reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Ja dziś ugotowałam zupę cebulową, gdy jadłam mały zaczął się trzęść i płakać. Dałam mu dwie łyżeczki, pochłonął je natychmiast... więcej mu nie dałam bo się bałam. Po za tym bardzo lubi obiadki i deserki z marchewką jednak ma po marchewce zaparcia. Czy w związku z tym powinnam zrezygnować z marchewki jak myślicie?


u nas też jest lekkie zatwardzenie, ale myślę nie rezygnuj podawaj np. herbatkę jabłkową z meliską, ja tak robię więc ma uregulowane wszystko, szkoda z marchwi zrezygnować.
 
reklama
Też bym z marchewki nie rezygnowała. Zresztą przyznam Wam się, że przy drugim dziecku już tak się nie trzęsę, tzn. przy córce zupkę, obiadek podawałam tak jak było zalecane 5 miesiąc to czekałam, aż nadejdzie dzień jej 5 miesiąca życia i podawałam, teraz wiadomo podaję to co mały może jeść ale nie panikuję, że np. tylko dwa składniki itp. Filip też już chlipną ode mnie z talerzyka rosołku (oczywiście tylko 2-3 łyżeczek) i jest ok. Jednak muszę sie przyznać, że częściej je zupki i obiadki ze słoiczka. Tłumaczę sobie, że składniki w takich daniach są sprawdzane i dopuszczane przez instytut, a np. taka zakupiona marcheweczka to nie mam pojęcia jak była uprawiana itp. Ale sprawdzę tę stronę z przepisami.
Czy, któraś z Was też już niedługo wraca, bądź wróciła do pracy :(

Dziewczyny, a wiecie co słychać u gwiazdki89 (gwiazdkagda89)?
 
Ostatnia edycja:
Wazka dzięki za linka.

Olena to fajnego masz tego śpiocha, mój nie przesypia jeszcze nocy, a teraz przy ząbkach to już w ogóle ale jak Wazka napisała najważniejsze, że jest zdrowy.

Gosiaaa, Sagapo jakoś dacie radę, oby tylko pracodawca porządnie się zachował, bo negatywnych przypadków niestety nam nie brakuje:-(
 
Wazka dzięki za linka.

Olena to fajnego masz tego śpiocha, mój nie przesypia jeszcze nocy, a teraz przy ząbkach to już w ogóle ale jak Wazka napisała najważniejsze, że jest zdrowy.

Gosiaaa, Sagapo jakoś dacie radę, oby tylko pracodawca porządnie się zachował, bo negatywnych przypadków niestety nam nie brakuje:-(

zgadza się ja jestem żywym przykładem no ale już mniejsza z tym.

u nas są 2 ząbki i gdybym ich nie zobaczyła nawet byśmy nie wiedzieli że małemu ząbki wychodzą :)
 
Agaaa159 to pokasujesz niepotrzebne posty? Chyba Cię nie urazi ta prośba? Możesz to bez problemu zrobić a przecież nie są potrzebne. Tak sobie myślę że jeszcze tu nas pare osób odnajdzie i będzie im łatwiej przebrnąć przez te stronki...
 
no hey

mam troszke czasu to cos naskrobie, Wazka super ta stronka z przepisami, musze ja zapamietac, bo narazie nie bede gotowac, ale za ok.m-c juz tak

Moj maly tez noc nie przesypia, ale budzi sie tylko i wylacznie na jedzenie, robi to z zamknietymi oczami - ja tez:)on zjada, glowe odwraca i kima dalej, no i ja tez:)nie jest zle, ale jak tylko bede w pl, to zaczne go odzyczajac, bo na dluzsza mete, to bez sensu, a mam wrazenie, ze ta strefa czasowa tak na niego zadzialala,bo w pl spal cala noc bez problemu

co do maluszka co nie spi w nocy, to ja bym go przez pare dni nie budzila w dzien, ale jakby nie bylo roznicy, to wprowadzilabym mu wieksza aktywnosc w dzien i zobaczyla co dalej

Asians ja tez Cie pamietam, i jesli moge zapytac ile Ty masz lat, bo chyba tez jestes mloda mama?ze zdjecia wznioskuje

Znajoma-nieznajoma Ciebie rowzniez pamietam, dobrze ze operujecie starymi nickami tez, mozna latwiej sie odnalezc co i jak

koncze, bo musze jeszcze pare rzeczy zrobic, a maly powoli sie bedzie budzil

buzka i do potem
 
reklama
Do góry