reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

dziękuję za miłe przyjęcie :)

Czy ja wiem,czy ja mam doświadczenie mając dwoje dzieci ??

na każdym kroku słyszę co robię źle,co powinnam zrobić inaczej...
Ale olewam to i robię po swojemu :-pa co...moje dzieci....

Ktoś tutaj o ząbkach pisał
My nie mamy jeszcze żadnego...
Ale młody ma tak silne dziąsła,że czasami jak pierś pije to aż boli...

Moje dzieciaki właśnie śpią...
A ja obkupuje młodego na Allegro ;-)
 
reklama
Lawina u mnie w książce nie ma wzmianki o zakazie mleka na uderzeniówce, piliśmy z m normalnie odtłuszczone, nabiał też wręcz jest wskazany :baffled: dziwne a którą książkę masz? ja mam to najnowsze wydanie
 
Michalka jest napisane w książce że nie więcej niż 800 gram nabiału dziennie :tak:( gdzieś w rozdziale o utrwalaniu :-p)
Z autorem tej diety rozmawiała ta pani od której mam info :tak:. Mleko wiadomo zawiera cukier mleczny:tak: . Nie powinno się więcej pić mleka jak szklankę dziennie :tak:. Max pół litra ;-). To pod warunkiem że się chudnie;-):tak:. Jak się nie chudnie :baffled:. Nie wolno pić:baffled:. Co do przetworów mlecznych to tam cukier jest przetworzony:tak: …. I jest go mniej;-):-p. Jeżeli masz jakieś dodatkowe pytania możesz mu ( temu lekarzowi )je zadać :tak:. Dałam powyżej adres strony internetowej na której Dukan się pojawia na czatach :tak: .Można mu osobiście zadać pytanie i uzyskać odpowiedz:tak: .( Tak robiła ta pani co tłumaczyła nam z francuska:tak:) .Jedyny minus że ta strona jest po angielsku:baffled: . To jest link gdzie podpisałam Coraline gdzie obliczy swoją wagę …
 
Ostatnia edycja:
Znów miałam tyły w czytaniu ale już jestem na bieżąco:-)
W sobotę byliśmy na weselu, Piotruś został z moją przyjaciółką. Impreza ogólnie udana, wytańczyłam sie za wszystkie czasy ale pod koniec byłam już bardzo zmęczona a M chciał się jeszcze bawić.
W niedzielę od rana walczyliśmy na działce, po południu poprawiny i tak weekend zleciał.
Dziś cały dzień zasuwałam z łopatą:-) odkopywałam fundamenty zeby pomóc M przy ociepleniu i jutro ciąg dalszy:-)

Goyek kombinezon w LIDL kosztował chyba 30zł nie powiem na 100% bo ostatnio kiepsko u mnie z pamięcią, ten w TESCO po przecenie 54zł
My mamy fotelik ten pierwszy do 11kg chyba, drugi czeka już na Piotrusia właśnie z tej firmy RAMATTI, a jak się sprawdzi to zobaczymy. Najchętniej bym już wymieniła ten pierwszy bo ciężko zapiąć Piotrusia w kombinezonie, ale musimy się wstrzymać bo nasz Szkrabik jeszcze nie siedzi.

Michałka ja nie mam problemu z nietrzymaniem moczu, wwizyta u gina na pewno pomoże.

Savanna załatw tego pajaca, daj znać czy udało się z tym nagraniem.

Olena i jak pensja dotarła?

Wazka jak tam w PL?

Zmykam spać:-)
 
Lawina dziwne ale w książce nie ma takich informacji ani tym bardziej ograniczeń ilościowych nabiału i mleka a tego ostatniego piliśmy i pijemy bardzo dużo Jemy również sporo jogurtów i serków odtłuszczonych i nie przeszkodziło to w spadku wagi, jedyne na co Dukan uczula w książce to jogurty z owocami max 2 dziennie a przy przestoju wagi odstawić Czytałam kilka for na ten temat ale informacje były sprzeczne i kierowałam się wyłącznie książką, tam wszystko jest jasno napisane

Natka wow jakiego Ty masz powera!! jestem pod wrażeniem!

Elvira witaj :)
 
Witam się z rańca!!
Miło że zapisała się do nas kolejna mamusia! Po weekendzie to nie było co czytać;-) Coraz mniej czasu mamy:szok:
Michałka fajnie ze znów napisałaś:-) No i gratuluję spadku wagi, co do problemu nie pomogę. Ale warto iść do ginekologa. Wiem że moja mama całe zycie ma z tym problem.
Marcellina ja tez nie pomogę, dawno nic nie remontowałam.
Savanna zazdroszczę nowej fryzurki i zdaj relacje jak walczycie z tym szaleńcem.
U mnie trochę kiepsko bo Dominikę ciągle wysypuje, tak po trochę. Już mam dośc, próbowaliśmy więc z butlą. Rety jak ona nie chce, pluje, wścieka się. No i próbowałam angażować m. Skończyło się tym że teraz to moja wina bo od poczatku on chciał dać małej butlę, a to ja się uparłam na naturalne karmienie i wszystko przeze mnie. Po wczorajszych wieczornych próbach-kiedy to chciałam aby mi pomógł wyniósł się na drugie łóżko...no i pięknie:sorry2:
 
Hey!
Jesssu jakie zimnooooooooooo!!!!

Elvira witaj:-)

Saskina, matko boska kochana z ktorego badz kosciola! uwazaj na tych rolkach bo ja juz lokcie pozdzieralam a moja bratowa jak wjechala w kaluze, to potem sie musiala tlumaczyc kazdemu ze to nie maz ja pobil tylko rolki:-D.

U nas dwugi zab sie przebija i w zwiazku z tym jeczenie to glowne zajecie. Matylda w stosunku do waszych szkrabow tez do tylu troche jest bo o r:happy:aczkowaniu to slyszec nie chce, ale w chodziku juz palce sobie w szufladzie zasunela:)

Ja jakos bardziej optymistycznie sie od 2 dni nastawilam, M pojechala do pracy, podal zadowalajaca cene i na 3 tyg ma robote, potem juz ma nastepna u sasiadki na 2 tyg, fajnie!!!!!! Ja w czwartek lece, kurcze nie chce mi sie...dzien nauczyciela w przedszkolu, ja w radzie rodzicow i od razu taka plame dalam:-):szok:.

Kurcze nie moge sie zmoc do tej diety Dukana, ale ograniczylam zarcie, grzywke sobie krzywo uciachalam i jakos tak lzej sie czuje:-)


Waaaaaaaaaaaaazzzzkaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! Gdzie jestes???''

Michalka az tyle schudlas???????w jakim czasie? Troche Cie u nas nie bylo, oj oj nieladnie, ale coz, wybaczamy:-):-):-):-)
Co do seksu to u nas spoko, tylko lozko chyba musze wymienic bo skrzypi hi hi hihi.

no i juz moja Matyldzia juz do mnie przyszla i musze spadac, pa!!!!!!
 
Witam i ja :-)
Włąsnie mały zasnął wiec wykorzystuje chwilkę.
Boże,jak się teraz popatrzyłam co się u mnie w pokoju dzieje to az mnie ciary przeszły ...wszędzie zabawki i gazety istne pobojowisko .Jeszcze Miś dostał wczoraj takiego pieska co chodzi i gra i jak mu włącze to mały chodzi za nim po całym pokoju najpierw pies potem on śmiechu co niemiarę. Chyba będe musiałą pogodzić się z tym bałaganem .

Michałka idź do gina ,moja koleżanka też tak miała po porodzie i wiem że to leczyła na pewno musisz ćwiczyć mięśnie kegla.

Dziewczyny zazdroszczę Wam diety ja niestety jeszcze nie moge ale przywiozłam stepper i moje spodnie sauna w których wyglądam jak ufoludek i biorę sie ostro za siebie.
 
hej

michalka-tak jak dziewczyny pisza,ja tez napisze-do gina.
ale ladnie schudliscie z emem.Moj em to by mnie wysmial z dieta:(
choc ostatnio juz tak wystawnie nie gotuje to widze,ze mu spodnie wisza:)

lawina-a ile schudlas na tej diecie?i jak dlugo ja juz robisz,bo nie doczytalam..

marcelina,no jak wsiadlam na te rolki to potem tak sobie pomyslalam,ze kask by moze sie przydal:)
uwazaj tylko,jak polecisz do Rzymu-teraz jako urlopowiczka to nie bedzie ci sie chcialo wracac:)

a my dzis po koszmarnej nocce,moj maly cala noc gugal i tancowal.a mi sie srednio chcialo:(

nikamo-zycze wytrwalosci.
 
reklama
saskina z Olsztyna jestem

To i ja się poskarże w końcu na teściową, wczoraj przegieła. Wymyśliła że powinnam Alexa kłaść spać o 18 bo On już zmęczony jest, ja jej tłumacze od kilku tygodni że trzeba mu "ustalić" godziny spania w dzień kąpieli, spacerów, żeby się przyzwyczaił (pomijając te dni kiedy coś jest nie tak- ząbkowanie, gorączka, przeziębienie). Wczoraj wieczorem zaczął marudzić właśnie chwile po 18, a teściowa On jest zmęczony wykąp go (jadł 15 minut wcześniej) to Go zabrałam do pokoju i ładnie się ze mną bawił, dałam Go M i poszłam lać wode do wanienki a mały zaczą krzyczeć, chyba mu wychodzą górne ząbki, a teściowa zaczęła lamenty:angry:, że jej nie słucham i powinnam Go już dawno położyć. Przyszła do łazienki i jęczała żebym jej racje przyznała, zamias myć dziecko to musiałam teściowej słuchać jakby nie mogła pojęczeć te 5 minut później. Nie odezwałam się bo wiedziałam że jej coś powiem, a nie mam wyjścia i musze tu mieszkać jeszcze niewiem jak długo :/:baffled: Słyszałam jak się M żaliła jaka to niedobra matka jestem ale nic mi nie mówił.
 
Do góry