reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

to savanna śpiochy z naszych maluchów :) u mnie jeszcze jest tak że mój M to taxi driver więc w dzień jest w domku i małym bardzo dużo się zajmuje, to teściowa weźnie małego na spacer więc i mamy chwilę dla siebie, :) mój M wiadomo wtedy jakie ma plany hehe :) ale fakt kochany jest :) ugotuje obiadek, pomyje, itp. naprawdę dużo pomaga w domku i przy małym.

my do kapania używamy z ziajki - płyn natłuszczający. rewelacyjnie się sprawdza, bo na nivea mały zareagował alergicznie.
 
reklama
savanna89 u nas twardsze kupki pojawiają się najczęściej wtedy jak Lilianka mniej pije. Na jednej z herbatek wycztytałam, że jeżeli dziecko po skończeniu 4 miesiącu ma urozmaiconą dietę to powinno pic 200 ml płynów.

My dziś zrywaliśmy jabłka a potem zrobiliśmy sobie ognisko i opychaliśmy się kiełbaskami i ziemniakami. Mniam, mniam. Mała w tym czasie grzecznie spała sobie w domciu.

Dziś na obiad Lilianka dostała rosołek z Bobovity ale jak tylko spróbowała to od razu odruch wymiotny. W zupce są dośc duże kawałki marchewki. Mała jadała już dania z kawałkami i dosc dobrze sobie z nimi radziła jednak to były drugie dania.

Jutro rano jedziemy na wielki bazar w poszukiwaniu ślicznych firanek do pokoju Lilianki. Moja siostra, która jest chrzestna małej wymarzyła sobie dla niej takie z królewną Śnieżką.
 
Olena gdzie Ty taki skarb znalazlas :-D keidys to bym sie zapytala czy nie ma brata :-D
Ja to tana noga w kuchni jestem... M wlasnie wrocil i ide zrobic obiadokolacje. Pewnie znowu cos przesole.. Biedny ten moj krolik doswiadczalny.
No i juz jest oki.
Nie wytrzymalam i po godzinie do niego przedzwonilam :-p
 
wiem wiem pamietam o tej roznicy. keidys na kaffe dziewcyny pisaly jak poznawaly swoich M i pamietam ze chyba w liceum go poznalas czy jakos tak jak jeszcze mlodziutka bylas :) tzn nadal jestes :-D u mnei roznica 7 lat jest ale w ogole tego nie czuje :-)
 
Ale Kobietki się rozpisałyście dzisiaj własnie wszystko wyczytałam:)
Asiulek super ze jesteś:) ;-) brakowało Cie:-).
co do tych krosteczek to u nas też tak było i wszystko znikło po La Roche Posay Baume AP dla Misia to chyba najlepszy balsam pod słońcem :-)
Savanna rzeczywiście macie ostatnio sporo problemów ale wierzę że po burzy nadchodzi słońce i wszystko dobrze się ułoży.
Mamo maluszka nie mam pojęcia odnośnie usg ale myśle że to nic groźnego.

Ja po rozprawie i czuje niedostyt ,tak kłamał tak kombinował i się miotał że aż sędzina zaczeła kręcić głową a mnie aż skrecało żeby mu wygarnąć ....
Czekaliśmy na wyrok i w końcu sedzina odroczyła ogłoszenie wyroku za tydzień właśnie nie wiem dlaczego....
Ale pal sześć co będzie to bedzie najważniejsze że mam spokój z tym debilem i nie chce go znać. I powiedziałam dziś Sobie że nigdy wiecej pracy u kogoś zrobię wszystko żebym to ja była szefem dla siebie!

