-tez w prawym górnym rogu.
Carolaine ja mam tę książkę ale w formie papierowej.
 
reklama
Dorotko my również mielismy problem z kanalikami lzowymi. U nas ropiały oba oczka. Lekarka nam powiedziala że przyczyną tego mogło być to, że poród odbyl się przez cesarskie cięcie, bo gdyby to było naturalnie to cisnienie panujące w kanale rodnym przyczyniło by się do oczyszczenia kanalików.
U nas nie pomagały żadne antybiotyki, ani masaże. Pomogło dopiero płukanie kanalików. Zabieg odbywa się na żywca. Mi nie pozwolili być przy zabiegu, stałam za dzrwiami. I powiem Ci że strasznie ciężko mi bylo tak bezradnie stać za tymi drzwiami i słuchać jak Piotruś przeraźliwie płacze. Także myslę że to nawet lepiej że Twoj Maluszek będzie znieczulony i nie będzie nic czuł.
 
Do góry