reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

reklama
hey dziewczyny! Wpadam sporadycznie, bo jakos nie mam czasu i chyba tez sily czasami...
Moja gwiazda ostatnio cos w nocy sie budzi i musze z nia siedziec i patrzymy sobie na lampke nocna, super nie? I tak okolo godziny to trwa:)
Ogolnie to jakos nie moge sie zaklimatyzowac......wczoraj caly dzien przeryczalam, synek poszedl do przedszkola, tez plakal, mialam wyrzuty sumienia ze go zostawilam....durna pala ze mnie, dzisiaj juz mi lepiej i on tez juz nia plakal i poszedl chetntie:) Powoli zaczynam wpadac w panike , ze nie bedzie pracy....chociaz moj M juz zaczal male robotki po rodzinie robic, moze nie bedzie tak zle... Moje dzieciatka sa polska zachwycone, sama radosc na nie patrzec:) Ja chyba troche mniej...brakuje mi samotnosci, tutaj ciagle ktos jest, musze uciekac na pietro zeby uspokoic mysli. Jakos nie przyzwyczajona mimo wszystko jestem do tego, ze kazda sprawe sie komentuje wspolnie...kurcze 15 lat sama wszysko robilam w domu a ty nagle....jesssu ale powoli sie przyzwyczaje...moja kolezanki mowia ze szukam dziury w calym, moze i maja racje. Bo moi rodzice to ludzie bardzo jak to sie mowi cool, tylko tutaj chyba chodzi o sama ich obecnosc. Musze nauczyc sie zyc z nimi od nowa. Co smieszniejsze moj M niema takiego problemu, jemu to nie przeskadza a wrecz przeciwnie, wiec to chyba ja.....
Sory , ze wam tak gledze ale troche mi to pomaga...buziaczki odezwe sie wkrotce...jak sie naucze tych wszystkich bajerow na tym nowym forum:):-(
 
witajcie dziewczyny :)
bardzo sie ciesze ze do naszego forum dolaczaja nowe osoby , jednak mam mala prosbe odnosnie obchodzenia sie na tym forum....
panuja tutaj pewne zasady ktorych kazdy uczestnik powinien sie trzymac...
\nie jest to nic powaznego , a jednak pomaga utrzymac porzadek...
mamy regulamin, w ktorym jest prosba o niepisaniu posta pod postem a edutopwania wiadomosci w celu dopisania tekstu.(pkt 3 regulaminu BB)
Ja niestetu musialam laczyc u was pelno postow kazdej z was, z wyszczególnieniem Agaaa159 i badka oray Goyek bo az po 6 postów pod rząd:sorry2:
jesli chcecie cos przetestowac , np czy działa suwaczek znajdziecie na dole forum temat z testami, mozecie probowac ile chcecie , nie zasmiecajac tym samym tematu w ktorym piszecie na codzien... Testy
mam nadzieję ze bedziecie trzymaly porządek na forum:-) i zapoznacie się z naszymi zasadami.
W razie pytań, problemow mozecie pisać do mnie na prv (jestem waszym moderatorem)
życzę miłego spedzania czasu na naszym forum
Pozdrawiam Kamila
Regulamin forum - Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
hey dziewczyny! Wpadam sporadycznie, bo jakos nie mam czasu i chyba tez sily czasami...
:-(

Marcelina Witaj:-)
mi się ostatnio śniło że gryzłam się z mamą:laugh2: ale koszmar
będzie dobrze..trzeba po prostu przywyknąć:tak:

Aga no coś ty..ja tam się dzięki tobie uśmialam:-D ...i nie pisz takich głupot że ta' nie lubiana' :szok: nu nu
co do M haha pomógł mi bardzo kiedy to Mała zaprotestowała jeśli już o tym była mowa:sorry2: brzydzić się nie brzydzi bo to nie pierwszy raz był tylko mówi że mdłe jest i woli piwko jak już przed S..:zawstydzona/y:
i co najlepsze kupiłam ręczny laktator haha w razie ponownej takiej sytuacji wrrr oby nie

