reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

Heloo.Widze ze zakupki udane.Ja tez marze o zakupkach jakis,przyjdzie mi czekac do soboty, bo u nas w Ennis kicha!Mikamauro gdzie kupujesz ciuszki dla wiekszych dziewczynek jak my? Ja kiedys kupowalam troszki w evansie ale teraz tez kicha, jakos nic cikawego tam niema od bardzo dawna.Same stare babki..Troche ciuszkow udalo mi sie kupic na ebayu,ostatnio w tk max.

Megan pytanie do ciebie.Pamietasz amawialas bluzki na ebayu.Chyba firnma Geber.Powiedz mi jak sie udala przesylka wszytsko dotarlo?
Ile zaplacilas za te przesylke? Wy chyba z Sylwia bralyscie ciuszki?
Mikimauro fajne bluzeczki ma ta firma i maja tez duze rozmiary,moe bysmy sie skusily za jakis czas.Megan powiedz tylko jak wyglada cala procedura.



szczerze??
zamowilam jedna paczka nie doszla tzn pan mi wyslal potwierdzenie wyslania itd ale paczka nie doszla proponowal kolejne wyslanie ale okazalo sie ze justyna zrobila mnie w bambuko i zrezygnowalam!!!
cena przesylki zalezala od wagi w sumie nam wyszlo za 13 bluzek 108 zl czy cos takiego!
uwazam ze firma rzetelna tylko poczta nawalila w sumie kontakt byl rewelacyjny wiec chyba polecam
 
reklama
witam sie szybciutko.kobietki zaniedbuje was strasznie:zawstydzona/y:przepraszam...
MEGAN mam pytanie mi tez odeslali list ze mam doslac im forme a i do tego dolaczyli takie pismo i tam jest napisane ze musze przedstawic cos z banku,z taxu,od wlascicila domu itp z data z przed 3 lat...kurcze mojemu A brakuje miesiaca i 10 dni do 3 lat.i dzisiaj w pracy irol napisal mi list ze moj maz mieszkal u niego miesiac wczesniej i pracy szukal???jak myslicie przejdzie to????i ten list i p60 chyba wystarczy???
co do wagi to moze gruba nie jestem 60kg waze wiec chuda tez nie ale wiem co to walka z kg w dniu porodu wazylam 89 kg...
no nic uciekam spac bo jutro na 6 do pracy
pozdrawiam was mamuski
 
witam sie szybciutko.kobietki zaniedbuje was strasznie:zawstydzona/y:przepraszam...
MEGAN mam pytanie mi tez odeslali list ze mam doslac im forme a i do tego dolaczyli takie pismo i tam jest napisane ze musze przedstawic cos z banku,z taxu,od wlascicila domu itp z data z przed 3 lat...kurcze mojemu A brakuje miesiaca i 10 dni do 3 lat.i dzisiaj w pracy irol napisal mi list ze moj maz mieszkal u niego miesiac wczesniej i pracy szukal???jak myslicie przejdzie to????i ten list i p60 chyba wystarczy???
co do wagi to moze gruba nie jestem 60kg waze wiec chuda tez nie ale wiem co to walka z kg w dniu porodu wazylam 89 kg...
no nic uciekam spac bo jutro na 6 do pracy
pozdrawiam was mamuski


Sylwia nie chce Cie wprowadzac w blad...ale nie wiem czy dostaniecie paszport!!!mojej kumpeli zabraklo 2 dni!!!!!!!!!!!!!i nie dostala!!!!
 
ja tez musze isc z Emilka zapytac o chrzest i my tez nie mamy slubu wiec nieiwem jak to bedzie... a trzeba isc juz bo bilety drozeja...to kiedy mozna isc pogadac o chrzcinach?w niedziele po mszy czy wtygodniu??
 
ja tez musze isc z Emilka zapytac o chrzest i my tez nie mamy slubu wiec nieiwem jak to bedzie... a trzeba isc juz bo bilety drozeja...to kiedy mozna isc pogadac o chrzcinach?w niedziele po mszy czy wtygodniu??



ASIA ja wlasnie wyslalam meila zeby wyczuc tego ksiedza!bo z chrzcinami Susanaah byly straszne problemy ale o tym Ci opowiem na zywo bo dziewczyny juz to czytaly!!
powiem Ci tylko ze u mnie jest jeszcze problem ze Ksiaze nie ma sakramentow_jest agnostykiem\!!jak sie dowiem co ciekawego sadzi Ksiezulo to dam Ci znac i razem pojdziemy!!!z ksiedzem Szymonem gadalo sie po mszy albo umawialo przez tel bo to nie polska i oni nie siedza w biurze parafialnym w tygodniu!!!
 
ASIA ja wlasnie wyslalam meila zeby wyczuc tego ksiedza!bo z chrzcinami Susanaah byly straszne problemy ale o tym Ci opowiem na zywo bo dziewczyny juz to czytaly!!
powiem Ci tylko ze u mnie jest jeszcze problem ze Ksiaze nie ma sakramentow_jest agnostykiem\!!jak sie dowiem co ciekawego sadzi Ksiezulo to dam Ci znac i razem pojdziemy!!!z ksiedzem Szymonem gadalo sie po mszy albo umawialo przez tel bo to nie polska i oni nie siedza w biurze parafialnym w tygodniu!!!

to jak bedziesz cos wiedziec to daj znac bo musze isc juz pogadac bo mnie siostra meczy kiedy chrzciny...
 
reklama
Do góry