reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

reklama
Marta,ale super!Jaki maly glodomorek,az sie usmialam:):)
fajnie.

wnika-ja tez sie posmialam z twojej opowiesci o tesciowej-taki maly natret z niej he he.Wiem,ze tobie nie do smiechu,ale fajnie to opisalas:)

mloda-wspolczuje ci,wiem co czujesz.I podziwiam,ja bym juz dawno jej czyms przypieprzyla-pielucha na przyklad.

michalka-3msc na 11 kg to akurat.bo jak sie za szybko traci te kg to niestety w jakims stopniu odbija sie to na zdrowiu.no ale ja to tez jestem z tych co bym wolala w tydzien te 5 kg zrzucic:)

lawina-to ladnie ci waga schodzi.przeczytalam co nieco o tej diecie.Brzmi sensownie.widzialam,ze ma duzo zwolennikow.
trzymam kciuki za dalsze kg,oby z dymem poszly.
ja nadal karmie,ale juz tylko raz dziennie-a czasem nawet co drugi dzien.bo mi sie piersi napelniaja tak co 2 dni,ale rzucam ten interes:tak:

lawina-moja mama tez mi zalatwija krolika ze wsi.przyznam,ze troche mna ruszylo sumienie.Bo zginal taki klapouch przeze mnie.Ale jak ja bym go nie wziela to jakas inna osoba by go dostala.zginac i tak by zginal.A ja to dla synka tylko zrobilam,zamawiajac jego smierc:(

no i kaczke ze wsi tez dostaniemy,tez zginela przeze mnie:(

tina-fajnie,wypoczywaj.A tesciowa aparatka.no tak wy nie wiecie jak dzieckiem wlasnym sie zajmowac:-)

szarlota-ja probowalam po prostu z ta butelka do skutku.
najskuteczniejsza metoda miala Lawina.Po prostu przeszla na butelke:tak:
ciche dni powiadasz cie czekaja.....no oby nie.Peace and Love i prosze mi sie tu zastosowac:-D

no a moj maly dzis odsypial nocke,teraz szaleje.Chyba cos mu jest hmmm.
zasnal na piec minut i obudzil sie z krzykiem.
Em poszedl na ryby,wiec mam wieczor wolny.

ciekawe jak wazka
 
marrta- super lakomczuszka masz! jak moj zaczyna dziamkac chrupke to ja dziamka i dziamka! cala buzia sie lepi, lapki, sliniak a nawet rajtki i skarpetki :-D:-D

saskiana- ciesze sie, ze kogos to rozbawilo.... ;-) mnie tez juz bawi!:-D opisze dalszy ciag, bo mam jakies wrazenie, ze to jeszcze nie koniec!:tak: C.D.N. :blink:

nasz szczypior juz spi :-) jak ja lubie ten moment!

davidek mnie bez przerwy caluje! musze to opisac ;-) jak mam go na rekach to chwyta mnie za buzie albo przysuwa swoja do mnie i rozdziawiona, obsliniona :-p :tak: buzka przykleja sie do mojego policzka, brody. krotko mowiac, tam gdzie akurat trafi!:-D:-D moge pozniej gory przenosic, takiego kopa ze szczescia dostaje :tak::tak:
 
Olena to super, że udało się z tą wredną babą. Pozdrów Wazke.

Tina jak Twoja teściowa by zobaczyła ile mój Piotruś jest na dworze to by zawału dostała, teraz do domu chodzimy na jedzenie, przebieranie i zabawę a jak śpi to tylko na dworze.

Szarlota ja na początku przyzwyczaiłam do butli, dawałam wodę od 5-go miesiąca, później soczki, co drugi, trzeci dzień i jak zaczęły iść ząbki to Piotruś miał taki okres, że wolał z butelki jeść niż z cyca więc ściągałam mleko i jadł, a jak skończył 6 m-cy zaczęłam powoli zamieniać posiłki cyckowe na butelkowe już z mm, od tego czasu minął niecały miesiąc i Piotruś już nie je z piersi.

Michałka sporo zrzuciłaś z M, gratulacje.

Mloda nie przejmuj się jakoś się przemęczycie, później na pewno coś się zmieni i będzie możliwość kupna jakiegoś mieszkanka, my też musieliśmy wziąć kredyt (czekamy właśnie na decyzję) ale będziemy na swoim i wolę oszczędniej żyć ale u siebie.

Savanna i jak sprawa z sąsiadem?

Ja już wróciłam z Małym, wykąpałam go i położyłam spać a M jeszcze na działce.
Spróbuję wrzucić zdjęcie ale nie wiem czy mi się uda bo jeszcze nigdy nie próbowałam.

Aha i proszę szybko się godzić a nie jakieś tam ciche dni:-)

IMG_3843.JPGIMG_3840.jpg
 
Jejku dziewczyny jutro o 10,30 mam rozprawę trzymajcie za mnie kciuki,Cholerka denerwuje się ,choc ie powinnam. Mały śpi ja czytam jeszcze Kodeks Pracy....:szok:

A Tu moze uda mi się wkleić zdjęcie mojego cyrkowca:):-)
Pażdziernik Michaś 037.jpg
 
Koja koniecznie zrób zdjęcie w kombinezonie :tak:.

Winika podobało mi się to jak opisałaś sytuacje z teściową:tak: .

Szarlota ja z dnia na dzień odstawiłam synka:tak: . Miałam motywację:tak: . Lekarka groziła mi szpitalem:sorry2:. Tak że natychmiastowo i ekspresowo odstawiłam:blink: . Płaczu było co nie miara :-pJa płakałam młody płakał :-p. Mąż nie wiedział kogo ma pocieszać - dziecko czy matkę:-( . Trzy dni był horror później coraz lepiej :tak:. Po 2 tygodniach przesypialiśmy noce:tak::-p;-).

Tina dobra ta twoja teściowa :no:.

Marta świetny filmik :tak::tak::tak::-D. Piotruś super wcina te chrupki:-D . Normalnie po drugim to się bałam że paluszka sobie zje:-p hehe :-D. W ogóle z Piotrusia to taki śliczny pączuś :tak:. Nadal jesteście na piersi:confused:?

Michalka na dietapl. miałam dziennik wagi :-p. Teraz waga mi leci szybciej niż w zeszłym roku :tak:. Nie wiem czy to akurat efekt ograniczenia nabiału :confused:? Jak w zeszłym roku odchudzałam się tą samą dietą w podobnym czasie od rozpoczęcia zrzuciłam kilogram mniej:sorry2: .

Saskania Ale się uśmiałam z tego co byś zrobiła teściowej Młodej hehehe:-p
Waga mi dobrze schodzi :tak:. Tak jest przez 1 miesiąc:-p .Później idzie wolniej :-(.
Powiem Ci że ja nie myślę o króliku , kurczaku w ten sposób :-p. Sama teraz jem bardzo duże ilości mięsa :-p. Nie mam wyrzutów sumienia;-):sorry2: .
Kaczkę tez moglibyśmy mieć jednak Kubuś mi się wydaje jeszcze na to za mały:sorry2: .

Natka super fundamenty :tak:. Robota idzie pełną parą:tak:.

Nikamo cudny cyrkowiec :tak:. Świetne ma to ubranko:tak: . Zapomniałam poprosić o nagranie pieska i Michałka :-). W szczególności tych pościgów za pieskiem:tak: .
Trzymam kciuki za Ciebie na tej rozprawie:-).

Olena dobrze że wszystko się dobrze ułożyło :-). Może już będzie tylko lepiej:-D ?

Caroline jak tam dieta daj znać !!

Izabel co tam u was ? Pojechaliście już do Pl ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
wnika ale ci zazdroszczę tych całusów:-D
Natka robota idzie pełną parą, super:tak:
Nikamo trzymamy mocno kciuki za jutro Michaś to mały siłacz:-) a jaki ma słodziachny pajacyk
Saskiana na tej diecie o to chodzi, że szybko się chudnie ale najważniejsza w niej jest 3 faza - stabilizacja i to właśnie na niej najwięcej ludzi polega M po powrocie z wakacji przeraził się jak wszedł na wagę - 111kg i dołączył do mnie
Gosia Marta jest the best:-D
Lawina zawsze na początku się chudnie szybciej, pózniej idzie wolniej ale to dobrze bo to nienormalne żeby waga spadała w takim szybkim tempie Zauważyłam, że im więcej dozwolonych produktów jem tym szybciej chudnę no i zdecydowanie długie spacerki pomagają:tak:
Bobuś mój kochany już smacznie śpi a mamusia ma czas dla siebie:-) przygotowuje sałatkę i obiad na jutro bo jak będzie tak piękni jak dziś to od rana wyruszamy na spacer
Kobietki u nas z seksem tez nie najlepiej:-( a to niedobrze bo czas zacząć starać się o drugiego bobaska ehh a tu chęci brak:confused2:
 
Do góry