Lawina Szymka karmiłam 10 miesięcy a wtedy to już mniej karmiłam bo mały jadał stałe posiłki więc szybko pokarm zanikł ale dokładnie to nie pamiętam ile to zajęło i do kiedy miałam jeszcze te kropelki pokarmu:zawstydzona/y:

Wnika poradzisz sobie..tu też będzie fajnie a nawet lepiej, jak to Olena napisała tutaj juz taka osoba jak pomarańczka zostałaby zablokowana:tak: tak więc lepiej będzie..

co do pracodawców..jestem tego zdania że medalu nikt nam za pracę nie da...mnie tez odprawili z kwitkiem chodź się uczciwie zachowałam(po jaką cholerę) i powiedziałam o ciąży przed przedłużenie umowy, zrobiłam to dla szefowej bo czułabym się Źle że ją oszukuje , wydawała mi się PORZĄDNA...dzięki temu miałam tylko macierzyński bez wychowawczego PIĘKNIE żałosna szefowa w dupę jeża..tak samo koleżanki z pracy..jak to mówi mój M nie spoufalaj się za bardzo ze znajomymi z pracy jak nie chcesz cierpieć:laugh2: (no ale nie każdy taki musi być..że za plecami pspsps)
jak czytam Was to widzę że to częste zjawisko zwalniać młoda mamę..:crazy:


Kamila postaramy sie do wszystkiego zastosować:)
 
Ostatnia edycja:
Wow Kamcia ale masz suwaczek ,czy tez suwaczki .Ja to blado przy tobie wyglądam ....hehehe .Miło nam poznać naszego operatora :)
Wiesz my sie jeszcze nadal uczymy :)
 
Ostatnia edycja:
hehe lawina to polowa suwaczków... dzisiaj będe je edytowac ;-) wiec wszystko sie zmieni:-D

co do forum.. to chcialam was trochę nakierowac... nadal siedze i edytuję wasze posty:sorry2:

mi rowniez miło was poznac :tak: w razie w zawsze mozecie pisac
 
Ja też miałam zażywac te tabletki. Lekarz chce żebym skontolowała jej poziom po zaprzestaniu karmienia .Olena a ty nie masz jej sprawdzać?

Co do powrotu do pracy .Mi jak byłam w ciaży skończył się zasiłek dla bezrobotnych. Tak że nie mam gdzie wracać...nie licząc pośredniaka:baffled: .Tak na poważnie to nie chce isć do pracy. Nie wyobrażam sobie oddania młodego do żłobaka...czy w ręce babci (teściowej :baffled:) . Jedynie mój M by sie musial nim zajmować.To z kolei wiązało by się z pracą na zmiany .W sęsie że kiedy M w domu to ja w pracy .Nie podobało by mi się coś takiego :baffled: .Może i bym poszła do pracy na 4 godziny ,ale nie wiecej .Tak dla rozrywki . Ciesze sie że mam ten luksus że nie jestem w sytuacji że musze iść do tej pracy :-D . Inaczej bym śpiewała jak bym nie miała wyjścia :baffled:

My prawdopodobnie dziś zaczynamy robić duży pokój .Tak że nie wiem kiedy sie znów odezwę

lawina ani słowa na ten temat, a u ciebie miałaś jakieś dodatkowe objawy z tą prolaktyną ? bo ja oprócz tego że nie mogłam zajść w ciąże to nic.

