reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Fajny ten nocnik :))) Stabilny jest :)
Czapka wygląda na bardzo ciepłą...

Wiecie ja poprałam już jesienne rzeczy .Dziś będę odkłądac krótkie spodenki , letnie czpeczki ,buciki i bluzeczki które nie nadają się pod sweterki . Słowem czas na zmiany ...idzie jesień
 
reklama
Dzięki Lawina. Ja za chwilę zacznę się za jakimś oglądać. A nie chce tego z melodyjką. I czytałam że te z klapka dobre dla chłopców :-)
 
Hejo, już jestem. Mały zasnął, straszny z niego dzisiaj maruda, tylko mu noszonko odpowiada:rolleyes2:. Yupiii, jak super, że tyle z Was mnie pamięta, a myślałam, że przemknęłam przez kafe tak niepostrzeżenie :laugh2:. Caroline ja też bardzo dobrze Ciebie pamiętam, chociażby dlatego, że nasze maluszki są z tego samego dnia :-D 12 marca:-D. No i Ważka Słoneczko, ciebie również pamiętam - mamusia dwójeczki dzieciaczków, o ile pamiętam to miałaś przy nick jeszcze cyfry 85? Tak sobie myślałam, że to Twoja data urodzenie i przez to byłam/jestem pełna podziwu, że jesteś taką młodą mamusią już dwójki dzieci i tak super sobie radzisz:laugh2:.
Naprawdę fajnie, że mogę z Wami klikać.
A właśnie Wazka, gdzie Ty się teraz przeprowadziłaś?
 
Dziś z ciekawości sprawdzałam czy Kubuś załapie cyca :D .Tak jakby chciał...potem nie, potem tak ..polizał go hehehe i wziął do buzi...Jak poczułam zęby to wyciągnęłam momentalnie hehehe.
Powiedzcie mi kiedy wam mleko zanikło? Nacisnęłam brodawkę i nadal je mam .
Ważka jak to było u Ciebie jak synka skończyłaś karmić? Pytam bo ja miała hyperprolaktyniemie i zastanawiam się nad sprawdzeniem jej poziomu .Z tym że nie wiem kiedy najlepiej to zrobić . Chyba jeszcze za wcześnie na to .

Carolaine .. ja tez właśnie słyszałam że ta klapka wskazana u chłopców. Jednak kiedy ona się przyda ? Mam wrażenie że chyba za sto lat .Wiem ... zleci szybciej niż mi sie wydaje
 
Ostatnia edycja:
witajcie

dziś próba dyni z ziemniaczkami i to też jest beeee... mam nadzieje ze kiedys cos mu posmakuje.,.\


i jeszcze testing suwaczków! coś mi nie idą te suwaczki...wrrr a robię tak jak piszecie w sygnaturze i co? nico :(

dodałam subskrypcje może to pomoże?
 
Ostatnia edycja:
reklama
mnsmile-moj tez ma zachrypniety glos-ale moj maly krzyczy,cwiczy tonacje.i pewnie od tego.a jak u was?moze tez od krzykow.
bo moj em byl dzis z malym u lekarza i gardlo,pluca,uszy,nos wszytsko czyste.a tempka-niewiadomo do czego.pobrali mu krew i mocz i wszystko tez ok.
jak nie przejdzie to za tydzienna usg brzuszka i na dokladne badanie krwi.
 
Do góry