reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Witajcie. My chorujemy:-(. Mala ma zapalenie gardla, poszlam do lek i dal antybiotyk, po czym na drugi dzien zauwazylam, ze cala jest pokropkowana chyba ma uczulenie na cos, masakra...Dzisiaj w nocy tak strasznie plakala, ze juz mialam z nia jechac na pogotowie. Z godzine noszenia bylo i az niebieska byla z wysilku. Rzem z mama na zmiane ja lulalysmy, potem jej przeszlo, dalam jej pare kropel espumisan bo brzuch miala jak kamien i bulgotania rozne odchodzily. Teraz znowu spi i co chwila poplakuje.Nic nie jadla nowego wczoraj wiec nie mam pojecia z czego tak ma. Mleko tez podaje to samo co zawsze, a nawet ostatnio samo mleko je, bo nic innego nie akceptuje. tak z dwa dni to juz trwa.

Poza tym ja chyba polece na dwa dni do rzymu, bo niespodziewanie dostalam "prezencik" od panstwa i musze go osobiscie odebrac na poczcie:):):)
smiejemy sie z m ze nasz zyd na scianie zaczal dzialac:) mamy obrazek z zydem, ktory zawieszony (krzywo) na scianie przynosi pieniadze, ale ten zyd musi byc nam przez kogos podarowany:) zna ktoras ten przypadek?
milego dnia, jeszcze pozniej wpadne.

Marcellina - a może to reakcja na antybiotyk? sprawdź może na ulotce. A swoją drogą dlaczego antybiotyk dostaliście- nie jest to jakaś wirusówka?

Gosiaaa - spróbuj może mleko Bebilon Pepti albo Bebilon HA - to było smaczne mleczko pamiętam.

Dziewczyny - mam pytanie - czy zanim dostałyście @ to czy jakoś pobolewał Was brzuch? ja jeszcze od porodu nie dostałam @ ale od paru dni boli mnie brzuch jak na okres i tak się zastanawiam o co chodzi.
I jak wygląda Wasz dzień karmień? tzn chodzi mi o taką rozpiskę.

Byłam na nk ale nie wiem która jest która :/
 
reklama
Dziewczyny - mam pytanie - czy zanim dostałyście @ to czy jakoś pobolewał Was brzuch? ja jeszcze od porodu nie dostałam @ ale od paru dni boli mnie brzuch jak na okres i tak się zastanawiam o co chodzi.

Qassandra mnie też pobolewa podbrzusze od paru dni i pare dni miałam plamienia a teraz nic, cisza ... a też po porodzie nie miałam jeszcze @
 
zazdroszcze wam dziewczyny-tego braku @

mnie zawsze lekko pobolewa brzuch zanim dostane.to juz moj 5 @ od porodu:(
a najwiekszym sygnalem,ze dostane okres jest moje samopoczucie-tak mnie wtedy moj maz denerwuje,ze moglabym go spakowac i za drzwi.
potem rycze z tego powodu,jak cos powiem brzydkiego do niego..
takze,nawet pies u nas by sie pokapowal,ze bede miec @.

na nk jest folder-mamusie z maluszkami-i tam jest podpisane ktora jesst ktora.kurcze musze tez swoja fote wrzucic
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Marcelina wspólczuje Matyldzie strasznie ,biedactwo:-(. Co do tego zapalenia gardłą to rzeczywiście to jakis wirus mój tato ,kuzynka i jej corka na to chorują i tez dostali antybiotyk! Brrr ,zaczyna się pora chorób:szok:

Gosia ja też jeszcze nie brałam becikowego ,tak się wybieram jak sójka za morze..

My dzis na nogach od 6 mój mały skrzacik dokazuje i czekamy na M i teściów.Biorę się do przetworów (które uwielbiam robic) dalszy ciąg śliwek w occie bo wyszły pychota i paprykę w oliwie:)

Miłej sobotki!

p.s ciekwe co u naszego Asiulka tak dawno sie nie odzywała...
 
Niestety i nas choroba dopadła:-(. Walczyłam wczoraj z wirusem, który zaatakował Mimi, jednak poległam, gdy zaczęło boleć gardełko:-(. W nocy nawet nie gorączkowała, rano też, jedynie stan podgorączkowy, ale gardło jak zobaczyłam - nieciekawe. Teraz m pojechał z małą do lekarza. Właśnie dzwonił - dostała antybiotyk. Jak tylko stan mojej myszki się poprawi to sobie popiszę z Wami. Pozdrawiam i wszystkim zdrówka życzę.
 
Saskiana po prodzie mam nawet fajne te @ ale ostatni to bylo przegiecie istny krotok i nie wiem czemu. Pierwszy dzien dramat... 2 pary spodni zabrudzone ale to nie jakas plamka tylko plama na pol posladka :/ wszystko sie musi unormowac i jakos trzeba to przecierpiec :/

a ja sobie wlasnie uswiadomilam ze nie mam zadnych zdjec z arturkiem :( ma kupe swoich zdjec albo czasami z tatusiem. ja sie zawsze chowam jak ktos mi chce cyknac fote :/
 
Sagapo - ale po co antybiotyk od razu? ja, powiem szczerze, że nie rozumiem tego, że lekarze na byle wirusik pakują antybiotyk...
 
reklama
Witam,
Gosia a może spróbuj butelki z łyżeczką Lovi - - Butelka silikonowa 120ml + Łyżeczka, Lovi by Canpol 10/831 coś takiego może małej będzie pasowało.

Życzę zdrówka wszystkim chorym maluszkom.

U nas jeszcze ząbków nie widać, a mały coraz bardziej marudny:baffled:
Alex zasnął a ja gotuje mu zupkę z mięskiem z kurczaka (wczoraj dostałam od mamy kurczaka i świerze warzywka:-)).
Któraś pytała o buraka ja już dawałam i mały bardzo ładnie zjadł a jedynym skutkiem ubocznym była "buraczkowa kupka". Za to bardzo mu nie pasuje koperek, był w zupce, a po nim były te twarde kupki :confused:

Przy ostatniej wizycie pani doktor nam powiedziała że od następnej wizyty (u nas we wtorek, szczepienie) będziemy małemu podawać tran- czy słyszałyście coś na ten temat?
 
Do góry