reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

najserdeczniejsze zyczenia dla DOMINIKI, JASIA I MICHALKA!!!!!! pieknych prezentow, pysznych tortow i udanej zabawy urodzinowej :) mamusie koniecznie wklejcie zdjecia!!!!!!
 
reklama
dziewczyny duuuza buzka dla naszych solenizantow!!!!Usciskajcie pociechy ode mnie i Matiego

ja tylko na chwilke, bo patrzec nie moge na ekran:(zapalenie spojowek:(straszny bol, no ale moja wina, bo nie sciagalam soczewek na noc:(duuuzo zdrowka dla chorowitkow:)
 
Hej Mamusie!
Bardzo dziękujemy za życzenia:-) i dołączamy się:
100 lat, samych radości i zdrowia dla Michałka i Jasia!!!
W ostatnich dniach córcia nauczyla się wstawać z podłogi samodzielnie więc od razu robi coraz więcej samodzielnych kroczków:-)
Dziś zamiast imprezki byliśmy u alergologa, zgodnie z obietnicą streszczam:
nie jest źle. Tzn. policzki to bardziej podrażnienie z innego powodu ponieważ ogólnie skórka jest ładna, a gdyby to było uczulenie to by swędziało. Lekarka się pytała czy my w dzieciństwie tak nie mieliśmy, pogorszyła się sytuacja po obiadkach z pomidorami więc na razie odstawiam.
Teraz najważniejsze to właczyć jajko, zaczynamy od małych ilości żółtka-szczególnie przed szczepieniem teraz w 13stym m-cu bo jest z białkiem jaja i gdyby coś było nie tak to przed szczepieniem czekają nas testy. Potem zaczniemy znów gluten ale nie od chleba bo chleby niestety z dodatkami więc od kaszki manny, makaronu i dopiero chleb bez spulchaniczy. Dominisia będzie więc dostawać dwu daniowy obiadek (jedno danie bez miesa), kaszkę ryżową i owoce a reszta to mleko....
Nakupiłam jej obiadków takich ubogich w składniki ale za to bezpieczne:-)
No to tyle pamiętam uff
aaa proszek dalej dla dzieci bo skóra zbyt wrażliwa.
 
Ostatnia edycja:
Szarlota kurcze to widzę, że u was dalej przeboje z alergią :( u nas się uspokoiło Jajko ostatnio wprowadziliśmy, na początku kupki były nieciekawe ale skóra ok więc nie podawaliśmy się teraz już ok w pełni zaakceptowane Próbowałaś może podawać kaszki z 7 zbóż i innych zbożowych bez dodatku mleka? ja zaczęłam jakoś dwa tygodnie temu i rewelacja! mała o niebo lepiej je woli niż ryżowe i bardziej służą jej brzuszkowi po ryżowych miała często zatwardzenie i bąki Chleb jemy ale tylko razowy i musi być dobrej jakości inaczej szorstkie poliki, makaron Kajka uwielbia i dobrze toleruje Powodzenia!
Izabell kurcze to niedobrze jeżeli dalej tak będzie to jedź do szpitala bo Lusia może być już odwodniona stąd to osłabienie ostatnio znajomi mieli taką sytuacje i bez kroplówki się nie obyło Dużo zdrówka dla Lusi!!
 
reklama
Wszystkim czterem solenizantom zyczymy z Matim super udanego roczku!Mnostwa przezentow, ale przede wszystkim zdrowia!!!

Caroline super masz te ikonki:)i o wszystkich urodzinkach pamietasz, a dzisiaj juz wasze swieto rowniez:)STO LAT < STO LAT !!!

jak tam Lusinek?
 
Do góry