reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

młoda to jak wygląda u was jadłospis jeśli mleczko dostaje tylko raz dziennie?
Kurczę nie wiem już sama ile mleka powinny zjadać dzieci w naszym wieku...
 
reklama
dzieki qasandra, ja mojemu podalam bialko ale nic nie bylo, po staremu, wiec pewnie za jakis czas tez cos przemyce, ale wiadomo z umiarem
a ja zaczelam stosowac metode - w dzien lyzeczka, w nocy butla...w dzien napoje leca z niekapka...u nas czasmi butla w dzien idzie, jak sa problemy ze snem, cieple mleczko dziala uspokajajaco, kojaco, rozgrzewa brzuszek:)i zasypiamy:)ale wypiaja tylko ok 60ml, takze to bardziej dziala na zasadzie skojarzen, jedzonka i snu...bo moj Mati od zawsze tak mial...butla i zasypianie...teraz jest o niebo lepiej, bo przeszlam na lyzeczke, ale jednak czasmi musze sie wspomoc w dzien butla...bo czasami sobie przypomni o starych dobrych czasach:)
 
Ostatnia edycja:
młoda a no tak, skoro u was jest jeszcze pierś :) Mój niejadek już zaczął ją odrzucać koło lipca. Z trudem dotrwałam jeszcze z karmieniem do końca września. Gdzieś od sierpnia musiałam mu już odciaga mleko laktatorem bo inaczej nie było mowy żeby jadł cyca. A z końcem września już się poddałam i przeszłam na modyfikowane.
 
piszecie o piciu mleka. moj od zawsze byl na bakier z mlekiem. teraz pije 30 ml. i protest. probowalam dawac biszkopty na mleku- to dopiero jest bleeeeee, jedynie kaszka wchodzi bez zarzutu. rano pierwszy posilek daje 120 ml mleka i pijemy po 30 ml. przez godzine. a wrzaski sa przy tym.... :( juz sama nie wiem co mam mu wymyslac.
 
dziewczyny, w życiu Was nie nadrobię :-( prawie 30stron do przeczytania tu, a na TS nawet nie chcę myśleć ... wpadłam tylko powiedzieć, że żyję i pochwalić się nowościami ;-)
po pierwsze, po 8miesiącach od porodu dostałam @! jest całkiem inaczej ... krwawienie nie takie wielkie jak przed ciążą, nie boli aż tak jak przed ciążą ... jak dla mnie może tak zostać, choć wiem, że nie mam się co cieszyć, bo to dopiero pierwsza @ po porodzie i jeszcze wiele może się zmienić ...
po drugie, Marta nabiera coraz więcej umiejętności ... przygotowania do raczkowania coraz większe ... dziś była oparta na rękach i klęczała na kolanach ... jeszcze tylko skoordynować ruchy i będzie git ... :)
po trzecie ... jest nowa umiejętność ... nauczyła się pić z butli!!!
no i po czwarte ... umie krzyczeć!!!to jest uciążliwe dla otoczenia ;-)
 
reklama
Opowiem Wam coś o moim starszym synku. Powoli uczy się mówić. No i można się rozpłynąć jak rano wbiega do pokoju, mama nietomna w pościeli a on woła" Czeeeeść!" hihi
no i takie małe dzieci mówią na wszzystkich mężczyzn "tato" dziwiło mnie to ale czytałam u zaklinaczki że tak to juz jest. No i dzis wyciągam ze skrzynki zaległą ulotkę rekalmową z jakimś kandydatem a synek woła: "tato", przy listonoszu też jest siara;-)
 
Do góry