reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

reklama
Jeśli o kojcach mowa to mam go od tygodnia i jestem przezadowolona !! Mały trzyma się barierki wszystko jest mięciutkie wiec jak spadnie to nie martwie się że uderzy gdzieś główką.

Pażdziernik Michaś 063.jpg
 
my tez bylismy na spacerku, pogode mamy piekna!! :-D david lekko przeziebiony ale uznalam, ze lepiej jest sie przewietrzyc poki jest ladnie, niz kisic w domu. mieszkanie tez sie wywietrzylo w miedzy czasie :-) dwie godziny nam zeszlo, bo dziecie mi zasnelo i zal mi go bylo budzic, wiec krazylam... :cool:

u nas z nowin, to davidkowi coraz czesciej wyrywa sie ''mama'' jak mnie widzi, albo cos chce!!! wczoraj jak M wrocil do domu poszlam spac i jak wstalam, jak mnie maluch zobaczyl sprintem do mnie raczkowal, smial sie i bylo ''mama, mama''. poplakalam sie ze szczescia!! :sorry: M stwierdzil, ze david ma kompletnego jobla na moim punkcie! :-D nie bede ukrywac, ze sie kochamy... :-):-) no i te calusy jak go na rece wezme, jak. np. za dlugo siedzi sam w lozeczku, bo np. jestem w kuchni albo w lazience. ze szczescia moge wtedy gory przenosic!!!
PIEKNIE JEST BYC MAMA! :tak::tak:
 
wnika aż ciepło się na sercu robi jak czytam twoje posty, Twój synuś jest szczęściarzem, że ma taką mamusie :)

Nikamo świetny ten kojec, mamy taki zwykły szary bez rączek i wcale mi się nie podoba, muszę namówić m na taki sam ;) gdzie można go kupić?

Saskiana masz rację, moją mamę chyba tak naprawdę boli, że jest tak daleko i nie może mi pomóc tym bardziej teraz jak będzie drugie bobo Zadzwoniła dziś i już planuje przylot na termin porodu :) :)
 
Ostatnia edycja:
michalka, dzieki! naczekalam sie na tego mojego malucha prawie 5 lat i teraz celebruje kazda chwile z nim :-D no prawie... bo jak jestem przez niego niewyspana, to jestem zla... :crazy: hahaha, jak kazdy!!! :-D
 
hej, widzę ,że jakieś zmiany na forum.
Ja niestety nie doczytałam, bo jestem padnięta, już druga noc z kolei jak Filip budzi się co godzinkę. W dzień też jest niespokojny, pewnie to zęby, bo nie ma jeszcze ani jednego.
Michałka gratulacje!
Myślę,że w piątek rozpocznę dietę.
Powiedzcie mi dziewczyny co ile dni stosujecie proteiny i warzywa w naprzemiennej.?U mnie w książce pisze,że można 1 dzień P i 1 dzień PW.
 
Badka jak tam Twój synuś? Mam nadzieję, ze już się tak nie męczy.

Michałka teraz potrzebny jest Ci tylko spokój więc nie przejmuj się reakcją mamy, najważniejsze, że Wy się cieszycie:-), zresztą sama widzisz że juz zmienia nastawienie:-)

U nas kolejna noc z przebojami, wzięłam w nocy Piotrusia do łóżka żeby zobaczyć co się z nim dzieje, rzuca rączkami i nóżkami, popłakuje ale to wszystko przez sen, a zęba dalej nie widać więc nie wiem co się dzieje:-(, w dzień jest wszystko ok.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej
w końcu mam chwile żeby poczytać gonie was od poniedziałku bo w weekend nie mogłam i jeszcze kilka stron do tyłu narazie jestem na etapie zmian (zamkniętego forum)

Jestem w rodzinnych stronach do 2 listopada. Mały poznaje nowych ludzi. Więcej napisze jak doczytam.

Pozdrawiam
 
Do góry