reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

No i niestety, Marta dostała zastrzyki (10szt). Aż mi się płakać chce na samą myśl, że będą Jej kuć tą malutką dupinkę :(
Nie dostała już antybiotyku doustnie, bo jeszcze ma kłopoty z brzuszkiem i żeby go już bardziej nie obciążać o przez to zastrzyki :( Ma zapalenie oskrzeli :(
no i dodatkowo flegaminę i osłonowo na brzuszek lackid L i coś tam jeszcze :(
Qassandra dziękuję za info odnośnie tego urządzenia. pediatra też mi o tym mówiła ... teraz tylko znaleźć aptekę w której to jest.
 
reklama
Cześć wszystkim.
Gosia wsp,ółczuję Malutkiej, życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Powiedz a oprócz katarku czy kaszlała może i czy miała podwyższoną temperaturę? tak pytam bo mały ma 3 dzień chrypę i pokasłuje, nie wiem czy iśc do lekarza, gorączki nie ma. Uściski dla córeczki.
W ogóle wszystkie Was pozdrawiam, niestety poki co nie mam czasu pisać. Nie wiem jak Wy dajecie radę z wszystkim, jeszcze Mały od miesiąca nie śpi po nocach więc wiecie...
Mam pytanie, jeśli któras z Was sie już orientowała i może coś polecić, potrzebuję szybko namiar na jakąś fajną sprawdzoną spacerówkę. Wiadomo, ma się rozkładać na płask, byc lekka, składana jedną ręką i mała po złożeniu ale wygodna i amortyzowana. Mamy juz total mętlik w głowie a wczoraj sprzedaliśmy tako i musimy kupić coś niezwłocznie. Będę wdzięczna za porady.
Trzymajcie się.
Wasze dzieciaczki pięknie rosną i rozwijają się, dziś za namową Oleny będzie inauguracja spożycia chrupka :)
 
gosiaaa współczuję :( zastrzyki :( ale dacie radę, nie ma wyjścia.

minea u nas chrupki w użyciu, mały je zajada ze smakiem a najlepsze że są bezglutenowe haha
 
Gosia to przykre bardzo:(:(:(

wiem co przechodzisz bo to samo przechodziłam z Szymkiem gdy mia 5/6 miesiecy:-(
jemu niestety z oskrzeli przeszło na płuca:-(

kurujcie się kochane..trzeba być dobrej myśli!

Quasandra ten katarek to pewnie mocniejszy od fridy..nią to trzeba samemu wciągać a tam jest jakiś odkrzurzacz:confused:...raz to aż mi się zakręciło i mało płuca nie wypadły gdy stosowałam fride..bo to jest tak ze wciągałam a te golutki mała znów wciągała do środka i trzeba było się mocno zaprzeć co by je w końcu wyciągnąć.. meczące dla dziecka ale lepiej żeby to tam w środku nie zalegało no i najlepiej najpierw należy wpuścić do noska sol fizjologiczna....
takie cos stosuja w szpitalach ...taka rurka podłączona do ssacej maszyny:baffled::frown:
 
gosia trzymaj sie.
na pewno to przykre dla was,ale musicie przez to przejsc,zeby do zapalenia plucek nie doszlo-jak u wazki synka.

dziewczyny-ile cm dlugosci maja stopki waszych maluszkow?
mojemu mierzylam i ma 12 cm!a ma 5msc i 3 tyg.chyba duzo....
 
u nas identycznie, ok 12 cm ma. i kupiliśmy mu wczoraj butki bo w spacerówce ma odkryte nóżki, i mamy problem mały ma wysokie podbicie, z 5 par jedna pasowała, dobrze że przez neta nie kupowaliśmy
 
Hej :)
Minea myślę, że powiniście pójść do lekarza. Mój Piotruś mial podobnie - katarek, zachrypł i pokaslywał. Okazało się że ma zaatakowaną krtań, lekarka powiedzała mi że u takich małych dzieci niczego nie można lekceważyć. Dostał min. antybiotyk :(
A stan podgorączkowy miał tylko jeden dzień, już po wizycie u lekarza.
Co do stópek u nas jest 11 cm :)
 
sprawdzam

no cholipcka,czemu ten suwaczek mi tak wyskakuje bbbrrryyy pozniej do tego dojde
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hej dziewczyny!
Widzę, że nie tylko u mnie w domu choróbsko się rozpanoszyło. Wirusy szaleją! Na szczęście mój młody daje radę i już jest lepiej z nim. Za to ze mną gorzej, ale nie poddam się. No i trzymam kciuki za Was i Wasze maluszki żeby już wyzdrowiały.
I mam takie pytanie do Was - ile posiłków na dobę dajecie swoim brzdącom i jakie są między nimi odstępy? Ja wiem że cały czas piszecie o jedzeniu ale ja nie zawsze mam czas doczytać za co z góry przepraszam.
 
Do góry