reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

u nas ostatnio sielanka :-D az strach sie bac, bo po takiej ciszy to burza u nas zawsze taka, ze sasiedzi slysza! :szok: mnie oczywiscie! :sorry:

a fotelik do karmienia kupilismy z peg perego (prima pappa diner). jak dla mnie super! bardzo stabilny- nie boje sie zostawic davida i leciec do kuchni po dokladke, a wiecie, ze moj synus na dynamit w dupeczce! :-p) latwy do czyszczenia, bo wszystko sie rozbiera i pod prysznic :-) jedyny minus to cena.. ale moj M sie uparl, ze jego ksieciunio musi miec taki i koniec! :tak:

drewniany fotelik dostalismy z magistratu jak rejestrowalismy brzdaca. jak dla mnie katastrofa... stoi w dolnej lazience i sluzy jako wieszak na rzeczy do prasowania :happy2:
wiadomo, nie ma szelek do zapiecia, nie ma poduszki, wiec dzieciak siedzi na desce i kazda regulacja wysokosci laczy sie z koniecznoscia rozkrecenia tego dziada. skrecilam to cudenko i jak skonczylam to powiedzialam do M, zeby sie rozgladnal za jakas alternatywa! :sorry2: to sie rozgladnal... :-D
 
reklama
a jednak poszlismy na spacer.popadalo,ale to nic.

no,my ostatnio sie sprzeczamy,chodzi o przeprowadzke.niestety moj em jest taki....wszystko na ostatnia minute.a ja musze planowac-mamy przeciez dziecko,to tak nie idzie w jeden dzien czy dwa sie przeprowadzic.
moj em wpadl na pomysl,ze jak sie przeprowadzimy to bedziemy malowac....nic dodac nic ujac:(
no ale trudno,niech sie dzieje co chce.mam to w czterech literach..
 
Saskina mi się wydaje, że faceci to czasami zachowują się tak jakby zapomnieli, ze mają dzieci. Może potrzebują więcej czasu zeby sie z tym oswoić bo mam wrażenie, ze najchętniej to w swoim życiu nic by nie zmieniali.
Badka naprawdę nie dacie rady jakoś pogadać? Ukryte żale są najgorsze, bo na pewno kiedyś wrócą:-(
Ja się czuję coraz gorzej:-( głowę mi zaraz rozsadzi:-(
 
Saskiana no typowy facet. Widzisz po narodzinach Arturka moj M dopiero sie wzial za malowanie prawie calego mieszkania (oprocz jednego pokoju - Arturka). Malował farba lateksowa takze taki charakterystyczny niefajny zapach i straszna wilgoc bo to odparowywalo z tych scian... 2 dni mielismy mokre okna i wszystko w mieszkaniu. Czesto wietrzylismy i Arturek jakos dal rade a nadmienie ze do jego pokoju nie ma dzwi jeszcze bo jak juz kiedys pisalam pokoik jego powstal z naszej sypialni (scianka dzialowa) i jeszcze framugi nawet nie ma :-p Szkoda tylko ze taki okres niefajny jest ze nie mozna z malym duzo na dworze przebywac w trakcie tego malowania ale ja tez nie wychodzilam bo bylo brzydko :-) Chyba czasem warto przymknac na cos oko. Ja wiem ze jestem ostatnia osoba ktora moze dawac rady bo nie jestem dobra w te klocki :-p ale pisze bo mialam podobnie :-) sciskam
 
Hej dziewczyny!

