reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuski z Ennis

reklama
haa a wieczor to ktora godzina//



haha na 18 jest msza wiec o mszy chyba ze rano po tej o 12 wiec jka wolisz:-):-)

normalnie padam ... moja piekna obudzila mnie o 6.30 i niechcala spac juz dalej...dalam jej tylko smoczek i odrazu zasnela:eek: a ja sie tyle meczylam i lezalam i myslalam ze zasnie a tu nic...ehhh :eek::baffled::errr::oo:
oczywiscie pogoda do du... wiec humor oczywiscie tez do du... ehh.. jeszcze psa na polkon trzeba wyprowadzic... wiec lece i czywiscie witam mamuski w ten paskudny dzien;-)

ahhh zapomnialam !!!!! Megan wszystkiego naj z okazji rocznicy waszej;p zapomnilam wczesniej wiec teraz pisze hehe..:
 
Ostatnia edycja:
Witam mamuski.
Megan dolazm sie do zyczen!!!!
A co do firmy to mysmy wyslali rodzicom list 4 miesiace temu i do tej pory nie doszedl.Pytam o firme bo na innym forum dziewczyny chwalily sobie sprzedawce i mowily ze reczy sa gatunkowo dobre.Ja moze zamowie z przesylka do domciu i rodzice mi przesla najwyzej.Zobacze..Podobaja mi sie te bluzeczki strasznie.
a ja dopeiro wstalam, maz znow pozwolil dluzej pospac.Aaaale mam dobrego meza!No ale zeby nie bylo wkurzyc mnie tez potrafi.
No a pospalam bo normalnieowulacja jak w zegarku.Wczoraj na suwaczku byla owulka i w nocy dostlam jak zwykle strasnzych boli.Nie moglam sie ruszyc.Kazdy mowileee jak urodzisz dziecko wszystko sie unormuje.G...no prawda.Ciagle mam olesne jajeczkowanie az mnie zcina z nog.Na szczescie dzis w lozku mnie wzielo bo zazwyczaj bierze mnie na ulicy i to jest sttraszne bo ja nie moge wtedy na nogach ustac.Potrzebuje natychmiast nospy i poduszki elektryczej.A po 15 minutach bolu puszcza i czuje sie jakby mniektos cala noc kijem okladal w miejscach wiadomych..
 
Ostatnia edycja:
dzien dobry dziewczynki!!!
dzieki za zyczonka!!!
mysle ze ta firma jest ok ale narawde nie moge nic wiecej powiedziec bo namacalnie ciuszkow nie widzialam!!ale srzedawca pod wzgledem kontaktu i elastycznosc przeslania pieniazkow i towaru rewelacja!!

Asia to chyba o tej rano bo Ksiaze konczy prace o 18 i wiesz....on jest anty koscielny wiec bedzie marudzil!!!

dzien paskudny naprawde straszny!!az sie wstawac z lozka nie chcialo!!!ale mam nowe sliczne sukieneczki wiec....trzeba sie wyszykowac i wyjsc na spacer bo w domku to nie ma co w nich chodzic hihi!!1moze sie na cresent wybiore??ale to dopiero po 14 bo Ksiecia mam teraz w domu
 
dzien dobry dziewczynki!!!
dzieki za zyczonka!!!
mysle ze ta firma jest ok ale narawde nie moge nic wiecej powiedziec bo namacalnie ciuszkow nie widzialam!!ale srzedawca pod wzgledem kontaktu i elastycznosc przeslania pieniazkow i towaru rewelacja!!

Asia to chyba o tej rano bo Ksiaze konczy prace o 18 i wiesz....on jest anty koscielny wiec bedzie marudzil!!!

dzien paskudny naprawde straszny!!az sie wstawac z lozka nie chcialo!!!ale mam nowe sliczne sukieneczki wiec....trzeba sie wyszykowac i wyjsc na spacer bo w domku to nie ma co w nich chodzic hihi!!1moze sie na cresent wybiore??ale to dopiero po 14 bo Ksiecia mam teraz w domu


to ok bedzie rano ja bede na mszy to najwyzej po wejdz do srodka to bede tam gdzies przy drzwiach czekac. a ja musze isc traz na zakupy do tesc na ennis ale mi sie tak niechce to szok!!! lenia mam poszla bym spac...
 
to ok bedzie rano ja bede na mszy to najwyzej po wejdz do srodka to bede tam gdzies przy drzwiach czekac. a ja musze isc traz na zakupy do tesc na ennis ale mi sie tak niechce to szok!!! lenia mam poszla bym spac...


a po co na ennis???
dogadamy sie co z tym kosciolem!ja napewno na mszy nie bede!


dziewczynki!!!szukam pomocy!potrzebuje kogos kto zna angielski dobrze ale w pismie!!do tlumacza tego nie chce zanosic bo to 4-5 zdan!a chodzi tez o to zeby nie byl to jezyk urzedowy!!!
 
Ostatnia edycja:
AHAH z Susanaah w ciąży też brałam sterydy i też miała być wieksza a nie ważyła nawet 3 kg!!!


ale tu cisza!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
no tak...zaczal sie dla Was weekend z tatusiami!a ja weekend sama:(:-(
ogladam wlasnie" tylko mnie kochaj" i mysle jak ululac Caroline bo to nielada wyzwanie
 
Do góry