reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Hejo

Mnsmile gratulacje siostrzeńca .

Mój smyk chodzi od poniedziałku 04-04 , najpierw chodził z dwoma kijakami od zabawek a cieszył się przy tym a od wtorku nie potrzebuje nic już w rączkach a biega te tuptule tak przebierają że ciężko za nim nadażyć tzn aby go asekurować , boję się , że jak się boleśnie przewróci to się zrazi do chodzenia , aktywny okres nastał :-)

a dziś brzdąc wspinał sie na łóżko podjechall autem taki do dpychania uklęknąl na nim później wstał a na sam koniec starał się zarzucić nogą na łóżko , aparat rośnie i uwielbia śpiewać jak viva leci lub mtv

serdecznie pozdrawiam
 
reklama
Nasza Lilianka też drepcze odkąd skończyła rok i 4 dni, już parę niezłych wywrotek zaliczyła bo człowiek nie nadąży za nią. W tygodniu na działce przewróciła się i na odrapany nosek. Teraz ja gdzieś z nią idę to zawsze zabieram szelki to wygoda bo się nie chylam i młoda się nie przewraca.

Mój M. poszedł dziś pierwszy raz do pracy po mjiesięcznym zwolnieniu a jutro ma urodzinki więc musimy z Lilą pobieć do sklepu i kupić mu coś słodkiego bo prezent dostał wcześniej (jak zobaczył co przyszło pocztą to jak małe dziecko nie chciał czekać do dnia urodzin). Impreza będzie w sobotę to pogrilujemy, mam tylko nadzieje, że pogoda dopisze bo od jutra nadają deszcze i ochłodzenie do +10. Teraz mamy +23

Młoda zaczęła sie nam wspinać, staje tyłem obok kanapy, odchyla sie na półleżąco w nogami wchodzi na stół.
 
Ostatnia edycja:
Nic nie padło! Jestem jestem:-)))
Pisałam już że moje dzieci wreszcie zaczęły się razem bawić?
Niestety najlepsza zabawa to skakanie po wersalce:szok:, właśnie Dominika nauczyła się na nią wchodzić:-) Jedno patrzy na drugie i małpuje ;-) A pisku przy tym i śmiechu co niemiara:-D
No a ja dopiero wyszłam z przeziębienia, od razu widać efekty, jak jeszcze kilka dni temu leżałam na kanapie pod kocem i jęczałam tak w sobotę prasowanie, pranie, sprzatanie, mycie okien. Przyszła wiosna i od razu żyć się chce:-)
 
Ostatnia edycja:
No fakt wiosna,a wraz z nią zabawy na dworze a nie siedzenie przed kompem ;-)
Moja Gabrysia daje mi czadu bo idą jej hurtowo kolejne zęby-mała marudka
a na dodatek nie usiedzi w miejscu ciągle chce żeby ją prowadzać(sama chodzi tylko przy meblach)więc mój kręgosłup....same wiecie;-) odzywajcie się kobitki!
 
Ja też się melduje. Mały śpi więc ja od razu na kompa. Wiadomo że ładnie i ciepło się zrobiło i aż nie chce się siedzieć w domu. Ale trzeba trochę ogarnąć przed świętami.
Demolka mój też by tylko chciał być prowadzany. Ale nie daje mu wiele okazji bo po pierwsze chodzi na palcach, po drugie ja też mam duże problemy z kręgosłupem a potem cierpie.
U nas sytuacja z zębami opanowana :D Wyszła górna jedynka i jest spokój (odpukać). A tak to wiadomo dziecko marudne, jeść nie chciał i ciągle na ręce. Dlatego teraz doceniam tą chwilę spokoju :)

Mam pytanie dajecie jeszcze wit. D? Chyba jak już jest takie słońce to nie trzeba?
 
Ja Gabrysi już witaminy D nie daję,po pierwsze w Irl każą podawać ją tylko przez pierwszy rok,a po drugie mamy już słońce więc organizm sam pobiera swoją dawkę witaminy

co do chodzenia czy wasze pociechy odrazu chodziły na całych stopach?bo moja mała chętniej na palcach sie porusza jak baletnica,i z tego co słyszałam to dzieci zaczynają właśnie na palcach chodzić, więc już nie wiem czy to normalne?

yra245 gratulacje!! widzę że od tygodnia jesteś podwójną mamusią-swoją drogą podziwiam za odwagę;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Carolaine mi pediatra powiedziala zeby jeszcze podawac, jedynie nie dawac w czerwcu lipcu, sierpniu, ale wspomniala ze jak jeszcze Malutka nie chodzi, to powinna dostawac, a ja myslalam ze do roku tylko. Pewnie co lekarz inna opinia.
 
Do góry