reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

chyba pomogłam co :) eh jestem z siebie dumna :)

BARDZO pomogłas DZIEKUJE

ważka a jak robisz ten serek?

chudy twaróg zmiele i dodam kefiru bo to dla malej .dla nas robie ze śmietana i dodaje cukru wanilinowego...a tu tylko kefir , troszke cukru i owoce np. maliny a jak będzie smakowac to sie przekonam bo zawsze robiłam dla nas bez owoców jakoś:)


a można też z kefiru zrobić twaróg podgrzewając go po woli mieszając dotąd aż się rozwarstwi ,chyba ale tego nie robiłam jak coś;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
wazka na dole gdzie masz odpowedzi albo cytaty i podziekowania masz obok cytatu ikonke z chmurka i + wiec jesli chcesz dodac kilka cytatow wciskasz ta ikonke, a pozniej odpowiedz
to wszystko...

narazie zmykam... musialam to naprawiac przez 1,5h ... no ale 10 stron mniej;-)
 
Młody ostatnio przechodzi sam siebie...Dziś obgryzał kabel od lamki...wczoraj kabel od maszyny do szycia...Już nie mówię że przyłapałam go jak lizał kółka od wózka fuuuu...Wcinał tez plecak męża :/
Ja spadam . Zjemy wcześniejszy obiad z M .Pomogę mu powynosić rzeczy z pokoju .Młody wstanie to pójdziemy do lekarza .Kończy się nam mleko .Po wczorajszej marchewce Kubuś miał śluz w kupie .Ciekwae co lekarka powie ...

Kamcia a ten znaczek "uzupełniam klawiaturę " to czysty obłęd ...Ja tez taki chcę!! :D:D
 
Ostatnia edycja:
Kamcia, dzięki za info na temat poprawnych wpisów, jak również dziękujemy za posprzątanie na "naszym" forum. :tak:. Też jestem tutaj świeżutka i się uczę. Po przeczytaniu Twojego wpisu (pierwszego) zaczęłam się zastanawiać, czy robiłam błędy - robiłam:zawstydzona/y: przepraszam. Super, że ktoś pilnuje porządku. Dziękujemy też Szarlotce (nika34) Ty sama pilnowałaś porządku i poprawnych wpisów :tak::laugh2:
 
udalo sie! i david sie obudzil idziemy jesc! zagladne pozniej, bo jedziemy kupic zabezpieczenie na schody, kontakty itp. maluch juz nam raczkuje od poniedzialku.opisze wszystko wieczorem, papa
 
Ostatnia edycja:
Hej Mamusie! Nacykałam dzisiaj córci zdjęć:happy2:-pierwszy raz posadziłam ją w knajpie w krzeselku do karmienia. Była megazadowolna tylko koniecznie chciała polizać swoje nowe siedzisko;-)
Oprócz tego miałam ubaw jak poszlismy na gofry, m już wie że z synkiem musi się dzielić ale dziś córcia też wyciągała rączkę po te smakołyki i myslałam że padnę jak patrzyłam na tę trójkę napaloną na jednego gofra.
Wnika_s wow to Twój Davidek też juz raczkuje! Moja mała dopiero dźwiga się na kolanka i jest smiesznie bo wstaje, robi fik do przodu i pada. W ten sposób to już szybko pomyka do przodu...
Marcellina to naturalne że potrzebujesz chwilę na zaaklimatyzowanie się. spokojnie przemyśl czego potrzebujesz. To nic dziwnego że lubisz pobyć sama w spokoju-jestem podobnym typem, gwar ludzi jest fajny ale od czasu do czasu. Może ustalisz zasady odwiedzin, za jakiś czas wszyscy się nacieszą z Waszego powrotu i będzie dobrze.
Kamcia bardzo miło poznac swojego moderatora:happy: W ogóle czuje się dopieszczona na tym forum;-)
A co do pracy-niestety to chyba reguła...w ogóle dopiero teraz kiedy jestem na wychowawczym to widzę kto naprawdę się ze mną kolegował-niktórym się nie chce nawet odpisać na moje pozdrowienia a inni systematycznie korespondują. No i oczywiście pozwalniali wszystkie młode mamy-hm jak się zastanawiam to nie wiem czy znam jakąs którą zostawili!!! poza tym wcale nie patrzą na to kto jak dlugo pracował-ważne że teraz można znaleźć młodą pannę bez dziecka, jak się nie wyrobi to zatrudni się i dwie na jedno miejsce za pół pensji a co! Zgroza.
 
nikt nie mial trzydniowki?pisalam wczesniej,ze mamy wlasnie-niby mamy.bylismy u lekarza i taka diagnoze nam postawili.
pamietam,ze na kaffe,ktoras pisala,ze trzydniowke przeszla ze swoim szkrabem...
 
reklama
ale tutaj milo:)dzieki goyek za tytual tej ksiazki, znalazlam ja na necie i do polowy przeczytalam, zastosowalam sie do rad i moj maluszek spi:)ech zyc nie umierac, ale zobaczymy co bedzie popoludniu, bo wtedy jest gorzej z usypianiem, rano idzie spac zawsze bez problemu, tak jak i na noc, ale gorzej popoludniu, no zobaczymy

jeszcze raz dzieki za ksiazke

kamila trzymamy kciuki za malenstwo w brzuszku, niech rosnie zdrowo:)buzka

Saskina nie wiem dokladnie ile Twoj maluszek ma miesiecy, ale nam w szpitalu powiedzili ze trzydniowkz pojawic sie moze po skonczonym 6 m-cu, nie wczesniej...nie wiem jak to racjonalnie wytlumaczyc do wieku, taka tylko odpowiedz dostalam jak moj mial goraczke i nic innego mu nie dolegalo, wiec nie wiem
 
Do góry