reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

reklama
Msmile a to sie wyjasnilo tez poniekad czemu Was ciagnie do UK, pomimo innych rzeczy o ktorych pisalas wczesniej.
Ja wogole nie bylam z malym u ortopedy, ladnie stawia stopki, wiec daje sobie spokoj, bede w Pl za jakies 2 m-ce to zobaczymy co nam powie lekarz.
 
Hej :-)
Już Wam mówię co powiedział nasz ortopeda. Dziś m był ze starszym synkiem.
Otóż powiedział żeby przyjśc jak córcia będzie juz chodzić 4 m-ce. Na razie chodzi 1 miesiąc więc mamy czas.:-)
 
Msmile a to sie wyjasnilo tez poniekad czemu Was ciagnie do UK, pomimo innych rzeczy o ktorych pisalas wczesniej.
.
Racja brzuchatko:) tam są jeszcze moi rodzice, tyle ze oni mieszkaja w Birmingham razem z moja sis, a my bylismy w Szkocji:) i tam bysmy wrocili, bo na dluzsza mete z rodzicami nie widzimy szans...;p;p
 
Mnsmile gratuluje siostrzeńca. To jedna z sióstr ma dziewczynkę a druga chłopca?

Szarlota nam tez ortopeda mówił że mamy przyjść jak mały będzie dobrze chodził. Także jeszcze sporo czasu bo nie chodzi :p. Do okulisty niedługo idziemy po raz drugi. Na szczepienie na mmr też jakoś nam się nie spieszy. Boje się skutków ubocznych itp.
 
czesc Wszystkim:)

U Nas temperatura przez 3 dni sie utrzymywała, wiec może to była trzydniówka, choć pediatra mówił że gardełko było zaczerwienione, najwazniejsze że już jest ok;)

milego dnia

Mnsmile gratulacje siostrzeńca:)

Quasandra masz 100%racji zostałam już też wyedukowana;) niestety dopiero teraz czytam, ale dzieki:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Oj dawno mnie tu nie było, nie wiem czemu ale myślałam, ze tu już nikt nie pisze.
Szarlota dzięki za info, my też się wybierzemy, tym bardziej, że nie wiadomo do końca jak to jest z tymi bucikami, każdy coś innego mówi. A mój synuś zaczął sam stawiać pierwsze kroki bez żadneo podtrzymywania się. Wczoraj zrobił najpierw dwa kroczki, później trzy a dziś już cztery:-)
 
Do góry