reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Szarlota - jak wrzuciałaś 2 suwaczki? właśnie z dwoma enterami w sygnaturze? ja próbuje i coś mi nie idzie, a powiem, że ze mnie nie jest jakaś tam noga komputerowa ;P
 
reklama
Jeszcze niedawno pisałyśmy co jemy my, aby szkrabom nie zaszkodziło a tu juz o ich dietach mowa:-) jak ten czas leci:szok: Jutro Filipek bedzie miał pół urodzin hihi:-D i nie moge w to uwierzyć:tak:

My próbujemy różnych dań ze słoiczków póki co ale tez nieraz od siebie coś z talerza albo kanapki w mikroskopijnych iościach uszczkniemy:-D Choc teraz już którys dzień czekamy na kupę więc chyba cos nie siadło. Możecie polecic coś na zatwardzenie??? Oprócz jabłuszka, bo to to wiem:rofl2:

Ważka, ja się właśnie zastanawiam czy by nie powiesić małemu podobnej hustawki w futrynach.....

Goyek, gratuluję sukcesów z butlą
a tobie Natkaa pierwszego ząbka:-) pewnie ostry jak brzytwa:rofl2:

Lawina, jak tak dalej pójdzie to Kubus tej zimy jeszcze na nartach bedzie zasuwal:szok:

oki idę nyny, bo jakas padnięta jestem dzisiaj
 
Wiecie co - pierwszy raz jestem na BabyBoomie i troszkę muszę pokombinować. Podoba mi się to, że można wkleić zdjęcia - to tak jakby być przy osobie do której się pisze i z wirtualnych kobietek nagle robią się realne :-) Teraz można bardziej kojarzyć kto jest kim.
 
Jeszcze niedawno pisałyśmy co jemy my, aby szkrabom nie zaszkodziło a tu juz o ich dietach mowa:-) jak ten czas leci:szok: Jutro Filipek bedzie miał pół urodzin hihi:-D i nie moge w to uwierzyć:tak:

My próbujemy różnych dań ze słoiczków póki co ale tez nieraz od siebie coś z talerza albo kanapki w mikroskopijnych iościach uszczkniemy:-D Choc teraz już którys dzień czekamy na kupę więc chyba cos nie siadło. Możecie polecic coś na zatwardzenie??? Oprócz jabłuszka, bo to to wiem:rofl2:

Ważka, ja się właśnie zastanawiam czy by nie powiesić małemu podobnej hustawki w futrynach.....

Goyek, gratuluję sukcesów z butlą
a tobie Natkaa pierwszego ząbka:-) pewnie ostry jak brzytwa:rofl2:

Lawina, jak tak dalej pójdzie to Kubus tej zimy jeszcze na nartach bedzie zasuwal:szok:

oki idę nyny, bo jakas padnięta jestem dzisiaj


Koja na zatwardzenia polecam słoiczek z suszonych śliwek - chyba Gerbera. Działa cuda, nawet na dorosłych albo starszych dzieciach. Zawsze po tym jest kupa :) przynajmniej w całej mojej rodzinie :)
 
Wiecie co - pierwszy raz jestem na BabyBoomie i troszkę muszę pokombinować. Podoba mi się to, że można wkleić zdjęcia - to tak jakby być przy osobie do której się pisze i z wirtualnych kobietek nagle robią się realne :-) Teraz można bardziej kojarzyć kto jest kim.

Co racja ,to racja. Kolorowo i bardzo przyjemnie. Tam było tak szaro buro.No i nie widać tutaj żadnej pomarańczki.
 
Dziewczyny błagam napiszcie jak dodac zdjęcie żeby sie wyświetlało tak jak u was z prawej strony posta...

No wiem, wiem guła jestem i dlatego właśnie potrzebuje pomocy:(((((
 
Dziewczyny błagam napiszcie jak dodac zdjęcie żeby sie wyświetlało tak jak u was z prawej strony posta...

No wiem, wiem guła jestem i dlatego właśnie potrzebuje pomocy:(((((


Jeśli chodzi o zdjęcie koło suwaczka to robimy tak :

Wchodzimy w ustawinia->edytuj sygnaturę->dodaj obrazek do sygnatury
 
A nie obok suwaczka tylko tak po prawej stronie??????????????/

próba...

nie poddaje sie tak łatwo:)

Hhhhhhhhhhhhuuuuuuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

powoli ale kumam:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
oooooooooooooooooo kurde troche przesadziłam z wielkością:DDDDDDDDD

już sie poprawiam...

poprostu niewiarygodne wszystko przeciwko mnie:(((
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry