reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

No wkońcu chyba suwaczki działają.. :) Teraz mogę iść się wykąpać. Młody pewnie i tak za godzinę się obudzi na cycusia.

Dziewczyny a teraz pytanie do Was o Was :) czy macie jakieś swoje zajęcia i czas dla siebie w ciągu tygodnia tylko dla Was? na pierdoły, na pasje, na ćwiczenia, whatever. Ja planuję chodziś na jakiś aerobik, ale nastąpi to dopiero po tym jak młody zaskoczy jak i co się robi z łyżeczką. I czy w Waszych miastach chodzicie z dziećmi na jakieś zajęcia, miejsca dla dzieci, MultiBabyKino? ja z córką byłam w Multikinie na tym Multibaby i było super..polecam. Bilet po jakieś 10 zeta, pampersy do woli, chusteczki, foteliki, przewijaki, ciszej jest, ciemneij jest i są same karmiące mamy :)
 
reklama
Badka to coś mi się pomieszało . Widzisz z ropniem pamiętałam . Jednak z tym wyjazdem do Usa to z kimś mi się pomyliło. Może z małą brzuchatką ?

Winika długo to mleko miałaś. Kurcze to ja już nie wiem. Myślę że po prostu zadzwonię do lekarza i zapytam kiedy to badanie mam zrobić.

Aaaaat i jak założyłaś spiralę?
 
Hej dziewczyny to ta nie lubiana bo zapaprałam forum:))))))

jeśli chodzi o prace to u mnie z kolei było tak że zmieniłam prace a po 2 tygodniach dowiedziałam sie że jestem w ciąży a że byłam na 3m-cznym okresie próbnym to mnie zwolnili w dzień porodu:(((

NIka mój maluch też miał operacje no w sumie zabieg ale w znieczuleniu ogulnym bo sie urodził z 6 paluszkami u lewej dłoni, byliśmy w szpitalu jak miał 1,5 m-ca i naprawde wiem co to znaczy bo też po tej narkozie marudził w ogóle miał problemy z wybudzeniem sie i to był dla mnie stres jak cholera nigdy czegoś takiego nie przeżyłam, a życie nie było dla mnie łaskawe... Trzymaj sie dzielnie....

Buziam

A apropos mleka to ja przestałam karmi piersią jak mały maił 3,5 m-ca , a do tej pory jak nacisne leci...
Najlepiej to jak kochałam sie z mężem a on tak z odruchu possał moją pierś no i nagle AAAAAAAAFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUU słysze i " kot ty masz jeszcze mleko, dlaczego mnie nie uprzedziłaś:D" bo on sie brzydzi:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Lawina to ja tu jestem w us i juz odpisywalam, ze moi rodzice mieszkaja nad stanem ny, czyli connecticut, ale niedlugo juz wracamy:)jeszcze poltorej tygodnia...juuuuppppiiii


:):):)dobre z tym mlekiem, ja tez mialam jeszcze dlugo, dlugo jak juz przestalam karmic, jakies 5tyg, cos kolo tego, samo nie lecialo, ale przy naciskaniu zawsze cos wyplywalo, ale juz takie fajne byly , mieciutkie:)
 
Ostatnia edycja:
A apropos mleka to ja przestałam karmi piersią jak mały maił 3,5 m-ca , a do tej pory jak nacisne leci...
Najlepiej to jak kochałam sie z mężem a on tak z odruchu possał moją pierś no i nagle AAAAAAAAFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUU słysze i " kot ty masz jeszcze mleko, dlaczego mnie nie uprzedziłaś:D" bo on sie brzydzi:)


to ci dobre :0 a swoją drogą mój M tez do mnie mówi kot :) haha ciekawe co nie :)
 
Jeszcze nie poszłam spac...

A apropo USA to ja mieszkałam przez 8 lat w Aspen tam też sie urodziłam:)
Buzki już teraz to napewni ide spac, bo jak zwykle bede bede mega nie wyspana i zaskoczona jak mój maluch obudzi sie o 7 rano i już nie bedzie chciał dale spac...
Pa,Pa

Yra może mamy tego samego mEZa a cham prowadzi podwójne życie:DDDDDDDDDD
Mój ma na imie Sebastian:)

kurde jeszcze przed chwilą miałam foto przy suwaczku a jak teraz napisałam posta to znikł:/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry