reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Amela obiadki uwielbia ale owoce ze słoiczka hmmm językiem wypycha choć pochwale się ze ostatnio zjadła cala ta puszeczkę mała jak nigdy bo fakt sa kwaśniejsze:/ ..woli jednak starte owoce przezemnien ale może sie przekona;)
ostatnio nawet zjadła troszkę kanapki odemnie ehh żarłoczek adnego posilku nie ominie..hmm jeszcze tak raczej nie było
 
reklama
Savanna wpadaj do mnie, zapraszam, ale u mnie dopiero 10 rano, a juz na dworze ledwo co sie dycha:(dobrze ze maly spi, to troche sil zbieram na dalsze godziny z nim:)

Qasandra ja nic nie widze:(ale czasem tak jest, ze sie pozniej laduje...to tak na poprawe samopoczucia:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
aa byliśmy tez ostatnio na spacerku wieczorem kiedy to mialam aparacik ze sobą;) i pochwale sie fotkami jak malej sie huśtawka podobała hehe bbrrr ale zimno już było wrr

http://img832.imageshack.us/img832/6074/dscn4558y.jpg
http://img687.imageshack.us/img687/8650/dscn4557.jpg
http://img839.imageshack.us/img839/2802/dscn4554c.jpg

Mała brzuchatka to się tatuś stęsknił zapewne za synkiem:) moj tez będzie musiał sie na 8tyg z nami rozstać :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(::(:(:(:( grunt ze skype jest .tel. itp. sprzety więc jakos sie da rade..trzeba..
 
Mała brzuchatka w jakim stanie jesteś ? Wyślij nam troszkę słoneczka .

Sawana ja też chcę malować .Masz jakieś wiadomości o farbach .W sensie czy można przy tak małym dziecku. Zawsze mogę do mamy jechać na 2 dni ,ale szczerze -nie ma jak w domu .

Ważka super Amelka :) Widać, że jej się spodobał plac zabaw :) .Ja nawet myślałam żeby z Kubusiem na ślizgawkę wejść . Z tym że ślizgawka była otoczona piachem, a miałam japonki.

Dziś młody mnie ugryzł w palec u nogi . Trzeba uważać na niego :D
Jak ja się dziś uśmiałam z męża i młodego .M stwierdził ,że się z nim pobawi na podłodze. Gonili się naokoło stołu hahaha. Kubuś był wniebowzięty :D
Obecnie młody chodzi już po całym mieszkaniu .Już nie potrzebuje widzieć mnie żeby np. wyjść na korytarz. Znów dziś stanął na nogi .Siedziałam na podłodze i kroiłam materiał na jaśki. On podszedł i zaczął się wspinać …i tak wstał kilka razy .Założyliśmy mu skarpetki z abs żeby się nie ślizgał.
Wzięłam się za szycie…Jak przyszło co do czego młody zasnął w huśtawce i trzeba go było przenieść do jego pokoju (a tam szyłam) . Kurcze..
Pochwalę się w weekend idziemy na koncert Krawczyka :) .Z pracy męża jest organizowany piknik dla pracowników z rodzinami .Będą przeróżne zabawy dla dzieci ,konkursy ,kabarety ,gry ,zawody …. A na koniec Krawczyk :) .W niedziele z kolei idziemy na chrzciny .

 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny ja nie wiem jak i kiedy znajdujecie czas na czytanie, pisanie i jeszcze życie..albo może ja przy mojej dwójce jestem strasznie żle zorganizowana? nasz dzień mija szybciutko mimo że rozpoczyna się o 6 rano i kończy o 24. Wtedy też zasypiam. Z dwójką zawsze jest coś do roboty a na nieszczęście znowu pada więc i spacery odpadają i inne wycieczki też...oby w weekend była ładna pogoda.

Wczoraj byliśmy na kontroli pediatrycznej. Młody mało przybrał bo jedynie 400 ale za to już podwoił masę urodzeniową i obecnie waży 7800 więc nie jest źle. Zaczęłam Mu wprowadzać pooooowoli posiłki uzupełniające. Zaczęłam więc od wsiowej, ekkologicznej marchewki z kaszką manną i odruch był podobny do jego siostry jak jadła pierwzą zupkę, czyli ble ;) nie pluł, ale nie chciał jeść. Spróbowaliśmy więc też jabłka ze słodką marchewką, też ble.. no i na noc mleczna kaszka manna na mleku modyfikowanym i to mu smakowało, ale i tak zjadł tylko z 6 łyżeczek. Dzisiaj nic nie dostał bo jutro planuję dać dynię z ziemniaczkami. Nam pediatra kazała już szybko zupki całe dawać i za jakieś 2 tyg mięsko - królik lub indyk. Ale będę miała jeszcze od mamy gołąbki to wtedy podam też i gołąbka. Ale póki co jest średnio bo jak tak mu nie smakuje to nie wiem co może polubić. Ja nie jestem z tych cierpliwych. Napiszcie proszę co smakowało Waszym szkrabom?? może i mojemu zasmakuje.

Lawina - mój wcześniejszy post jeszcze na kaffeterii dot tego raczkowania Kubusia jest nieaktualny :) otóż przyjrzałam się tym dodatkowym filmom Twoim i jesteśmy oczarowani Kubusiem, pokazałam też mojej Mamie co wyprawia Twój synek i była pod wielkim wrażeniem, a jak już wielokrotnie pisałam widziała różne rozwoje dzieciaczków. Ślicznie już raczkuje, naprzemiennie. Stawać powinien z klęku, ale to pewnie lada moment nastąpi. No i widać też że Ci się Kubuś zbiera do samodzielnego siadania - super. Pisałaś też chyba o chodzikach - i one są beee. Nie powinno się ich w ogóle stosować., Ktoś kto je wymyślił myślał tylko o swoim zysku bo dla dziecka to nic dobrego-niestety.

Qrcze muszę poćwiczyć jeszcze te suwaczki i zdjęcia bo coś lipa, nic tylko invalid upload, albo url....wrrr/
A jak Wy wklejacie podwójne suwaczki??
 
Quasandra u mnie dzien rozpoczyna sie o 8/9:p

co do zupek, jesli to początki to tak moze maly sie krzywic na początku a później z czasem powinien sie przekonać do nowych smaków;)

dzis małej własnie dałam ryżu z owocami z cow&gate i kurcze połykała ale za każdym razem jak jej dałam łyżeczkę to najpierw głową potrząsała a później robiła te swoje krzywe miny haha uśmialiśmy się z szymkiem ..teraz na macie warjuje a ja myśle iśc poprasować..pranie u nas na okrągło:p jakby

aa Nikamo wiesz moze zle sie zafoliowałaś..ja robie sobie wlosy henna , tzn. M mnie 'maluje' i muszę dobrze owinąć sobie głowę folia (śmiesznie to wygląda) bo wtedy ładnie łapie równomiernie..wczesniej zakladalam folie ale mi sie zawsze z włosów nad czołem zsuwała i sie zastanawiałam czemu mi tych włosów nie pokrywało hmm teraz juz wiem..wiadomo tez że ważny jest kolor wyjsciowy;)
 
Lawina wlasnie nie wiem jak to jest z tymi farbami. Wiem ze jak mysmy malowali mieszkanie farba akrylowa jak jeszcze w ciazy bylam to zdychalam :p mdlilo mnie niesamowicie i ten smród :/ taki specyficzny. U mnie mama odpada bo mieszka w kawalerce z nieułozonym (malo powiedziane) psem.
Aha co do Kubusia to ja juz nie mam zadnych pytań :D Ja sie wcale nie zdziwie jak z niego wyrosnie jakis sportowiec :D strasznie silny chlopak :) no i taki strasznie "kumaty". Podobnie jak Qassandra pokazalam filmik mamie i była w szoku :)

Qassandra moze Cie pociesze Arturek tez nie chcial przejsc na diete owocowo warzywna. Pluł i krzywil sie strasznie jak tylko probowalam mu podsunac cos na lyzeczce. To samo tyczylo sie soków. Nie wiem jak to sie stało, ale nagle wszystko polubił. Troche to potrwalo, ale teraz zajada sie obiadkami - pozera sloiczek w 3 minuty.
Jesli chodzi o suwaczek to Badka chyba pisala ze zrobila odstep miedzy nimi 2 x Enter. No i oczywiscie w opcji edytuj sygnature :)
 
aa byliśmy tez ostatnio na spacerku wieczorem kiedy to mialam aparacik ze sobą;) i pochwale sie fotkami jak malej sie huśtawka podobała hehe bbrrr ale zimno już było wrr

http://img832.imageshack.us/img832/6074/dscn4558y.jpg
http://img687.imageshack.us/img687/8650/dscn4557.jpg
http://img839.imageshack.us/img839/2802/dscn4554c.jpg

Mała brzuchatka to się tatuś stęsknił zapewne za synkiem:) moj tez będzie musiał sie na 8tyg z nami rozstać :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(::(:(:(:( grunt ze skype jest .tel. itp. sprzety więc jakos sie da rade..trzeba..

ważka super ta twoja mała i bombową ma czapkę no i jak oglądam twój blog to widzę że szymek uwielbia siostrę :)
 
u nas kolejna drzemka - popoludniowa:)maly dzisiaj dostal indyka i powiem wam , ze rewelacji nie bylo, ale pol sloiczka jakos w niego wcisnelam

moja mama dzisiaj konczy troszke wczenisiej prace, to popoludnie bede miala troszke wolniejsze:)

a ja mieszkam na polnoc od nY, w stanie connecticut, niedlugo stad spadam na szczescie, bo nie za bardzo lubie tu byc, ale to juz niedlugo:)

buzka
 
reklama
Ja tylko na chwilkę. Dzięki za rady co do żywienia maluszków.

Badka przesłałam ci ten schemat żywienia mam nadzieję ze ci się przyda. Wiesz co umknęło mi to z tym wezwaniem do sądu, o co chodzi?

Zmykam karmić Samusia, teraz piersiaczek. Później może coś mu zaserwuję innego.
 
Do góry