reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Badka współczuję :sorry2:. Trzymajcie się dzielnie:tak: .. Biedaczki :sorry2:.


Caroline kochana jak ty to zrobiłaś :confused:? !! Jestem pod wrażeniem :tak:. Widzę że się zaparłaś :tak:.


Winika biedactwo :shocked2:!! Mam nadzieję że z ręką nie jest źle:confused: .


Szarlota tak na spokojnie . Czy dawałaś małej coś innego do jedzenia niż butlę :confused:? Cokolwiek mogło wywołać tą kupę …:sorry2:
Babilon podobno nie jest tak dobry jak nutramigen :-p . Nutramigen podobno ma bardziej pocięte białko :-p. Jak mała nic nie je oprócz mleka to musisz spróbować z nutamigenem …:sorry2:
Haha twój M powinien być dumny że tak szybko poszło :-phaha:sorry2: . Mój tez by pewnie był niepocieszony .:-p
Szok co mówisz … doszło info z postów do teściowej:shocked2::shocked2::shocked2: !!! Oooo matko:shocked2: .


Gojek ta górka za uszkiem to może węzeł chłonny :confused:?. Gdzie to dokładnie jest –ten gulek :confused:?

Nikamo Kuba nie chciał siedzieć:no: .Umiał ,ale nie lubił:no: . Teraz bardzo chętnie siada i dłużej posiedzi w jednym miejscu :-Duff..:-D



Zapraszam wszystkie mamy do dyskusji na 2 forum !!!!
 
reklama
Laski, M wrócił, więc trochę z nim posiedzę :-). Wpadnę wieczorkiem. Cieszę się że wszystko działa :-) później dodam wam zdjęcie włosów mojego M, tam - czytaj w grupie :-) to się skuszę wam pokazać :-). Dobra lecę pomóc dawać synusiowi kaszkę, bo tatusiowi się buntuje :baffled:

Kochana Lawino, tak za uszkiem około 5 cm w linii prostej, ja mam to bliżej ucha. A i mamy to tylko z jednej strony główki. Hmmm węzły mówisz ... może. Wiesz ja to na to nie zwracam u siebie uwagi, ale u Samusia, to chyba wolałabym sprawdzić, co to, tyle teraz strasznych rzeczy sie słyszy o zdrowiu maluszków, że wolę chuchać na zimne.

Mam podobno jeden nieprzeczytany komentarz do zdjęcia, ale jak chcę do zobaczyć to mi wyskakuje:
Invalid Album specified. If you followed a valid link, please notify the administrator
 
Ostatnia edycja:
Uuuuuu, też chcę do drugiego forum:baffled:

Wracając do wątku in vitro słyszałam ostatnio tekst starszej pani - wypowiadała się w jakiejś radiowej audycji - mianowicie oświadczyła, że nie jest za refundowaniem in vitro, bo cytuję "dlaczego mam płacić za zabieg, bo się komuś dziecka zachciało". :szok: no poprostu szok, w jakim mu świecie żyjemy:szok::szok::szok:. Ten babol zapewne nie miał problemów z zajściem w ciążę. A ja jestem za:-D i Wszystkim życzę powodzenia i duuuużo dzieciaczków:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Hej kobietki!

Michalka- ogromne gratulacje! duzo zdrowka i pieknej ciazy!
Olena- ja tez poprosze o zaproszenie, bo chyba o mnie zapomnialas:-)
Oj dziewczyny, ostatnio nie mam w ogole weny i sily na pisanie. od czasu do czasu poczytam Wasze wpisy. niekiedy nie wiem w co rece wlozyc...
dzis Xenia skonczyla 8 miesiecy, raczkuje jak perszing:-), zaczyna bic brata jak cos jej nie pasi. no, ale to akurat jego szkola, bo on pierwszy zaczal ja zaczepiac, a ona madrala maly nie pozostaje mu dluzna:-) w zeszlym tygodniu to musialam nawet ich rozdzielic, bo nie wiem co by sie dzialo:-) ale ogolnie to sie kochaja:blink:strach tylko pomyslec, co bedzie sie dzialo za kilka miesiecy...
dzisiaj byla u mnie kolezanka z corkami (5,5 lat i 2 miesiace). starsza dziewczynka bawila sie z Xavciem. wiadomo jak to dzieci -nie siedza cichutko jak sie bawia.
ale nie halasowali, jednak mojemu "kochanemu" sasiadowi wszelkie dzieci prrzeszkadzaja to wariat zaczal skakac po podlodze jak moj krolik jak sie wkurzy, tupal jak jakis debil. och brak slow. w koncu 6 po 13(ta smieszna cisza dzienna jest od 13 do 15) przyslal do nas zonke. no to powiedzialam jej nieco do sluchu i ze ta cisza nie dotyczy dzieci do wieku szkolnego. zatkalo babe i poszla w pieruny! rany jak sie ciesze, ze juz niedlugo wyprowadzimy sie z tego wariatkowa. wiecie, to, az przykre jest, ze w takim fajnym bloku, okolicy, jeden idiota potrafi umilic zycie tylu osobom (bo on prawie wszystkim juz zalazl za skore).jeden sasiad to w szale powiedzial mu, ze jak jeszcze raz przylezie do niego z pretensjami to wlozy mu pal w tylek i wyrzuci go przez balkon:-) grozba w kazdym razie poskutkowala:-Dale to tak na marginesie.
a jeszcze widze, ze nie tylko Xenia strajkuje z obiadkami. ona tylko by cyca chciala. jak widzie, ze trzymam w rece sloiczek lub miszeczke z jedzeniem dla niej, to ryk jest przeokropny!:-(no i w nocy budzi sie nadal po 2-3 razy, bo tylko do cyca chce sie potulac:-(najgorzej jest jak nie daje odlozyc sie do lozeczka tylko chce spac z moim cyckiem w buzi:no: raz chcialam ja oszukac i dac jej wode w butelce w nocy do picia. to tak sie wydzierala, ze chyba caly blok na nogi postawila. tez chce ja powoli odzwyczaic od piersi, bo ona jest od niej za bardzo "uzalezniona". wieczorem zaczelam jej przed snem podawac mleko mod. najpiew byl placz, ale w koncu sie przyzwyczaila. choc wiele korzyci to i tak nie dalo, bo nadal budzi sie tak samo w nocy jak sie budzila po piersi:-(
lawina- nadal nie pochwale sie nowym kolorem wlosow, bo jeszcze nie znalazlam w ciagu dnia 20 minut na farbowanie:blink:
oj, zmykam lulu!kolorowych snow! buziaki!
 
Dziewczyny te które nie mają zaproszeń piszcie do Oleny :tak:. Jak nie wiecie jak to po prostu napiszcie w poscie żeby wam tez wysłała zaproszenie :tak:. Oleny teraz nie ma :sorry2:
 
Dziewczyny, chciałam Wam powiedzieć, że tak szybko tworzycie to forum, iż mi osobie pracującej jest trudno za Wami nadążyć. Jak pokonam czyt. przeczytam wszystkie wpisy to nie mam siły już nic pisać. Jedynie weekend sprzyja mojemu pisaniu, a wtedy tutaj jest raczej cisza;-). Nie zapominajcie o mnie:tak:, chociaż mnie nie widać cały czas jestem z Wami:-D BUZIOLKI dla wszystkich mamusiek:-D. Życzę spokojnych i przespanych nocek.
 
witam dziewczyny!

dawno mnie nie było. ostatnio nie mam na nic czasu..

zaraz biore sie za nadrabianie ale pokrótce widze ze michałka w ciąży? Gratulacje!!!! super. Trzymaj sie dzielnie:)
Olena jak samopoczucie?

moja Lusia pełza, ale nie raczkuje a tym bardziej nie chodzi. Ale widziałam gdzies jakis czas temu wspaniałe zdjecie Kubusia od lawiny, na jakims placu zabaw, jak ładnie stał, ohoho:)

Poza tym jestem mega szczesliwa. Taki kwiatuszek kochany mi rosnie w domu, ze wydaje mi sie, ze ją kocham coraz bardziej i bardziej:)

acha co do cwiczen a6w to tak dobrze mi szlo, a wyjechalam do polski i niestety, w tych przedslubnych zawirowaniach ani nie mialam na cwiczenia czasu ani siły:(
 
Ostatnia edycja:
zgubiłam ten nowy wątek gdzieś, jak mogę go odszukać? szukałam w skrzynce odbiorczej zaproszenia, ale już nie mam? o co kaman? olena wyślij mi linka, ok?
 
reklama
Qasandra na swoim profilu masz po lewej stronie taki obrazek z naszego 2 forum „ Marzec 2010 „ wystarczy kliknąć na tą grupę i już …:tak:
 
Do góry