reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

reklama
Dzien doberek :-D

Ale mamy piekną pogodę aż żyć się chce!!! Oj spacerek sie kroi jesienny :-)
Ja dzis dalam plamę miałam iść na szczepienie i normalnie w świecie zaspałam wiec pewnie w piatek pójdziemy.

Własnie oglądam DDTVN i bedzie o chodzikach i huśtawkach dla niemowląt.

Izabell ja niestety też przerwałam A6W i zamierzam zacząć od początku
 
Hej mamuski.

Michałka GRATULUJE !!!
Olena proszę o zaproszenie ;)

U nas wyjaśniła się sytuacja z tikami, nagrałam to jak moją mała dziwnie rusza główką jak siedzi i poleciałam z tym do pediatry i co się okazało? nasza mała siedzi, jak ją posadze, ale nie siada sama i ją tak sadzałam dość często musze się przyznać i przez to u małej pojawiły się te tiki… z przemęczenia !!! ale ze mnie głupia matka o mało swojemu dziecku krzywdy nie zrobiłam. Dziewczyny nie sadzajcie dzieciaczków jak same nie siedzą. U nas tiki mineły, ale małej w ogóle już nie sadzam, dużo ją klade na brzuszku no i widze, że powoli podnosi się do raczka ;)

Heh zbliża się weekend i … zmiana godzin, moją mala wstaje między 5-6 i jak to się zmieni na między 4-5 to chyba się zastrzele hehe

Dziewczyny powiedzcie mi jak zrobić ten suwaczek z ząbkami? mamy już dwa i chciałabym się też pochwalić ;)

Pozdrowienia
 
ojj motylek...to sie narobilo.Dobrze,ze poszlas z tym do pediatry.
niepotrzebnie,rzeczywiscie sadzalas mala.

u nas odwrotnie-wogole malego nie sadzalismy,nawet jak sie domagal,no i sie tak widocznie wkurzyl,ze usiadl sam.i sam siedzi.
 
Nikamo u nas też dziś pięknie, czekam aż Kaja się obudzi i śmigamy na spacerek

Uczę małą zasypiać w dzień w łóżeczku, zawsze usypiała na łóżku ehh ciężka sprawa ale są i sukcesy

Motylek kurcze:szok: jak to zupełnie nieświadomie można dziecku krzywdę zrobić, dobrze jednak, że szybko zauważyłaś, że coś jest nie tak i zareagowałaś :tak:

Izabell witaj:-) tak długo cię nie było, że już zaczynałyśmy się martwić o Ciebie

Kamelle u nas dokładnie ta sama historia z jedzeniem, niestety

Motylek kliknij u kogoś na obrazek z ząbkami to otworzy ci się stronka gdzie stworzysz swój własny

Olena moja mama podobnie jak twoja chyba bardzo przeżywa, że tak szybko zaszłam w ciążę W poniedziałek rano zadzwoniłam na chwilkę żeby podzielić się radosną nowiną, entuzjazmu nie było i do dziś jeszcze się nie odezwała a normalnie dzwoni codziennie:baffled: dziwne zachowanie, przecież wiedziała, że chcemy drugie dziecko
 
Ostatnia edycja:
motylek przykro mi, kurczę naprawdę się porobiło, my nie sadzamy choć nie powiem rodzina nalega, ta starej daty a ja że nie i koniec. sam do tego dojrzeje.

już wysyłam ci zaproszenie :)

michałka te matki, moja już ok, choć widzę że czasami coś by powiedziała ale gryzie się w język :)
 
Olena i Michałka dla mam nasze ciąże to wielkie przeżycie:-) Moja tez była przerazona małą różnica wieku między moimi dziećmi. Do dziś mnie rozwala tym że jets tak zaskoczona że daję radę z dwójką szkrabów;-) Za kogo ona mnie miała?;-)
 
dziewczyny,moze dla waszych mam to zaskoczenie-nagle zostaly babciami,a tu nagle....PODWOJNYMI:)
ciekawe jak by moja zareagowala-raczej podobnie,ba-NA PEWNO podobnie.
i mimo,ze mieszkamy 1000km od siebie,to by na pewno panikowala,ze sobie nie poradze,ze moze zaniedbam malego tym wlasnie,ze drugie baby w drodze...

choc zycie pisze rozne scenariusze...kto wie co by moja powiedziala:)

wasze mamy po prostu sie o was martwia.

wrocilismy ze spacerku,bylismy w sklepie.kurcze...mam jakiegos dola dzis.poprztykalam sie z emem rano...

z milych wydarzen:kupilismy kojec:)mielismy wklad do kojca,ktory kosztowal sporo!i w takim ukladzie kojec kupilismy uzywany.

maly siedzi ta od wczoraj-o dziwo!!ZADOWOLONY!moze sie podciagac,siadac i nie lupnie glowa o podloge,najwyzej o szczebelki:)
 
reklama
Do góry