reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Na odrobaczanie przypisano nam coś w płynie na receptę, potem poszukam nazwe

helikobakter - mama też miała, ale jakos specjalnie problemów zdrowotnych jej to nie wzbudziło, odpowiednie leczenie i dziadostwo znika.

Michalka- kochana tak czekałam, az napiszesz co na wizycie, bo ostatnią ciąże cały czas mialyśmy pod górkę, no i teraz znowu :(
Przykro mi,że znowu sie zaczęło - krwiaczek szybko się wchłonie, nie jedna kobieta go ma- najgorsze jest to,że trzeba leżeć plackiem...kurcze nie masz nikogo, kto móglby pomóc Ci przy dziecku? często już po 2 tygodniach znika i zycze Ci by jak najszybciej to się stało..

Kurcze u nas dziś do d...
Maksiu obudził się o 5 z takim szczekającym kaszlem - jak przy krtani, nie wiem skąd mogło się coś znowu przypałętać...za godzine mamy wizyte u lekarza. Mam nadzieję, że do szpitala nie traimy...
 
reklama
hej

lawina-ty mi sie tu melduj ladnie!!!

qassandra-dzieki za objasnienie...swoja droga-co za chorobska!

michalka-jakiego duzego masz tego krwiaka?
bedzie dobrze zobaczysz.moja kumpela miala przez cala ciaze,nie wchlonal sie.tylko od czasz do czasu plamila.ale ten krwiak nie mial zadnego wplywu na przebieg ciazy.
nie denerwuj sie,bo to bardziej szkodzi dzidzi miz ten krwiak.

na odrobaczenie-naturalnym sposobem sa jagody podobno.

u nas nocka super:-)zyc nie umierac:)
po malu wyprzedajemy co sie da-czyli male akwarium 60l bierze jakas babka.
a wtedy do pokoju Kasjana kupimy takie kwadratowe,mniejsze.

tylko,ze em mnie wkurza dalej.ta cala przeprowadzka nie odbije sie dobrze na mojej psychice,czuje to w kosciach.
a dlatego,ze nie jestem na 100 procent przekonana do tego dziwnego mieszkania:no:
 
Michałka biedactwo:-( na pewno wszystko będzie ok. Dobrze, ze jesteś w PL, niech Cię rodzinka odciąży przez tan czas. Długo zostajesz?
Mamula mam nadzieję, ze Maksiowi nic nie będzie, a tym bardziej, ze ominiecie szpital.
U nas kolejna dobrze przespana nocka:-)
Sagapo dziękuję:-) mój M natomiast śmieje się, że jakbym pisała tyle pracy co z Wami to już bym miała napisane dwie:-)
 
dziewczyny ale drukujecie, nie nadążam za wami :(

Michałka musisz dużo odpoczywać, tylko u Ciebie to chyba niewykonalne przy małej. A nie masz nikogo z rodziny do pomocy? Mamy, teściowej, siostry itp.?

Qassandra dużo zdrówka dla Was.
 
Michałka - dużo siły i odpoczynku. Najlepiej jak ktoś przejmię na jakiś czas Twoje obowiązki. Może zdecydujesz się dłużej zostać w PL? musisz być pod stałą opieką lekarza.
 
Carolaine - to masz na imię tak jak ja :)

Michałka trzymam kciuki żeby szybko się wchłonął i zdrówka życze

Lece dać mleczko głodomorkowi, będe później..
 
Kurcze Michałka podpisuję się pod tym że najlepiej jakbyś odpoczęła w Pl. Tutaj możesz w każdej chwili mieć usg i masz pomoc rodziny. A w Irl to wiadomo jak z tymi lekarzami jest. Będzie dobrze!

Młoda Ty też masz imieniny? :)

U nas nocka słaba. Mały co rusz przekręcał się z pleców na brzuch i od razu w ryk bo się budził. Teraz patrze że raczkowanie idzie mu coraz lepiej i z oka go spuścić nie można. Właśnie byli u mnie moi rodzice i tata wyszedł od nas zmęczony hehe Cały czas się z nim bawił na podłodze a krzyż już nie ten.

Natka powodzenia w pisaniu pracy. Swoją ponad 2 lata temu pisałam przy równoczesnym remoncie generalnym kuchni i przedpokoju. Masakra jak sobie to przypomnę. Wiadomo że komputer rozprasza. Najlepiej byłoby odłączyć neta :)
 
Michalka kurcze nie dpuszczaj do siebie zlych mysli , tylko te pozytywne i KONIEC. bo bedzie dobrze..musi sie wchlonac ten krwiak tylko dbaj o siebie..moze tak jak dziewczyny pisza zostan dluzej w PL? moze mama tesciowa rodzinka dopomoze?

Sagapago ja sobie musze sprawic takie male autko co by kazdy mial swoje...teraz jezdze wiekszym combi ktory dalismy rodzicom przed naszym wyjazdem i sie idzie przyzwyczaic..wsiadam i jade :p

no i zarejestrowalam sie w UP..2 h czekania a bylam przed 8 i juz 3 osoby byly, PO CO W OGOLE to co rusz wypelniac skoro juz sie raz bylo:O:O:O

Qasandra mowisz ze to sie da WYLECZYC CALKOWICIE..juz ci to nie wracaa ta HB?

Szarlota no sloneczko twoje naprawde delikatne jest ale bedzie dobrze tyle ze potrzevba jakby wiecej 'cierpliwosci' ehhh trzymam kciuki za walke z ta alergia!

Carolaine moja co rusz sie na brzuch przekreca i spi zadowolona;)...teraz ja z deczka pozabezpieczalam i przekreca sie tyko do boku(bo dalej nie da rady;)) i wraca spowrotem na plecy jak jej sie znudzi lezenie bokiem..chociaz tyle i mniej sie o nia martwie
 
reklama
Dziękuje bardzo wszystkim za wsparcie Z pomocą ciężko, cała rodzinka rozrzucona gdzieś po świecie Jestem z tatą w domu ale on pracuje więc i tak siedzę większość czasu sama z Kają Teściowa ma 67 lat więc nie będę jej głowy zawracać bo i tak nie da rady z tym moim diabłem Jestem dobrej myśli bo tylko tyle mi zostało no i tutaj mam o niebo lepszą opiekę lekarską, zostaje do 7 mego grudnia mam nadzieję, ze do tego czasu wszystko wróci do normy Za dwa tyg mam wizytę kontrolną to się okaże co dalej

Szarlota głowa do góry, rozszerzanie diety alergika jest bardzo ciężkie, Kaję też wysypywało praktycznie po wszystkim, musisz próbować tylko jak najmniej na raz a organizm się przyzwyczai, trzymam za Was kciuki
 
Do góry