reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Koja też bym powiesiła ale nie mam takiej, mała się huśta w takiej na sprężynie(tak jakby nosidełko)..już się zaczyna fajnie nóżkami odpychać...czekam na dzień kiedy będzie mieć z tej huśtawki super frajde ...tzn. ze skakania;)
i nie wiem gdzie ja ją w PL zaczepie:(:(:(:(:(:(

Znajoma nieznajoma witaj, super że tu do Nas zawitałaś:)

Asians ja również Cię pamiętam;)

w ogóle patrzę na ilość stron i oczom nie wierzyłam a tu AGA nam szaleje hihi

aa i którejś maluszek nie śpi, wydaje mi się że trzeba będzie małego przetrzymać i wymęczyć w dzień ciągłą zabawą;) i zobaczyć co z tego będzie..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Olena - przejrzałam zdjęcia Jasia na nk jak był malutki. Miał czarne włoski, a teraz blondynek ! szok jak mu się zmieniły :-) Bardzo podobny do taty, ale oczka ma Twoje.
 
Minea ja bym jednak za jakąś godzinkę sama go obudziła i właśnie cały dzień czymś go bym zajmowała bo znowu w nocy nie będzie Ci spał.
Asians pewnie że Cię pamiętam. Miło że jesteś :-)
Znajoma-nieznajoma super że będziesz tutaj pisać.
A tak poza tym wchodzę za kaffe a tam znowu jakieś nieprzyjemne wypowiedzi. Ehh szkoda słów. Tak miałam nadzieję że to nikt od nas ale niestety...
Lawina jak tam sprawdza się ten nocnik co kupiłaś? Bo na zdjęciu na allegro ma on jakąś żarówkę w środku hiihi co to jest??? :szok:
 
czesc dziewczyny:)
i ja was odnalazlam:) fajnie ze nie zdazylysmi uciec daleko;p:-D
sluchajcie mam pyt: moja Mała od wczoraj ma dziwny zachrypniety glosik, brak kataru temperatury nie jest jakos dziwnie marudna, czy to moze swiadczyc o chorobie, czy tak czasem jest? Moze glupie pyt, powinnam isc do lekarza, ale dla mnie nie wyglada na chora, narazie obserwuje, a jak cos wiecie piszcie prosze.
Zdjecia i reszte podoklejam pozniej narazie brak czasu.... Jak zwykle... heh:crazy:
Milego dzionka pa:*

sprawdzam foto:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mój ma często zachrypnięty głos - w szczególności po jedzeniu. Słychać to tak jakby mu się nie odchrząknęło. Później przechodzi. Nie idę z tym do lekarza, bo też nie ma ani gorączki, ani chorego gardła. Sprawdź może u Twojej też jest po jakimś jedzeniu albo piciu.
Co do marudzenia mój też marudzi i wkłada wszystko do buzi na potęgę, więc myśle, że idą ząbki.
 
Badka wiem o czym mówisz, kiedys tez tak było po jedzeniu. Ale teraz to co innego- ona ma caly czas zachrypniety, jak gada, czy placze. Jest po prostu inny.
 
Olena - przejrzałam zdjęcia Jasia na nk jak był malutki. Miał czarne włoski, a teraz blondynek ! szok jak mu się zmieniły :-) Bardzo podobny do taty, ale oczka ma Twoje.


tak badka zmiana ogromna, kiedyś ciemne włoski a teraz mały typowy blondynek :) i fakt wszyscy mówią czysty tatuś hehe :)
 
Badka wiem o czym mówisz, kiedys tez tak było po jedzeniu. Ale teraz to co innego- ona ma caly czas zachrypniety, jak gada, czy placze. Jest po prostu inny.

To w takim razie nie wiem co to może być. Może inne dziewczyny miały podobny problem. Jak masz blisko lekarza to może to skonsultuj. W sumie samemu nie jest się na 100 % pewnym, że dziecko nie ma zaczerwienionego gardełka, a może coś chrypie w płuckach. Może warto sprawdzić.
 
Lawina jak tam sprawdza się ten nocnik co kupiłaś? Bo na zdjęciu na allegro ma on jakąś żarówkę w środku hiihi co to jest??? :szok:

Nocnik sprawdza się bardzo dobrze .Młody się nie boi :) .Ogólnie chętnie by się nim pobawił :D . Dziś już zrobił siku do niego :) .
Ogólne to inaczej jakoś sobie wyobrażałam ,że będzie zrobiony .Wewnątrz jest taka jakby miseczka ( trochę jak rondelek ).To jest wyjmowane. Jest to trochę dziwnie zrobione bo nie sięga wysoko . Mnie zastanawiało czy np. chłopcy jak sikają czy nie wyleci poza ten pojemnik. Jak na razie nie.. no ale te siuśki na razie maleńkie . Ta „ żarówka „ jest po to żeby przy sikaniu nie pryskało powyżej nocnika .Tyczy się podobno to tylko chłopców :p. Ta część podobno często ulega zniszczeniu . Dziewczynkom nie trzeba tego zakładać. Nie próbowałam sikania bez tej nakładki . Bardzo mi się podobało że można go zamknąć … Niestety zapachy i tak się rozejdą (tył nocnika jest otwarty). Jest troszkę niestabilny, bo ma wąską podstawę .
Ma pewne minusy jednak w użytkowaniu u mnie jest ok. Najważniejsze że młody się go nie boi :)
 
reklama
Do góry