reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

Gastone ja tez uwazam ze wieszaki nie sa w modzie!i kochanego cialka nigdy zawiele zreszta wiekszosc DUZYCH kobiet jest bardziej promiennych i milych niz te chude kosciotrupy wpatrzone w siebie!!!
wystarczy nalozyc ladna bluzke czy nawet kolczyki i juz kobieta wyglada sexy nie wazne czy wazy 50 czy 90 kg!!!
mi chodzi o te co chodza jecza obgaduja inne grubsze a do tego zra na potege i marudza ze irlandia im nie daje schudnac!!!ja wiem ze zawzietym trzeba byc zerby schudnac sama raz zapuscilam sie do wagi 55 kg co w tamtejszym czasie bylo o 10 kg zaduzo w porownaniu do mojej normalnej wagi(mam niedowage wrodzona-dziedziczna choc teraz tego nie widac hihi)zawzielam sie w sobie i w przeciagu ok 2 miesiecy stracilam ok 8 kg!!!
nie mowie ze schudniecie jest latwe czasami organizm miemo ze sie czlowiek nie obrzera zatrzymuje wode i kilogramy nie ida w dol!!
ale po co chodzic i gadac i jeszcze zwalac wine na wszystkich za stoja otylosc i brak konsekwencji???



swinki rozdzielone powiedzialam Ksieciowi ze juz niestety ich do siebie nie doposcimy!!!!
ja wracam do ogladania DR HOUSE a pozniej z Asia na zakupki!!!!


jednak nienajgorszy ten dzien!!!choc jeszcze sie nie skonczyl!!
przyszly papiery o paszport!!!musze jeszcze wyciagi z konta dolaczyc i juz beda paszporciki hihi

no i przyszlo mi pismo z FISu ze juz maja moje pismo i ze mam czekac na decyzje!!!co roku dostaje bo Ksiaze ma male dochody wiec i w tym roku dostane tylko teraz na 2 dzieci!ciekawe ile mi przyznaja??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kurcze ja sie nie moge zebrac zeby zlozyc wniosek o paszport, bo za miesiac sie Maxowi konczy.Nie wiemjak wyglada procedura powtornego paszportu, czy trzeba wysylac wszystko od nowa znow, czy tylko paszport.Musze pogonic meza zeby podzwonil i popytal.Zdejcia juz mam zrobione do 3 miesiecy a nie mam krzepy zeby sie zabrc za to.
 
Ostatnia edycja:
Dzien doberek!
Megan przykro mi z powodu swinek.
A co do wagi i okreslenie uwolnic orke nie skomentuje...
Ja jestem duza dziewczynka i zawsze bylam, byl czas ze bylam szczupla a nawt bardzo,ale wrocilam do okraglosci i to duzych.Tez nie podoba mi sie jak kobieta przy kosci nie dba o siebie i chodzi jak fleja, ale sa takie ktore bardzo dbaja o siebie, ladnie sie ubieraja i sa kobiece.Problemem kompleksow nas duzych dziewczynek nie sa meczyzni, spotkalam wielu facetow kochajacych kroglosci (chocby mojego meza , ktoru zreszta mnie utuczyl jak mnie poznalbo stwierdzil zem za chuda)a inne kobiety, niestety.Potrafia nam duspko obsmarowac z gory na dol.Przykro sie czasem robi,ale z drugiej strony olac to.
AMEN !!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D;-);-);-)


DZIEWCZYNKI JA TEZ JESTEM PULCHNIUTKA;-);-);-) jak się zaczynam odchudzać to mój męzolek krzyczy,// ani się wasz:-pstracisz na wartości kochanie//:-D:-D:-Dco kolwiek ma na mysli:-p;-):-D
dziewczynki:
...zanim gruby schudnie
to chudy umrze...

