reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuski z Ennis

mi tez powiedzieli w szpitalu ze mam dziecko za duze bo mialam cukrzyce w ciazy... a z reguly wyszlo ze dziecko byla male wazyla 3160 a za to byla dluga bo 54cm.... ale brzuch to ja mialam maly bo w 9 miesiacu mialam brzuch jak w 6 wiec tam sie nie przejmuj...

a wózek super
 
reklama
mnie tez sie wozeczek podoba!!
ladne kolorki!
Asia milobylo Cie dzisiaij zobaczyc przez 20 s hahah

Gastone pamietam o tym jedwabiu ale dzisiaj nie dotarlam!!!

zadowolona jestem z zakupow!kupilam mase ciuszkow dla Caroline i Susanaah
 
ja ci powiem tak jak ja mialam... mi sie zrobila bo ja ogulnie mam nadwage przed ciaza i po potem w ciazy jadlam tego typu jak frytki i te sprawy i w ciagu miesiaca przytylam 10 kilo chociac do 7 miesiaca przytylam tylko 3 kilo... bo moze to byc z twojej winy ze cos niezdrowgo jesz lub ktos z twojej rodziny moze miec cukrzyce ... jak chodzilam do diapetyczki to mi kazala schudnac jak nie to insulina mnie czeka i w 2 tyg schudlam 2 kilo na ich diecie ale to byla dla mnie meka z tym jedzienie w poruwnaniu co jadlam wczesniej i ile jadlam... na sniadanie 2 kanapki chleba razowego czywiscie i cs tam do tego 2 sniadanie jablko lub baban nie oba bo to za duzo na biad polowe mniej. na podwieczore szklanak soku owocowego a o kolacji to nie wspomnie bo zjadalam jedan kanapke i oczywiscie pol nocy nieprzespane bo mi burczalo w brzuchu... ale po kilku dniach sie przyzwyczilam... i schudlam teraz po porodzie mam klopot z rzuceniem...:wściekła/y::wściekła/y:
 
ja ci powiem tak jak ja mialam... mi sie zrobila bo ja ogulnie mam nadwage przed ciaza i po potem w ciazy jadlam tego typu jak frytki i te sprawy i w ciagu miesiaca przytylam 10 kilo chociac do 7 miesiaca przytylam tylko 3 kilo... bo moze to byc z twojej winy ze cos niezdrowgo jesz lub ktos z twojej rodziny moze miec cukrzyce ... jak chodzilam do diapetyczki to mi kazala schudnac jak nie to insulina mnie czeka i w 2 tyg schudlam 2 kilo na ich diecie ale to byla dla mnie meka z tym jedzienie w poruwnaniu co jadlam wczesniej i ile jadlam... na sniadanie 2 kanapki chleba razowego czywiscie i cs tam do tego 2 sniadanie jablko lub baban nie oba bo to za duzo na biad polowe mniej. na podwieczore szklanak soku owocowego a o kolacji to nie wspomnie bo zjadalam jedan kanapke i oczywiscie pol nocy nieprzespane bo mi burczalo w brzuchu... ale po kilku dniach sie przyzwyczilam... i schudlam teraz po porodzie mam klopot z rzuceniem...:wściekła/y::wściekła/y:



Asia nie marudz!!!jestes 2 miesiace po porodzie no prawie 3!!!
ja znam jedna mamuske co jest 4 miesiace po porodzie ciagle chodzi i gada jakim jest wielorybem zre za 5 a nawet maz jej jedzenie ogranicza!!!nie dba o siebie i chodzi jeczaca!nie lubie takich ludzi bo jak jej nie pasuje waga to czemu sie nie odchudza??
i wyglada naprawde jak "uwolnic orke"hahaha
u Ciebie...brzuszek jest nie powiem ze nie!(jestem szczera)ale daj sobie czas!wiem jaka jest frustracja jak sie urodzi jak hormony przestaja dzialac!ale zobaczysz jutro wybierzemy sie na zakupki znajdziesz cos odpowiedniego do swojej terazniejszej wagi i poczujesz sie lepiej!!!
 
no ale ja też nie jem ani frytek, ani żadnych fast foodów (no może czasem ;-))
odżywiam się w miarę zdrowo... żadnych napoi słodzonych , gazowanych (prawie), żadnych tłustych potraw , zero praktycznie słodyczy... no co jeszcze...
chude mięska i wędlinki... no i eż za dużo nie przytyłam bo będzie z 5-6kg chyba teraz już... czyli to mało...
no to niby skąd miałaby być... no nie wiem..
mam nadzieję że mnie oświecą jak mi zrobią test na glukozę...
no i wogóle to mam nadzieję że nie będę mieć cukrzycy:tak:
 
no ale ja też nie jem ani frytek, ani żadnych fast foodów (no może czasem ;-))
odżywiam się w miarę zdrowo... żadnych napoi słodzonych , gazowanych (prawie), żadnych tłustych potraw , zero praktycznie słodyczy... no co jeszcze...
chude mięska i wędlinki... no i eż za dużo nie przytyłam bo będzie z 5-6kg chyba teraz już... czyli to mało...
no to niby skąd miałaby być... no nie wiem..
mam nadzieję że mnie oświecą jak mi zrobią test na glukozę...
no i wogóle to mam nadzieję że nie będę mieć cukrzycy:tak:


KaM'cia


ja przez prawie cala ciaze dostawalam sterydy!mowili mi ze dziecko bedzie gigantem a Caroline miala zaledwie 3 kg!!!!
a na ostatnim usg podniecali sie ze dziecko takie duze!!!!!!!
wiec ja bym sie nie przejmowala!
ja sie chyba powoli zegnam na dzisiaj!
 
czesc dziewczynki!!
ja na dzien dobry smutna:-(!!moja swinka sie dzisiaj okociła!miala 4 maluchy ale wszystkie zagryzł świnski palant!!!!!!!!!!!!nie rozlaczylismy ich w ciazy bo w sumie w momencie kiedy myslelismy ze ma nastapic porod nic sie nie dzialo!!wiec stwerdzilismy ze jednak nie jest kotna a tu prosze!!!tak mi smutno!!!!
 
Asia nie marudz!!!jestes 2 miesiace po porodzie no prawie 3!!!
ja znam jedna mamuske co jest 4 miesiace po porodzie ciagle chodzi i gada jakim jest wielorybem zre za 5 a nawet maz jej jedzenie ogranicza!!!nie dba o siebie i chodzi jeczaca!nie lubie takich ludzi bo jak jej nie pasuje waga to czemu sie nie odchudza??
i wyglada naprawde jak "uwolnic orke"hahaha
u Ciebie...brzuszek jest nie powiem ze nie!(jestem szczera)ale daj sobie czas!wiem jaka jest frustracja jak sie urodzi jak hormony przestaja dzialac!ale zobaczysz jutro wybierzemy sie na zakupki znajdziesz cos odpowiedniego do swojej terazniejszej wagi i poczujesz sie lepiej!!!


ja nie marudze:-) poprostu staram sie przyzwyczais do swojej wagi ja zawsze bylam przy kosci i jestem tego swiadoma ze szupla to juz niebede ale marzy mi sie jeszcze 20 kg zrzucic bo jak tu przyjechalam to wazylam 70 a nie 90 jak teraz... od soboty nowa diete zaczynam... bez chleba... mpze to mi cos da:-D

przykro mi z powodu swinek:-:)-(

a i oczymiscie witam panie
 
reklama
Dzien doberek!
Megan przykro mi z powodu swinek.
A co do wagi i okreslenie uwolnic orke nie skomentuje...
Ja jestem duza dziewczynka i zawsze bylam, byl czas ze bylam szczupla a nawt bardzo,ale wrocilam do okraglosci i to duzych.Tez nie podoba mi sie jak kobieta przy kosci nie dba o siebie i chodzi jak fleja, ale sa takie ktore bardzo dbaja o siebie, ladnie sie ubieraja i sa kobiece.Problemem kompleksow nas duzych dziewczynek nie sa meczyzni, spotkalam wielu facetow kochajacych kroglosci (chocby mojego meza , ktoru zreszta mnie utuczyl jak mnie poznalbo stwierdzil zem za chuda)a inne kobiety, niestety.Potrafia nam duspko obsmarowac z gory na dol.Przykro sie czasem robi,ale z drugiej strony olac to.
 
Do góry