Olena Ty oszczędzaj tego swojego męża bo dobry chłop z niego:-) ha ha :)
 
Lawina-zgadza sie,warzywa mozna.O owoce mi bardziej chodzilo.jak dlugo jeszcze bedziesz na tej diecie?

caroleine-rybka brzmi smacznie:tak:

asiulek-co do odparzen.Moja kumpela miala ten problem,niestety nie obeszlo sie bez antybiotyku.Bo sie okazalo,ze to byl stan zapalny,jakies zmiany cos z wirusem to mialo wspolnego.
mam nadzieje,ze sie pozbedziecie tego cholerstwa.

wnika-a mialam pisac-fajnych macie znajomych:(doczytalam co na temat Davidka ci zasugerowali.
nic nie mowie,ale Niemcy i Austryjacy to ten sam klimat:)te same fast foody i problemy z nadwaga he he to moze o to ta babke gryzlo he he

savanna-zal mi twojego ema:(ale jakie mialas przeczucie z ta kasa!
mysle,ze to znak-planowaliscie kiedys wyjazd do Niemiec.moze zycie wam wlasnie taki scenariusz pisze-z dala od tesciow,poczatek nowego bytu...kto wie....

olena-tez ma spioszka:)takie egzemplarze fajne wam sie trafily:)
moj spi 2 razy dziennie po ok 1 do 1,5h.
z tym ze mamy z nim fajnie bo umie sie sam soba zajac.Sadzamy go przed akwarium i jest spokoj.
no a zdrugiej strony duzo z nim przebywamy poza domem.zawsze ma jakis aktion.

olena-macie juz jakies upatrzone imiona dla baby?
o widze,ze miedzy wami jest 12 lat roznicy.
a twoj e zyl wczesniej sam?bo widocznie sie wszystkiego sam nauczyl-sprzatac,gotowac itd.
FAAAJNIE!
moj ma 33.I on wczesniej mieszkal z rodzicami,potem z dziewczyna,potem znow z rodzicami,potem krotko sam(jedzenie zamawial,pranie wozil do mamy) a potem ze mna.No to zawsze ktos mu dupke oprzatal brrryyyyy :no:

tina-super spedzacie czas,bawcie sie dobrze:)

lawina-i jak miewa sie Kubus?co nowego potrafi?umie juz latac:-)wrzucaj filmik dawno go nie widzialysmy:-)

a ja sie wyspalam,em zabral malego na spacer to sie zdrzemnelam a potem do WANNY:cool:
dzis zrobilam zupe wielowarzywna,moj em sie wystraszyl,,bo mowie ostatnio o dietach.I jak poszli z malym na spacer to przy okazji podskoczyli na targ.
I przyniesli pelno MIESA-biale kielbasy,myrynowane mieso,kielbasy.
Dzis ma byc grill.moj em oswiadczyl.
takze widzicie jak u mnie dieta bedzie wygladac:no:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
nikamo co za typ czekałam na wieści od ciebie, ale co kłamał? mam nadzieję że sędzina się połapała i kręciła głową bo w szoku była jego zachowaniem i krętactwem.

ja mojego M poznałam na praktykach, wysłali mnie w 4 klasie liceum na praktyki i ciach mój Pan Kierownik :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
saskiana, właśnie obawaiam się, że to może być zapalenie... no nic pójdziemy do lekarza:(

nikamo, też za Wami tęskniłam, baaardzo:)

co za typ z tego faceta..., że też takich święta ziemia nosi...szok

emolium do kąpieli mamy, krem też, ale jeszcze zainwestujrmy w balsam i zobaczymy...

dietę zacznę w przyszłym tygodniu, bo w piątek czeka mnie impreza rodzinna i nie chciałabym się tłumaczyć, czmu nie jem tego czy tamtego... moja dieta moja sprawa:)
 
reklama
Olena takie pierdoły opowiadał a to ze ja nie chciałąm dodatkowego macierzyńskiego a na pytanie kto odmówil przyjęcia mojego listu to odpowiedział że nie wiem ze chyba sprzątaczka!!!!!! No poprostu komedia!
Nie wiem tylko czego odroczyli ogłoszenie wyroku (na za tydzień) ....
 
Do góry