megi- chodowałaś kanibala:crazy:, przykro mi z powodu swinek. Miałam w dzieciństwie Tuptusia,zył 11 lat z nami. To był mega rekord zywotności świnek morskich, mój Tuptuś był wielki jak królik, strasznie go kochałam, a jak zdechł to w domu była załoba przez miesiac:-:)-:)-(
 
wlasnie wrocilam z zakopow z Megan... normalnie padam zakupki udane mojemu J sie oczywiscie wszystko podoba:-):-):-) a za tydzien robimy trwala:-D:-D hehe
we wtorek powtorka tym razem z mnoim J bo mu sie spodobalo moze i na siebie cos znajdzie:-D:-D
 
a ja wlasnie wrocilam z centrum!nogi mi z d...wylaza!!padam na ryj!!!mimo ze szlam w niziutkich szpilkach zawsze to obcas i teraz zdycham!!!
Przegonilysmy z Asia wszystkie lumpi!!!!
troche zdobylysmy hihi!!Asia jeszcze raz dzieki za sukienki!!ide je jeszcze raz mierzyc i biore sie za sprzatanie mieszkanka bo rano nie zdazylam!!


MIKIMAURo no niestety kanibal z niego jestem wsciakla i mi smutno!!!i ta moja samiczka taka osowiala siedzi niedosc ze urodzila dopiero co to jeszcze nie ma dzidziusiow!!!
 
we wtorek jak bedzie kasa z chb to pojdziemy po ta sukienke dla Emilki jeszcze moj bedziesz szedl to moze cos dla siebie znajdzie hehe:-D:-D

a i Madziu zobacz czy masz te walki jak bedziesz miec chwilke czasu
 
Ostatnia edycja:
we wtorek jak bedzie kasa z chb to pojdziemy po ta sukienke dla Emilki jeszcze moj bedziesz szedl to moze cos dla siebie znajdzie hehe:-D:-D

a i Madziu zobacz czy masz te walki jak bedziesz miec chwilke czasu


Babo ja kupuje tą sukienke dla Emilki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
walkow poszukam jak herbatke wypije i obejrze brzydule!
 
Babo ja kupuje tą sukienke dla Emilki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
walkow poszukam jak herbatke wypije i obejrze brzydule!


wes ty sie uspokuj!!!!!!!!!!!!!! ja ja kupie .... a co do trwalej to mi nie napisalas co chcesz.
a i od fisa ile dostajesz??

a i niewiecie na ktorej stronie jest wzor do obliczania fisu... bo podobno jest ale niewiem na ktorej
 
Ostatnia edycja:
wes ty sie uspokuj!!!!!!!!!!!!!! ja ja kupie .... a co do trwalej to mi nie napisalas co chcesz.
a i od fisa ile dostajesz??

a i niewiecie na ktorej stronie jest wzor do obliczania fisu... bo podobno jest ale niewiem na ktorej


trwale zalatwimy na gg !fisu dostaje 124 e tyg ale na jedno dziecko teraz od listopada bede dostawac na 2!!!

Dodatek rodzinny-Information from CitizensInformation.ie

masz linka



ja wrocilam a tu cisza hihi
uciekam na NA WSPOLNEJ ale zerkam :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Heloo.Widze ze zakupki udane.Ja tez marze o zakupkach jakis,przyjdzie mi czekac do soboty, bo u nas w Ennis kicha!Mikamauro gdzie kupujesz ciuszki dla wiekszych dziewczynek jak my? Ja kiedys kupowalam troszki w evansie ale teraz tez kicha, jakos nic cikawego tam niema od bardzo dawna.Same stare babki..Troche ciuszkow udalo mi sie kupic na ebayu,ostatnio w tk max.

Megan pytanie do ciebie.Pamietasz amawialas bluzki na ebayu.Chyba firnma Geber.Powiedz mi jak sie udala przesylka wszytsko dotarlo?
Ile zaplacilas za te przesylke? Wy chyba z Sylwia bralyscie ciuszki?
Mikimauro fajne bluzeczki ma ta firma i maja tez duze rozmiary,moe bysmy sie skusily za jakis czas.Megan powiedz tylko jak wyglada cala procedura.
 
Ostatnia edycja:
Do góry