reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Carolaine w takim razie czekam na wieści :-)

co to za ćwiczenia? Ja to chyba tylko was będę wspierać, albo łapać to co zgubicie :-)
0314669a0.png
 
reklama
Saskiana! na cwiczenia jestem chetna! ale nie wiem o co chodzi. Moze ktoras z Was podesle mi jakiegos porządnego linka? No i mozemy zaczynac jeszcze dzis;)
 
Badka Twoja rada jest bardzo fajna ale nie w naszym przypadku bo widzisz moj M pracuje 6 dni w tygodniu. Wyjezdza o 19 czasami o 22 to zalezy na ktora ma zaladunek i wraca po poludniu a nastepnie idzie spac na 2h i znowu wstaje do pracy :( wiec on wlasciwie z tym balaganem nie ma do czynienia a mnie k...... bierze jak to widze.
Ale wiesz co dzisiaj grozba poskutkowala LD bo wrzucil rzeczy do kosza!! cud normalnie
zapomnialam go pochwalic :D

Izabell wpisz sobie w wyszukiwarce "a6w"
Ja sama musze sobie te cwiczenia przypomniec i intensywnosc serii :)
Ale efekty sa super a najlepsze ze wystarczy cwiczyc codziennie troche ponad miesiac i to wszystko! Wiec poltora miesiaca sie poswiecasz ale efekt jest miodzio :)
Carolaine skad ja to znam... tyle ze ja w sumie mam czas i godzinke na cwiczenia spokojnie bym znalazla tylko jakos tej samodyscyliny mi brakuje.
Ale postanowilam wziac zycie w swoje rece. Zaczynam znowu sie uczyc, niedlugo chyba bedziemy krecic cos z transportem z M tylko licencje musze zrobic :) to za cwiczonka tez sie wezme dla lepszego samopoczucia :)https://www.babyboom.pl/members/carolaine-80240.html


Kopiujcie mi ta delkaracje jak wymiekne :D

kurcze nie da sie zmienic tej czcionki na cienka, ale bezsens :/
 
Ostatnia edycja:
ja juz weidera probowalam meczyc ale powiem szczerze, ze wymieklam.... :no: za slabe miesnie i nie podolalam.:crazy: ale trzymam za was kciuki!!!!:rofl: moze zaczne zwykle brzuszki, bo mi rosnie oponka... ale dopiero ja wroce do austrii, bo w pl jest za dobre zarelko i szkoda mi sie ograniczac! :-D
 
Nikamo - pozazdrościć takiego męża postawionego pod faktem . Przynajmniej wiesz, że bardzo chce dzidziusia.

Savanna - dobrze, że chociaż groźby podziałały, no ale tak nie będzie na dłuższą metę. Od takich właśnie błahostek zaczynają się większe kłótnie. JAk wyrzucisz parę skarpetek czy majtek to się nic nie stanie :rofl2:

Ja wróciłam od fryzjera. Powiem tak - wyglądam lepiej niż przedtem, ale.. hmm sama nie wiem czy tego oczekiwałam. Nie zrobiłam sobie refleksów, bo dominującym kolorem byłby ciemny. Skusiłam się na pasemka jasne cieniutkie - pół tych ciemnych i pół pasemek.Włosy się troche rozjaśniły,ale nie aż tak bardzo. No nieważne. Jest lepiej.

Ale najlepszy dzisiaj komplement usłyszałam od kosmetyczki :sorry:
Poszłam zapisać się na zabieg oczyszczania twarzy.Kobietka pyta się mnie ile mam lat... hmm mówie ile,, a ona mówi, że nie wierzy, bo wyglądam na 19 !:szok: hehe. To się zaskoczyłam miło oczywiście. Nie ma to jak komplement dla kobiety :happy:

goyek - dziękuje za troskę. Głowa mnie przestała boleć, ale nadal jestem jakaś przytępiona. Najgorzej rano.Jest mi niedobrze..hmm...nie nie :no: to nie to co myślicie :cool:
 
Ja robiłam te ćwiczenia do sierpnia efekt fajny ale wymiękłam i od 26 dnia robiłam po 16 powtórzeń nie dałam rady zrobić więcej :/ ale może za drugim razem się uda :D

Także chętnie z wami zacznę jeszcze raz.


Aaaaaaa jeszcze napisze że mały mojej koleżanki już samodzielnie oddycha, jest coraz lepiej, ładnie przybiera na wadze, tylko tak się kręci w inkubatorze że obciera sobie skórkę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Badka ja do niedawna mialam naturalny kolorek. Od niedawna testuje (ale poki co szamponetki zeby wybrac na stale ten wlasciwy kolor) bylam juz ruda i troszke jasniejsza, ale niewiele bo szamponetka nie rozjasniaja :/ i wlasnie w przyszlym tygodniu umowilam sie na moje pierwsze pasemka w zyciu. Mam sredni braz i myslalam nad pasemkami jasniejszymi o 3 tony tzn tak sugerowala fryzjerka, ale ja tak patrze w necie na kolory to starsznie podobaja mi sie miodowe blondy, ale nie wiem jak to polaczyc z moim brazem :/ ahh cos czuje ze to moje pierwsze farbowanie to bedzie komletna klapa :D ale z drugiej strony nie moge tak chodzic bo wlosy mi tak sciemnialy ze masakra... a ze jestem typowa pania jesien to ce****e mnie jasna oprawa oczu (bleh) :D
a co do mlodosci (wkurza mnie to nieziemsko) ostatnio w sobote zadzwonily do mnie do drzwi jakies dwie kobitki i pytaly sie o fundusz emerytalny tzn czy sie zpaisalam do 2 filaru ale jak zadaly to pytanie to zwatpily bo myslalaly ze chodze do liceum :) rany.... a to nie pierwszy przypadek..
keidys w parku jak bylam z M szla kobietka z dwojka dzieci i z mezem i tez komentarz typu "taka mloda a juz ma dziecko"
ciekawe ze do mojego eMa sie nie doczepiaja i nie mowia tekstow typu "Boze pedofil" :) wrrrrrrr wygadalam sie :D


o i nie musze szukac cwiczen :) Dzieki Nikamo za gotowca :p

Sagapo a mnie sie dzisiaj nie chce :p ostatni dzien laby
za to robie sobei wieczor filmowy i ide ogladac pierwszy filmik :) Jakas "ostatnia piosenka" akurat mam ochote na cos w tym stylu dzisiaj... na samotny wieczor :/ buuu.. standard

Dobranoc :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry