reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

tyle sie napisalam i mi wcielo... wiec jeszcze raz ;-)

nikamo- trzymam kciuki! sady to obrzydliwstwo.... klamstwo i obluda.... :-(

tina- super urlop! :-) zazdroszcze!:tak:

olena i savanna- moj tez dzisiaj dal popis spania!:-D ale mialam luzy!!!:-) za to teraz M usypial go z 15 min. normalnie maly usypia w locie do lozeczka, hahaha

saskiana- ci austriacy to poniekad wyjatek. zdrowa zywnosc, nawet w domu maja jakies cudo do filtrowania i jonizowania wody, zeby zdrowsza byla. ja sie w tym nie lapie :zawstydzona/y: i dzieciaki super chowane. tylko nie mozna porownywac mojego skrzata, ktory wazyl 2400 i ich smoka, z waga urodzeniowa 4500!!!!:szok: ona twierdzi, ze Marlene w 3 miesiacu wazyla 7 kg. czyli tyle co moj teraz.... najlepszy komentaz walna moj M. jak typowy tatus zakochany w swoim skarbie stwierdzil, ze szlag ja trafil, bo nasz jest ladny a ich corcia niestety nie.... ;-) hahaha
 
reklama
Mamo maluszka, trzeba być dobrej myśli.

Savanna, nie pozostało nic tylko uzbroić się w cierpliwość, w sumie to nie jest wina Twojego M. Ja ostatnio tak się wkurzyłam na swojego M i też o pieniądze, bo ogólnie ja załatwiam materiały ale on się uparł, że załatwi stal bo od znajomego i na pewno wyjdzie taniej, gość mu powiedział, że za tonę stali policzy mu o 400zł mniej niż są ogólne ceny. A na koniec wyszło, że jesteśmy w plecy ponad tysiąc złotych a M na to, że p[rzecież nie będzie się z nim kłócił, tak mnie wnerwił, że szok, bo ja nieraz kilka godzin jeżdżę żeby zaoszczędzić parę stówek a on machnął na to ręką. Stwierdziłam, że sama będę wszystko załatwiać a on ewentualnie niech robi coś na działce.

Olena ja w ciąży też lubiłam peppiesy, bardzo:-), a M niezastąpiony:-) żebyśmy tylko Go nie przechwaliły.

Nikamo to czekamy na wyrok, oby korzystny dla Ciebie.

Zostawiłam pranie na dworze i nie chce mi się iść zdjąć, chyba wyślę M jak wróci. Mam dosyć pracy na dziś a sterta prasowania czeka brrr

Olena wysłałam Ci maila
 
Ostatnia edycja:
Nikamo dzielna i twarda z Ciebie babka :-) bedzie dobrze. Chyba sedzina nie uwierzy w ta bajke o sprzataczce? jesli tak to stawiam na korupcje :-p
Moj M pojechal teraz na magazyn gdzie ma sie załądowac ten drugi kierowca zeby sie go zapytac czy on jest jakims znajomym ktory ma tylko rzetestowac samochod czy po prostu nowym kierowca... Oczywiscie pelna koncpiracja :-D M przedzwonil do spedycji a ze kobietka dzisiaj miala dyzur to bylo mu łatwiej. Zadzwonila do niego godzine przed załadunkiem z informacja ze ma jechac :-) Sama jestem ciekawa. A M cwaniak wzial ze soba licencje.... i rozne inne papiery jako zabezpieczenie. No mam nadzieje jednak ze to nie jest nowy kierowca i nie chca wyrolowac Szymona :/ ale jesli tak to my ich tez wyrolujemy tylko jeszcze nie wiem jak :-p
 
Hejo dziewczynki:-D
Matko zanim Was przeczytałam minęło wiele czasu:-D. Na pisanie wręcz nie mam siły. Drugi tydzień chodzę do pracy:-( - masakra, wieczorem jak położę dzieciaczki spać, wszystko sobie na następny dzień przygotuję, poskładam to poprostu padam na twarz:shocked2:. Chyba najbardziej dobija mnie wczesna pora wstawania - 5:30, ale myślę, że już niedługo się przystosuję:tak:. A w pracy też mam młyn, poprostu jestem zasypana robotą, nawet nie mam kiedy chlipnąć kawki,nie mówiąc już o zjedzeniu czegoś - nawet tego mojemu M nie mówię. Co mnie cieszy toto, że Filipo polubił swoją nową ciocię - nianię. Duży plus dla niej za fakt że lubi z małym spacerować po polku:-D. Postaram się w najbliższym, czasie być bardziej aktywna na forum, ale nie wiem czy mi się to uda. Buziaczki Wam przesyłam:-D
 
mam pytanie - moja Dusia ma zaczerwienione krocze - smarowałam już i linomagiem i sudocremem i oliwka i lanoliną i maścią cholesterolową i nic... już nie wiem, co robić, a jeszcze pojawiły sie drobne krostki... chyba bez wizyty u lekarza sie nie obejdzie...

ja, na odparzenia i inne problemy z czystym sumieniem polecam maść Bepanthen. Kosztuje jakieś 15 zł, ale działa rewelacyjnie - następnego dnia problemu nie ma, a u nas były paskudne odparzenia, lekarka chciała dać nam maść z tym całym kwasem borowym, to jej za usługi podziekowałam i bepanthen kupiłam. Jak ręką odjął. Spróbuj, u nas linomag, sudocrem też nie zdał egzaminu. Od ząbków to raczej nie jest. Wietrz pupę, niech poleży bez pampersa, kąp w krochmalu i będzie super.

savanna szok... trzymam kciuki! nie dajcie sie!

musze wam pokazac, co david nauczyl sie wczoraj, a dzisiaj utrwalalismy! :tak::tak: jejku, dziewczyny, jak ja go kocham!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rofl2::rofl2::rofl2:

YouTube - dave gembofon

no super!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Winika wow Dawidek jest super :tak:. Jaki zdolniacha :-D ,a jakie ma minki :-D. Normalnie zakochałam się:-D . Jak dla mnie filmik bomba:tak::tak: .
Pokazywałam mężowi:-p . Wiesz jak faceci moment mówi ze nasz podobnie robi :-Dhehehe (oczywiście nie umie tak :-p) . Zazdrośnik hehe:-p.
U nas jak daje papkę to młody pięknie je :tak:. Niestety teraz znów się uczymy jeść:eek: - tym razem większe kawałki :-(.
Dawidek wcale nie wydaje mi się za chudy .

Asiulek moja znajoma miała u córki podobne problemy :sorry:.Zaczerwieniło jej się krocze i wyszły chrostki :eek:.Okazało się ze to było uczulenie na pieluchy z biedronki:sorry: .
Jeżeli te zmiany są tylko w obrębie gdzie jest pielucha to może być takie uczulenie no ewentualnie na chusteczki nawilżane:-p . Powiem Ci że ja nawet niczym „tam „ synka nie smaruje bo jak zrobi kupę to go wsadzam do wanny lub umywali i myję :-p. Nic mu się nie dzieje ;-).
Aha jeszcze posypywanie mąką ziemniaczaną podobno działa cuda :tak:.
Co do kup to słyszałam że podczas ząbkowania może być lekka biegunka:confused2: . Czy to prawda nie wiem:eek:.

Sawana na zatwardzenia wprowadź chociaż raz dziennie kleik kukurydziany :tak:(działa rozwalniająco ma nawet w swoim składzie odpowiednie probiotyki :tak:) lub zrezygnuj z kaszki ryżowej:tak: . Na pewno pomoże :tak:.

Caroline super ta rybka:tak:.

Sapago podziwiam Cię:tak: . Brawa dla Ciebie że dajesz radę:tak: . Będzie coraz lepiej :tak:.

Nikamo mam nadzieję że sprawa pójdzie po twojej myśli :tak:. Ale wymyślił z tą sprzątaczką :shocked2:!! omg :no::wściekła/y:!!!

Saskiana na diecie będę do skutku :-p– aż będę zadowolona z wyglądu:tak: .
Kubuś jak Kubuś:-p . Nie chodzi sam:cool2: - za wcześnie jeszcze :sorry:. Jak chcesz filmik to masz :tak:. Z placu zabaw:tak: .Nagrałam go jakoś ze 2 tygodnie temu :tak:.

[video=youtube;4lptPMjKFBw]http://www.youtube.com/watch?v=4lptPMjKFBw[/video]
 
reklama
Ja również ja Qassandra na odparzenia polecam maść Bepanthen, zresztą my jej używamy non stop i Filipo ma śliczną pupcie, jeszcze nam jej nigdy nie odparzyło. Sudocrem jest za słaby, jakos do mnie nie przemawia.

Wnika Twoj maluszek rozbraja - bombowy jest!
 
Ostatnia edycja:
Do góry