Wielkie dzieki za odpowiedzi odnosnie kupek!:-)
Ja dzisiaj z mala wybralam sie do centrum na zakupowe szalenstwo i wrocilam z ... niczym:-( a myslalam, ze humorek sobie poprawie zakupami... bo tez mnie jakas jesienna deprecha lapac zaczyna.
asiulek- oby tylko niunia nie miala tego azs. nie chce byc madrzejsza od lekarzy, ale moj Xavierek jak mial ok. 1,5 roczku mial identyczne objawy jak opisujesz, 3 lekarzy "na oko" stwierdzilo azs ( w tym dermatolog), a co sie okazalo? ze po prostu mial taka sucha skore w tych miejscach.zadne drogie masci nie pomagaly, az do reki wpadl mi balsam penaten naturals do bardzo suchej skory i juz po 3 dniach prawie sladu po plackach nie bylo. moze tez sprobuj. on nie jest bardzo drogi, a u nas dzialal rewelacyjnie.
no, nic zmykam, bo zaraz tesciowie przywioza synka.
aha- maz wyszedl dzis ze szpitala po operacji. wszystko poszlo dobrze.
saskiana- nie jestes sama z remontem juz na "nowych smieciach":-) moj m tez wszystko najlepiej by robil po przeprowadzce:-) na szczescie w styczniu przyjezdzaja moi rodzice i szwagier, wiec ekipa remontowa troche nam sie powiekszy ku naszej uciesze:-) z jednej strony rozumiem m, ze nie mozemy wszystkiego zrobic na raz, bo po pierwsze czasu brak (jeszcze kilka tygodni m nie bedzie mogl nic robic),a po drugie fundusze tez bedziemy mieli na razie ograniczone.
trzymajcie sie dziewczyny!milego weekendu!
 
Ostatnia edycja:
zgadza się , często lekarze nie badając tak naprawdę przyczyn stwierdzają AZS. u nas też pojawiły się kiedyś suche plamy na pleckach i brzuszku, okazało się że mały miał uczulenie na płyn do kąpieli z nivea, teraz używamy z ziajki i jest idealnie .
 
o wlasnie Olena -zapomnialam dodac, ze Xavciu mial uczulenie na proszek do prania. zaczelam kupowac spee sensitive i tylko ten mu odpowiadal (nie wiem, czy jest dostepny w pl).
 
no właśnie uczulenie może być najróżniejsze, od jedzenia na proszkach kończąc, mi się dosyć szybko udało ustalić przyczynę bo zmieniliśmy płyn i wiedziałam co jest grane.
 
wnika super, że wróciłaś!!! :-) Życzę powodzenia w styczniowych starankach. My niestety będziemy musieli przejść całą procedurę od nowa

asiulek dziewczyny mają rację, dieta dukanowska jest niebezpieczna dla zdrowia. Wiadomo zbyt duzo białka w organizmie powoduje problemy przede wszystkim z nerkami.

savanna pomalowaliście ściany w domu farbą lateksową ??? My mamy w umowie wynajmu, że czegoś takiego nie wolno robić. Przecież lateks nie przepuszcza powietrza.

olena Robin Hooda jeszcze nie widziłam ale lubię tą historię. Do tej pory wspominam ten serial angielski z Michaelem Preadem, odcinki to na pamięć znałam. Ja uwielbiam Kronki Narnii, szczególnie te nowe adaptacje są fantastyczne, na Boże Narodzenie ma być następna część więc naperno pójdziemy do kina. Na Robina też może się wybierzemy. Takie filmy cudownie ogląda się na dużym ekranie.

U nas jutro tapetowanie pokoju Lilianki.
Zazdroszczę Wam spacerów, u nas od środy okropne wichury.
 
Ostatnia edycja:
reklama
na uczuleniach sie nie znam wiec nie pomoge :no:

saskiana, moge poprawic humor jezeli chodzi o remont! jak bylam jeszcze w ciazy M powiesil okap w kuchni i zaczal maskowac rure od niego regipsem. baaaaaaardzo wolno mu to szlo a ja straszylam, ze predzej urodze niz on to zrobi... i tak tez sie stalo! :sorry2: po moim porodzie, moj M postanowil rowniez urodzic swoj sufit! :dry: tak wiec wiercil, skrobal, gipsowal, szlifowal i malowal jak davidek mial okolo 2 tygodni... :zawstydzona/y: prozby, grozby i lzy nie pomagaly zeby tego nie robil! :sorry2: codziennie musialam odgruzowywac kuchnie zeby zjesc sniadanie... wszystkie rzeczy dziecka mialam na 1 pietrze a i tak wszystko bylo biale.... jazda na maxa! :cool2:

tina- odpisuje na TS :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry