reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

reklama
Witaj nowa mamusiu - ZAPRASZAMY do klikania z nami.

Yra 245, poprostu boski jest Twój maluszek z tym chrupeczkiem, aż się popłakałam tak mnie rozbawił jego widok + Twój komentarz "mam chrupka ...". Dzięki Tobie uświadomiłam sobie, że mogę jużpodać dla próby chrupaka Filipowi - dzięki.

Polusia, głosik oddany.
 
Ostatnia edycja:
Piotruś siedział dziś z babcią a ja załatwiałam sprawy związane z budową, masakra jakaś ale już coraz bliżej juuuupi :-) jutro ciąg dalszy.
Piotruś wrócił do jedzenia z piersi, to dobrze bo kupę roboty z tym ściąganiem było.
Dobrej nocki.

ale super..roboty jak i nerwów jest jest ale uciecha po Bezcennaa:tak:

z tego w łazience jak go w środku szorowałam długą szczotką do butelek to dołem zużyty tampon wypadł :szok:
.

o boszeee..ale wiesz co miałam takie znajome u których na pietrze po pokojach się zużyte wkładki walały:szok: ..na górę mama dostępu nie miała wiec kontroli nad tym w ogóle haha i juz mnie nic nie zdziwi brrrr ochydaa

u nas juz wszystko ok,maly ma apetyt-glodny jest jak wilk.i boje sie,ze go glodze,bo on chce wiecej np:mleka,albo kleiku z owocami,obiadku.a ja mu daje tyle ile zrobie.
budzil mi sie w nocy ostatnio,plakal i chcial piers.to chyba znaczy,ze mu musze wiecej dawac w ciagu dnia.zwiekszyc kalorie hmm

no jeśli mały chce to daj mu więcej..widocznie więcej potrzebuje niż myślisz;)

.

Ważka to możemy sobie ręce podać w niedoli ... ale widzę że ty przy mnie to niezły grubasek jesteś :-) ja to chociaż do twojej wagi chciałabym dobić, o więcej nie proszę.

no widzisz..najłatwiej to przejść na dietę...to nie lekarz się meczy ale mama i dziecko...było minęło ale przypadki gdzie zbyt pochopnie jest alergia stwierdzana są jak widzę częste..i gdybym i ja miała być na diecie to tez zjechałabym nieźle wrrr

co do wagi .mnie moja meczy a twoja to ciebie chyba dobija hihi(wzrostu masz 172?)

hellow! witam nowa mamuske:) Czy ktoras dawala dzieciaczkowi kaszke mleczno.ryzowa nestle? bo ja dalam sprobowac i chyba wykrostkowana od tego na policzkach jest. czy to mozliwe, ze po jednym podaniu juz by byla reakcja?

haha ja nie lubię zbytnio koloryzować i wiem jak będzie..tyle inaczej bo w swoim kąciku;)

co do kaszki możne tak być (jesli wszystko wcześniej było po staremu)wiec warto poczekać parę dni i podać znów..wtedy będzie wiadomo..

z tym wjazdem to tez nieźle, u nas wreszcie zrobili asfalt do głównej i wszędzie mamy kostkę więc na szczęście błota nie ma bo tego nie cierpimy wrr ale jeszcze troche i tez błoto pożegnacie hihi

witajcie porannie:)
kobitki tak myślę jeszcze o tym jedzeniu mojej Poli. może ona za mało zjada? kurde ona ma 3 mleczne posiłki i łącznie dziennie tego mleka wychodzi ok 600 ml, zjada cały słoik zupki i cały owoców. w nocy śpi i nie je a na śpiąco nie chcę jej karmić. jak myślicie może mało tego mleka?

przypominam TWOJE PUDEŁKO kliknijcie :)

Polusia każde dziecko jest inne, jak również wcinają rożne ilości, jesli mała ładnie przybiera i jest żywiołowa to widocznie jej to starcza...zawsze mozna badania zrobic czy aby nie ma jakis niedoborów ale piszesz ze ładnie wsuwa bez szemrania:tak:



w ogóle klawiatura mi poszła się rypać , znaczy się parę przycisków,..musiałam odpakować pudło które zapakowaliśmy i klawiaturę od stacjonarnego podłączyć hehe ale badziewiw ten komp:crazy:

Sagapago u mnie tez były te niteczki po czyms (chyba po kuraku nie ze sloika) ale wiedziałam od czego to..
 
Ostatnia edycja:
Polusia ale jak to było lekarz tylko po tym że mała nie odwraca się z plecków na brzuszek stwierdził ze ma obniżone napięcie mięśniowe?
Mój za kilka dni skończy 6 miesięcy i dopiero od wczoraj sam przewraca sie z pleców na brzuch, hmmmmmmmmm

A ile waży twoja mała?

Głosik też oddałam :)
 
Mama maluszka witaj:-)

Olena haha chrupek zarąbisty a raczej właściciel który go tak dumnie trzyma:-D

ja się już wkurzam z ta chatą bo tu wszędzie wykładziny są..mała jak kapiemy to jest wszystko dookoła mokre:szok::szok::szok: tak chlapie hihi trzeba jej czasem nóżki trzymać bo tak się rozkręca:-D

kurcze już się doczekać wyjazdu nie mogę..chce małej w pokoju narysować w rogu pokoju lakę..ale 'będę' mieć frajdę a Szymonowi pieska kacpra:)
 
Ostatnia edycja:
o tym napięciu to powiedział ale nie podał ostatecznej diagnozy, mamy specjalistę zaliczyć i wtedy wszystko na 100 % będziemy wiedzieć.
Pola waży 6250 urodziła się 3000 i 50 cm długości teraz wzrostu ma 68 cm
 
witam wszystkich a w szczególności nowe mamusie,

Nikamo - współczuje tragedii.Wiem, że Ci cięzko jest na duszy nawet jeśli kogoś dobrze nie znaliśmy. Trzymaj się dzielnie.
U nas też nieciekawie...
W ciągu 4 dni - 3 osoby zmarły//
Mój bliski kuzyn popełnił samobójstwo - miał blisko 36 lat, moja ciocia zmarła na raka narządów rodnych w wieku 55 lat..i zmarł ojciec mojego kolegi..
2 tygodnie temu jak bylam na weselu dowiedzialam się, że mój były chłopak, z którym bylam ponad 5 lat miał poważny wypadek z tirem i leży w ciężkim stanie w szpitalu..
Dzisiaj też moja mama pojechała do szpitala, jutro jeśli wszystko się ułoży będzie miała operację tarczycy..
Ciężko na sercu, gdy tyle rzeczy wokół się dzieje. Od myślenia boli mnie już codziennie głowa. Tysiąc myśli na minutę i człowiek ciągle zastanawia się dlaczego.. i gdzie tu jest sens..i jak żyć by żyć dobrze i godnie... ahhh
Nie chce tu wprowadzać ponurej atmosfery, ale ostatnio miewam dołki i jakąś jesienną depresję. Takie życie, raz jest słońce, a raz chmury i grzmoty ..

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Po krótce tylko ..:

Polusia - u nas mały je podobnie. Przyrost wagi ma nieduży, ale ja więcej w niego nic nie wcisne. Je tyle ile chce, a jak nie chce wypina język, albo zaczyna gaworzyć. Każde dziecko jest inne. My robiliśmy badania krwi i moczu, czy nie ma przypadkiem anemii lub innego choróbska, ale wszystko było dobrze. Jeśli się niepokoisz to sprawdz to.

olena - słodki ten Twój szkrabik.

Dziewczyny - dużo zdrówka dla Waszych maluchów.
Saskiana - dobrze, że Twój maluch już wyzdrowiał. Dzielna mamusia i dzielny syneczek.
Natka - z budową jest sporo załatwień, ale później usiądziesz wygodnie na ławeczce na podwórku z kawką w ręku i dopiero poczujesz, że mieszkasz u siebie, no a wiatr rozwieje Ci włosy i poczujesz zapach świeżego powietrza. ( chwila relaksu)

wazka, goyek - Wy obie to chyba waga ciężka : - ):

tina - mnie to dziwią takie brudasy, jak można żyć w takim chlewie. Nie zazdroszczę widoku. Wszystko wypucujecie i będzie jak nówka sztuka.

Co do alergii to nie pomogę. U nas oprócz wybrzydzania obiadkami nie ma innych objawów.

Na zatwardzenie małemu dałam jabłko starte( 3 łyżeczki), a raczej ten sok z niego. Kupa mało nie wyleciała z pieluchy.
 
Polusia
u nas młody też przybrał niedużo ostatnio ale my się ćwiczymy i dzieci przy tym mnóstwo kalorii spalają. My nadal się karmimy piersią a posiłki próbujemy bo póki co jest wszystko neismaczne i wypycha języczek, główkę odwraca itp. Czuję że mogę mieć powtórkę z rozrywki czyli drugiego niejadka w domu :/ Ale jeśli chcesz to możesz do zupki albo deserku dodać Sinlac - lub nawet jako osobny posiłek. To rewelacyjna sprawa dla podtuczenia dziecka, przy okazji mega zdrowa. POczytaj w necie o tym., ja polecam gorąco!
zaraz Ci wyślę pw.

Gosiaaa
ja na katarek bardzo polecam urządzenie o nazwie KATAREK - kosztuje ok. 50 zł i jest to śmieszna rurka którą podłączasz do odkurzacza i cały katar wysysany - to działa, jest super itp. Polecam też smarowanie pod nosem maścią majerankową.

Dziewczyny polecam Wam też jedną zabawkę: TINY LOVE - Stymuluje rozwój - ŚWIAT ODKRYĆ !!! (1205373762) - Aukcje internetowe Allegro
Kupiłam ją dla córci 5 lat temu, teraz odgrzebałam i dałam smykowi i jest giga furora. Fajna zabawka, stymuluje wszystko co się da, zajmuje na chwilę synka a jest do 3 roku więc trochę jeszcze się tym może pobawić.
 
Polusia mój to od jakiś 2 tygodni mleka zje może z 500 ml. A czasami mniej. Obiadek cały 125g zjada, wodę + herbatkę pije i to wszystko. Od czasu do czasu deserek zje tak 3 razy w tygodniu. Tyle że mój miesiąc temu ważył 8kg a teraz widzę że spada z wagi.
Rzeczywiście tyle tragedii się dzieje. U znajomych też dziwne rzeczy sie zdarzają i człowiek docenia że w domu panuje jako taki spokój....
Tina brak słów na takich brudasów :szok: Pewnie nie wiesz gdzie ręce włożyć...
Yra widzę że podobnie wprowadzamy pokarmy :-) Mój też próbował już chrupek.
 
reklama
hej

badka-trzymaj sie.co za tragedia:(
ostatnio pamietam Olena podobna przechodzila.
co sie dzieje dziewczyny na tym swiecie:(
jak juz sie cos wali to hurtem...

czytam was,ale weny brak-przez to mieszkanie i mysl o przeprowadzce.
bylam dzis troche pobiegac z malym,fajnie bylo.ale padam na twarz.
 
Do góry