hey dziewczyny! Wpadam sporadycznie, bo jakos nie mam czasu i chyba tez sily czasami...
Moja gwiazda ostatnio cos w nocy sie budzi i musze z nia siedziec i patrzymy sobie na lampke nocna, super nie? I tak okolo godziny to trwa:)
Ogolnie to jakos nie moge sie zaklimatyzowac......wczoraj caly dzien przeryczalam, synek poszedl do przedszkola, tez plakal, mialam wyrzuty sumienia ze go zostawilam....durna pala ze mnie, dzisiaj juz mi lepiej i on tez juz nia plakal i poszedl chetntie:) Powoli zaczynam wpadac w panike , ze nie bedzie pracy....chociaz moj M juz zaczal male robotki po rodzinie robic, moze nie bedzie tak zle... Moje dzieciatka sa polska zachwycone, sama radosc na nie patrzec:) Ja chyba troche mniej...brakuje mi samotnosci, tutaj ciagle ktos jest, musze uciekac na pietro zeby uspokoic mysli. Jakos nie przyzwyczajona mimo wszystko jestem do tego, ze kazda sprawe sie komentuje wspolnie...kurcze 15 lat sama wszysko robilam w domu a ty nagle....jesssu ale powoli sie przyzwyczaje...moja kolezanki mowia ze szukam dziury w calym, moze i maja racje. Bo moi rodzice to ludzie bardzo jak to sie mowi cool, tylko tutaj chyba chodzi o sama ich obecnosc. Musze nauczyc sie zyc z nimi od nowa. Co smieszniejsze moj M niema takiego problemu, jemu to nie przeskadza a wrecz przeciwnie, wiec to chyba ja.....
Sory , ze wam tak gledze ale troche mi to pomaga...buziaczki odezwe sie wkrotce...jak sie naucze tych wszystkich bajerow na tym nowym forum:):-(

marcelina nie martw się , powroty są zapewne trudne, dasz radę, taką decyzję podjeliście więc musicie być wytrwali, oczywiście znowu się powtórzę bo nieraz cię prosiłam daj na nk zdjęcie gwiazdy, tak długo jej nie widzieliśmy :)

witajcie dziewczyny :)
bardzo sie ciesze ze do naszego forum dolaczaja nowe osoby , jednak mam mala prosbe odnosnie obchodzenia sie na tym forum....
panuja tutaj pewne zasady ktorych kazdy uczestnik powinien sie trzymac...
\nie jest to nic powaznego , a jednak pomaga utrzymac porzadek...
mamy regulamin, w ktorym jest prosba o niepisaniu posta pod postem a edutopwania wiadomosci w celu dopisania tekstu.(pkt 3 regulaminu BB)
Ja niestetu musialam laczyc u was pelno postow kazdej z was, z wyszczególnieniem Agaaa159 i badka bo az po 6 postów pod rząd:sorry2:
jesli chcecie cos przetestowac , np czy działa suwaczek znajdziecie na dole forum temat z testami, mozecie probowac ile chcecie , nie zasmiecajac tym samym tematu w ktorym piszecie na codzien... Testy
mam nadzieję ze bedziecie trzymaly porządek na forum:-) i zapoznacie się z naszymi zasadami.
W razie pytań, problemow mozecie pisać do mnie na prv (jestem waszym moderatorem)
życzę miłego spedzania czasu na naszym forum
Pozdrawiam Kamila
Regulamin forum - Forum BabyBoom

witamy naszego moderatora :) fajnie wiedzieć, że ktoś nad nami czuwa, i pilnuje porządku.

A pani badka i agaaa haha pilnujcie się :) ale ja to rozumiem, jesteście nowe, pierwszy raz na bb więc trzeba się wszystkiego nauczyć :)


Marcelina Witaj:-)
mi się ostatnio śniło że gryzłam się z mamą:laugh2: ale koszmar
będzie dobrze..trzeba po prostu przywyknąć:tak:

Aga no coś ty..ja tam się dzięki tobie uśmialam:-D ...i nie pisz takich głupot że ta' nie lubiana' :szok: nu nu
co do M haha pomógł mi bardzo kiedy to Mała zaprotestowała jeśli już o tym była mowa:sorry2: brzydzić się nie brzydzi bo to nie pierwszy raz był tylko mówi że mdłe jest i woli piwko jak już przed S..:zawstydzona/y:
i co najlepsze kupiłam ręczny laktator haha w razie ponownej takiej sytuacji wrrr oby nie

Lawina Szymka karmiłam 10 miesięcy a wtedy to już mniej karmiłam bo mały jadał stałe posiłki więc szybko pokarm zanikł ale dokładnie to nie pamiętam ile to zajęło i do kiedy miałam jeszcze te kropelki pokarmu:zawstydzona/y:

Wnika poradzisz sobie..tu też będzie fajnie a nawet lepiej, jak to Olena napisała tutaj juz taka osoba jak pomarańczka zostałaby zablokowana:tak: tak więc lepiej będzie..

co do pracodawców..jestem tego zdania że medalu nikt nam za pracę nie da...mnie tez odprawili z kwitkiem chodź się uczciwie zachowałam(po jaką cholerę) i powiedziałam o ciąży przed przedłużenie umowy, zrobiłam to dla szefowej bo czułabym się Źle że ją oszukuje , wydawała mi się PORZĄDNA...dzięki temu miałam tylko macierzyński bez wychowawczego PIĘKNIE żałosna szefowa w dupę jeża..tak samo koleżanki z pracy..jak to mówi mój M nie spoufalaj się za bardzo ze znajomymi z pracy jak nie chcesz cierpieć:laugh2: (no ale nie każdy taki musi być..że za plecami pspsps)
jak czytam Was to widzę że to częste zjawisko zwalniać młoda mamę..:crazy:


Kamila postaramy sie do wszystkiego zastosować:)


ważka skąd ja to znam, mój M mówi identycznie nie spoufalać się bo na tym najgorzej się wychodzi i to jest racja, ciężko jest wypośrodkować pewne sprawy, pewne kontakty z koleżankami z pracy, niewiadomo czasami co mówić, a już w ogóle w małych zakładach pracy, sama wiem po sobie, jak pracowałam szefowa gadała na pracownice, pracownice na szefową, szefowa pewnie na mnie, one na mnie i tak w kółko. eh chore zasady co nie.



JA PIKOLE ALE DŁUGI POST CHYBA MUSZE INACZEJ TO ROBIĆ I SIĘ ODNOSIĆ TYLKO ŻE TAK MI NAJWYGODNIEJ :)
 
[/QUOTE]ważka skąd ja to znam, mój M mówi identycznie nie spoufalać się bo na tym najgorzej się wychodzi i to jest racja, ciężko jest wypośrodkować pewne sprawy, pewne kontakty z koleżankami z pracy, niewiadomo czasami co mówić, a już w ogóle w małych zakładach pracy, sama wiem po sobie, jak pracowałam szefowa gadała na pracownice, pracownice na szefową, szefowa pewnie na mnie, one na mnie i tak w kółko. eh chore zasady co nie.



JA PIKOLE ALE DŁUGI POST CHYBA MUSZE INACZEJ TO ROBIĆ I SIĘ ODNOSIĆ TYLKO ŻE TAK MI NAJWYGODNIEJ :)[/QUOTE]


może kasuje to co niepotrzebne hihi

co do pracy to tak jest :(

a i powiedz mi jak się odnosisz do wszystkich wpisów..jak je cytujesz bo ja tylko jeden mogę i nie wiem jak więcej wklikac do wypowiedzi tak jak robisz to ty i by w czasie pisania podglądać co kto napisał bo trudno zapamietąc:(:(

Amela śpi mi już ponad godzinę..aa i chce zrobic domowy serek homogenizowany i od tego chce zacząć zanim podam jakiś serek kupny...żółtko tez chce wprowadzić już..dodam do obiadku w najbliższym czasie;)
Szymek to uwielbia jajka..czasem mu gotuje na twardo ze 2 bo sam bardzo chcę na śniadanie..
 
Ostatnia edycja:
reklama
a i powiedz mi jak się odnosisz do wszystkich wpisów..jak je cytujesz bo ja tylko jeden mogę i nie wiem jak więcej wklikac do wypowiedzi tak jak robisz to ty i by w czasie pisania podglądać co kto napisał bo trudno zapamietąc:(:(




ODP: ważka pod suwaczkami masz takie ikonki np. dodaj do bloga, dzięki, odpowiedz, cytuj i wtedy jest taki prostokącik z oczkami, każdą odpowiedź jaką chcesz zacytować zaznaczasz tą chmurkę prostokątną i wtedy zrobi ci się haczyk, i tak kolejne jak chcesz zacytowac identycznie robisz, i wtedy ale musisz jak chcesz odpowiedzieć zrobić odpowiedz na ten temat - taki duży różowy prostokąt nad dole pod wpisami.

chyba pomogłam co :) eh jestem z siebie dumna :)

ważka a jak robisz ten serek?

Będę się pilnować obiecuje :zawstydzona/y:


haha badka spoko :)
 
Do góry