reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

hej dzieczynki...
Ja tak szybko bo przyszlam niedawno do pracy (ten tydzien mam na 12)
Jesli chodzi o odrpbaczanie to faktycznie trzeba skonsultowac z lekarzem bo lek ktory ja miałam jest na recepte wiec i tak do lekarza musisz isc...Ja miałam ZENTEL taki płyn w małej buteleczce 20ml kosztuje ok 17zł pije sie to jednorazowo i po 2 tyg powtarza sie kuracje.No moja Maja odpukac nie kaszle juz 4 noc wiec mysle ze to byl strzał w 10....A dzieciaczki faktycznie trzeba odrobaczac szczególnie w przedszkolu bo dzieci sa rozne i dotykaja czasami pupki a pozniej raczek nie umyja biora zabawki do buzi i sie pokolei zarazaja taki to jest mechanizm...
A wiecie co robaki i wszelkie pasozyty nie lubia ziarenek dyni i surowej marchewki wiec dawajcie swoim dzieciom do chrupania (tym starszym oczywiscie)....A moja Marta dzisiaj dała pospac do 7:00 a zasneła na drzemke przed 10 i spała jeszcze jak wychodziłam do pracy....
A wiecie chciałam jej wczoraj na noc dosypac troche kaszki do mleka ale skubana nie chciala pic wiec stanelo na samym mleku...nauczyla sie ze z butli to tylko mleko a kaszka to lyzeczka i co ja na to poradze...????
 
reklama
hihi Dorotka no ladnie;)

Michalka do 7 Grudnia mowisz, MUSI BYC DOBRZE i bedzie, trzymam KCIUCZKI za WAS!!!

Saskiana a to gdzie sie przeprowadzacie???
 
hi! piszecie jak wam pieknie nocka minela, a u nas piec pobudek!!!! :baffled: chodze jak zombie :baffled: a juz bylo tak dobrze, david budzil sie o 5 na mleko i spal do 7, a dzisiaj znowu sajgon. mam nadzieje, ze to jednorazowe.

pogoda tez fatalna, zimno, wieje i kropi... :no: tak, ze widzicie humor mam dzisiaj super :dry:

mam nadzieje, ze u was lepiej!
 
czesc dziewczyny

przez te wichury zerwało jakies kable wiec nie mialam telefonu ani neta ale juz jestem.

U nas wczoraj byl okropny dzien, Lusia sie zakrztusiła, wzywałam pogotowie, zabrali nas do szpitala, potem sie uspokoiła ale i tak zrobili jej przeswietlenie płuc, na szczescie wszystko ok, ale co sie strachu najadłam.

Bede nadrabiac ale ile mi to zjamie i kiedy skoncze.... uchh

pozdrawiam Was
 
Izabell przytul Lusie ode mnie:-) nacierpiała się Malutka:-( a czym się zakrztusiła?
Dorotkaaa taką decyzję podejmuje rada nadzorcza:-) trzeba trochę poczekać;-)
 
Natka sto lat dla Piotrusia!

Isabel dobrze że nic na tym prześwietleniu nie wyszło.

A tak w ogóle to muszę wybrać w końcu firankę do salonu ale jakoś nie mam pomysłu...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry