reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Odnośnie spóźniającej się @ to ja też tak miałam 2 tygodnie się zastanawiałam czy nie będzie Alex miał rodzeństwa (tzn chciałabym żeby miał ale trochę później) i nie będzie narazie a i ja mam teraz @ tak jak mówiła mi gin baaaardzo nieregularnie. Teraz 3 od porodu a pierwszy był w maju :szok:
 
reklama
Saskiana a podajesz małemu zwykłą kaszke manną?
Pytam bo mój nie chce jeść tych smakowych i myśłałam żeby dawać mu zwykłą manną i do tego owoce .

Ważka to jednak jeszcze nie Igorek:-) . Ja dalej czekam na @ mam nadzieje że to tylko spóźnienie .
Lecę na bazarek po składniki na zupkę. :-D
 
Dzień dobry:-D. Dzisiaj jestem szybka, bo i byłam z małym do szczepienia, ogarnęłam mieszkanko, pranie wstawiłam, zupka się gotuje, poczytałam sobie, kawkę piję i mam nawet czas na klikanie, bo Filipo zasnął:-D. A z tym spaniem w ciągu dnia u niego to też krucho - wczoraj łącznie wyciągnął 40 min snu:szok: szalony hihi.
Wazka, pewnie Ci ulżyło. Wiem jak jest gdyby miałby być dzidziuś to fajnie, zapewne tak jak i ja nie robiłabyś z tego tragedii, ale że to jeszcze nie JUŻ to też ok. Na te nasze trzecie dzieciątko przyjdzie pora:tak:. Aaaa, przypomniałam sobie jak to moja szefowa (niby żartem) składala nam życzenia na Nowy Rok i życzyła żebyśmy już dzieci nie miały:crazy:. Żadna z nas się nie uśmiechnęła, nie podziękowała. Ja to zawsze wyszczelę i powiedziałam, że te życzenia to nie do mnie bo ja gromadkę szkrabów planuję:laugh2: - zaznaczam, że w zespole mam 8 dziewczyn z czego 6 w wieku rozrodczym:-D. Nie zastosowałyśmy się do tego zawoalowanego cichego "życzenia" szefowej i od tego czasu już 4 urodziłyśmy bobaski:-p:-D.
Miałam dzisiaj zapytać lekarza o to zatwardzenie Filipa i pytałam o wszystko, nawet i o tym wspomniałam i cooo, przegadałam zatwardzenie, będę do niego musiała później zadzwonić jak skończy dyżur:baffled:.
Piszcie, piszcie, siedzę z kawusią i mam ochotę sobie poczytać:-D BUZIOLKI.
 
o wazka:)to Igorka nie bedzie:)a em juz cie wiecej nie tknie he he

ale macie przezycia z tym wspollokatorem.co za cham!jakis polmozg,kaleka zyciowa...echhh nie malo takich niestety chodzi po tym ziemskim padole .

nikamo-zwykla manna gotuje plus owoce potarte.
niedawno jeszcze gotowalam na wodzie i dodawalam mm.a teraz zaczelam na zwyklym mleku gotowac plus dodaje troche wody.
na razie z malemu sie nic nie dzieje.

gosia-ja to mam non stop od porodu @.teraz pod koniec miesiac piaty bede miala:(i to mam juz regularne-od poczatku.

maly sie obudzi dostanie owoce i idziemy na jakis spacer.
chce mu dzis kupic slodkiego ziemniaka i go na parze z cukinia ugotowac.plus dodam ryz i wolowine-i obiadek bedzie jak sie patrzy,pyszny:)

o sagapo hej hej
ale z ciebie perszing he he
ja to dzis jeszcze prawie nic nie zrobilam:)dzien lenia.

daj znac jak sie dowiesz co z tym zatwardzeniem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
gosia-ja to mam non stop od porodu @.teraz pod koniec miesiac piaty bede miala:(i to mam juz regularne-od poczatku.
saskina u mnie pewnie dlatego nie ma @, że ciągle karmię piersią i nie mam zbyt długich przerw między karmieniami ... ale zmieni się to jak pójdę do pracy, koło 9h bez karmienia ... choć wolałabym pierwszą @ dostać jak jeszcze siedzę w domu, a nie jak pójdę do pracy ...
A tak w ogóle jest jeszcze jakaś dziewczyna, która po porodzie nie miała @?
 
kobietki,to nie jest regula z ta @ i karmieniem.ja karmilam do konca 5 msc-bylismy wylacznie na piersi.od niedawna stosuje karmienie mieszane.
i od samego poczatku mam @.tez sie wszyscy dziwili,ale moj gin powiedzial,ze sie zdarza.i tez bylam zla,ze akurat mnie to sie musialo zdarzyc bo za @ nie tesknilam wcale.
 
saskina ale chyba właśnie rzadko się zdarza, żeby była @ w czasie kiedy się karmi piersią. tu niby przerwy między karmieniami nie mogą b yć dłuższe niż 6h, mi się zdarzyło może ze 3 razy że były właśnie tak pod 6h a tak to najczęściej co 2-3godziny karmię.
 
reklama
Hej
U nas szpital domowy :baffled:.Ja mąż i dzidziuś jesteśmy chorzy mamy wirusa :baffled:. Bolą nas gardła młody pokasłuje ja smarkam i kicham na potęgę:baffled: . Lekarka chciała dać antybiotyk:eek: młodemu ,ale ubłagałam syrop . Bardzo fajna ta babka:sorry:. Wytłumaczyła mi że prawdopodobnie i tak skończy się na antybiotyku bo to wirus i młody już pokasłuje ,ale jak chce spróbować to spróbujemy . W piątek do kontroli .Młody znosi chorobę ok. . Ciężko za nim nadążyć:sorry: . Wspina się po wszystkim a ja latam i kładę na ziemie non stop. Ciężko go upilnować .Juz mi się przewrócił kilka razy np. ledwie wyjdę się wysikać a on już stoi . Przy okazji znów mi kręgosłup wysiadł :baffled:

Carolain faktycznie Kubuś się zaokrąglił :tak:. Bardzo fajnie teraz wygląda:-D . Oczywiście daleko mu do niektórych kluseczek i pączusiów .

Szarlota mówisz o swoim byłym mężu czy chłopaku ? Rozeszliście się przez teściową?

Michalka mi mleko starcza na ponad 2-3 dni .Miarki są inne ale pojemność mają taką samą –sprawdzałam .
Jak minęła pierwsza noc? Ja tez się dziwnie czułam jak zaczęliśmy sapać w innym pokoju .:eek:

Nikamo nie pomogę ,bo nie piekę :sorry:

Sawana podziwiam twój spokój ducha .Jak ty to wytrzymujesz z tą teściową?

Sapago Kubuś jest taki obfotografowany i filmowany że jak już widzi aparat to się odruchowo uśmiecha hehehe :tak:;-)

Koja mam nadzieje że najgorszy scenariusz się nie sprawdzi .
Fajne takie zajęcie z pływania.:tak:


Mój maż by nie ubrał różowej koszuli.:-p
Nie mieszałam mleka jedynki z dwójką .Nie przyszło mi to do głowy .Lekarka nic nie mówiła. Wiecie miałam wrażenie że młody na początku nie za bardzo był za tym mlekiem 2.:eek:

Ważka pokaż te "nieprzyzwoite " ruchy małej :)

Winika co tam u Ciebie? Jak tam mały raczek?

Oka. ide leżeć puki mogę mieni mi sie przed oczami .Czyba mam gorączkę ..

Pa
 
Ostatnia edycja:
Do góry