reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Lawina jestem w szoku że Kubuś zaczął wstawać :-) Niesamowity jest!
Mała brzuchatka odnosnie prezentu na chrzciny to my dostaliśmy medalik, krzyżyk, grzechotkę taka jak Olena kiedyś pokazywała i pieniądze. A i mały od znajomych dotał niecodzienny prezent skrzynkę pocztową z f-p :) Z tego ostatniego chyba jest najbardziej zadowolony :D
Wczoraj podałam małemu kasze manne. I efekt taki że spał tyle samo co po mleku albo nawet o te 30 min krócej. Smoczki też zmieniłam za myślą Savanny i d... Podawałam mu wodę od 11-4 rano co godzinę aby ominąć jedno karmienie i zobaczymy. W dzień oczywiście ani myśli o jedzeniu :p I tylko wylewam mleko na okrągło.
Słońce zaczęło ładnie świecić i niedługo spadamy na spacer.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Goyek a jaki tytuł ma ta książka o usypianiu?
Ja w sumie nie wiem jak wczoraj Marta usnęła, bo padłam przed Nią, mąż z Nią siedział ... na pewno nie płakała, bo inaczej by mnie zbudziła ... no i wstawała tylko dwa razy w nocy :)
Dziś na obiadek spróbujemy marchewkowej z ryżem ... zupka dynia z ziemniaczkami była taka dobra, że aż popiskiwała, żebym szybciej łyżeczką machała (a jak dla mnie to była okropna w smaku)
U mnie ciąg dalszy deszczu :( wczoraj było ze dwie godzinki kiedy nie padało i nie wykorzystaliśmy tego faktu z mężem żeby zabrać dziecko na spacer ... i pewnie dziś drugi dzień będzie się kisiła w domu :(
 
Hej :)
My dziś mieliśmy lepszą nockę, Piotruś co prawda wstał 3 razy ale obyło się bez godzin płaczu..
Lawina ten Twój Mały jest naprawdę nieprzeciętny. Mój Piotruś umie jedynie sam przez chwilę siedzieć. Nosi biedny jeszcze przez miesiąc rozwórkę na bioderka i to zapewne hamuje jego rozwój fizyczny. Raz zdjełam mu ją i bawił się sam na macie a ja wyszłam z pokoju, gdy wróciłam mały był na środku pokoju.. nie wiem jak się tam znalazl pewnie się przekaturlał. Podejrzewam że gdyby nie nosił rozwórki dużo by potrafił..
 
Ta książka to Usnij_wreszcie .

My dziś mamy prześcieradło tak załatwione że szkoda gadać, coś pieluszka nie dała rady :no: ciekawa jestem jaki dzień dziś mnie czeka ... mam nadzieję że Samuś da już spokój z tym grymaszeniem, ale kto wie. Dziś lecę do mamy, kilka bloków dalej, więc trochę mnie nie będzie. Ale jak tylko wrócę to do was wpadnę, ciekawe czego dziś się nauczę z technicznych nowości na forum :-)
 
Marta to nawet nie siedzi ... nie sadzam Jej na siłę ... bo tak to pewnie by siedziała ... czasami na chwilę na kolanach Ją sobie posadzimy i to wszystko. czekamy aż sama sobie usiądzie. na razie opanowuje do perfekcji przekręcanie się z plecków na brzuszek. I mam pytanie w związku z tym, czy Wasze dzieci przekręcają się na brzuszek w jedną stronę? U mnie Marta przekręca się tylko przez prawą rękę, przez lewą nawet nie próbuje. Ale na oba boczki się przekręca.

goyek chyba Ci kolor nie wyszedł ;-)
A to co podałaś to jest tytuł, czy to miał być jakiś link?
Znalazłam ta książeczkę na necie :) dziękuję za tytuł :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
to tytuł jest, ale z lenistwa wkleiłam go z kompa, a tam mam go w pdf i ta k tu wszedł, a leciałam już da Samusia, więc nie bawiłam się by to usunąć.
 
hej hej:)
allleee z was torpedy-nie nadazam w czytaniu:)

wazka-a jak dlugo zamierzasz karmic?bo z tym porannym karmieniem to wygoda,nie?:)
nie trzeba biegac butelki przygotowywac-tak z bialego rana.

goyek-a my tez sobie wczoraj ok 24rtej frytki zrobilismy:)nie ma to jak trzymanie linii

lawina-podejzewam,ze gdyby nie t podloga(sliska)to kubus juz by stal na dwoch nogach i smigal:)

reszte kobietek pozdrawiam i biegne do mojego szkraba.
dzis ladnie zjadl o 5 piers, 8 piers i o 10 butelka-moze nie bedzie odstwial numerow.zobaczymy
 
Hej
Pisałam wam że sadzam Kubusia na nocniku .Dziś mieliśmy pierwszy sukces !!! Po karmieniu odczekałam jakieś 20 min .Posadziłam go i siedzieliśmy koło 15 minut . Nie słyszałam że coś zrobił .Zaglądnęłam a tam kropelka .Patrzę do środka a tam siku !! :happy:

Wiecie jedno mnie tylko martwi młody zaczyna doić kciuka i nie tylko ..Potrafi nawet 3 palce na raz memlać .Mi się wydaje że przez to odstawienie od piersi …
Saskania rozumiem co piszesz o odstawieniu …Sama to przechodziłam..
 
reklama
testing...

Lawina moja pociecha jest na piersi i też namiętnie gryzie paluchy. I nie zadowala się tylko jednym paluszkiem, jakby mogl to by pewnie załadowal całą piąstkę. Myslę że przyczyną są wyrzynajace się ząbki. Kupilismy gryzak, ale i tak piąstka rządzi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry