reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

kobietki jestem fryzjrka i nigdy nie farbowalam wlosow kobietka w ciazy o ile poinformowaly...i tu w limerick jak w ciazy bylam chcialam:-)zafarbowac ale pani sie nie zgodzila:no:w pierwszym trymestrze nie powinno sie ale;-)
Gastone ja nauczylam sie na manualnej skrzyni a teraz jezdze automatem niebo i ziemia normalnie...do tego duuzym samochodem jezdze to tylko problemik byl z parkowaniem ale juz git maz wyszkolil wic po limerick juz sama zasowam:-)
moja kruszynka dzielna tylko zaplakala przy szczpieniu a pozniej bila lkarza i klucila sie z nim po swojemu oczywiscie :-)hah jstem pewna juz ze poradzi sobie w zyciu:-p
wlasnie zasnela wiec mam chwile dla siebie i do spania bo jutro na 6 do pracy:wściekła/y:
pozdrawiam was kobietki
WITAM KASIE SPOWROTEM!!!


jak to od 6 rano?????????
a ja wlasnie mam farbe na glowie i sciany jeszcze niepomalowane!!!zabraklo nam farby na.....paseczek srednicy 5 cm i dlugosci 50 cm (pod grzejnikiem)hahaha
jutro pewnie ciag dalszy chociaz przy zapowiadanej pogodzie chyba przejdziemy sie na spacerek?i to z dooradoyle do centrum bo ide odebrac avonki!mam nowa konsultante mila dziewczyna!ma 3 dzieci moze uda mi sie i ja namowic do zapisania sie do nas?!
dobrej nocki dziewczynki choc ja caly czas na czatach a moze ktoras sie jeszcze odezwie?
i jak Kasia włosy??
 
reklama
ja caly tydzien na 6 do 6 i jeszcze sobota:wściekła/y:ale coz ciesze sie ze mam prace tzn nadmiar pracy:-D
dobranoc kobietki ja jutro mam gosci wiec po pracy trzeba chatke ogarnac zakupki zrobic cos przygotowac i relax...jsli si uda to wpadn jutro a jak nie to do niedzieli
 
witam z rana... :-)
wczoraj tak było pięknie że wybyłam na pół dnia zmoim z domu:-)
a co tam...
szwędaliśmy sie po plaży , poszliśmy na lody a jak wróciliśmy do domu to byłam taka padnięta że szok:szok:
a tu jeszcze sprzątanie:baffled:;-) no i się wieczorkiem wzięliśmy za sprzątanko generalne...
i zleciał dzionek w mgnieniu oka...


sylwisko a nie próbowałaś z lusterkiem się ciąć?? :-D ja właśnie tak robię...
D trzyma mi małe lusterko z przodu a ja z tyłu mam duże.... no i jadę....
heheh ogólnie to boję się do jakiegoś fryzjera pójść żeby mi nie oszpecił głowy:sorry2:
kasiu ja nie farbuję włosów choć powiem Ci że zapobiegłam się na tę ciążę bo miałam blond i to strasznie jasne ale farbnęłasm się na naturalny i tera:sorry2:z nie widać odrostów:rofl2: a po ciąży znów się dam na blond:-p
megan mi nawet w ciąży wypadają włosy... mimo że biorę witaminy...
zawsze mi wypadało dużo włosów niestety:-(
 
witam sie i ja.Piekna pogoda, az zyc sie chce.Wczoraj wiecorkiem siedziliesmy znow na ogrodzie do pozna.Dzis czeka mnie chyba ciezki dzien bo moje dziecko od rana wyje i wwszystko jest na nie.Od dwoch godzin jestem na nogach a juz mam dosc.A tu jeszcze caly dzien.. zamierzam na chwilke jechac do limericku bo w pon idziemy na urodziny i musze kupic jakis ladny prezent dla dziewuszki.No a jutro jedziemy do zoo do dublina wiec jutro nawet chyba sie nie przywitam.No a traz spadam jakies sniadanko wszamac.
 
i ja sie witam:-)troche pozno ale jestem;-) mialam dzisiaj w palnach wypad nad ocean:)wszystko przygotowane spakowani i gotowi pogoda piekna:tak: wychodzimy i.... nasze autko mialo w nocy bliski kontakt ze zlodziejami:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ktos probowal otworzyc drzwi lomem i nam uszkodzil dzrz:no:wi:no::no::no: masakra.i po humorach i po checi wyjazdu czekalismy na policje az spisza raport.i juz nigdzie nie pojechalismy:-( moze jutro jak bedzie ladnie:tak: masakra z tymi zlodziejami w lutym spod drzwi nam smigneli auto teraz znowu próbują :baffled::baffled::baffled::baffled:
 
i ja sie witam:-)troche pozno ale jestem;-) mialam dzisiaj w palnach wypad nad ocean:)wszystko przygotowane spakowani i gotowi pogoda piekna:tak: wychodzimy i.... nasze autko mialo w nocy bliski kontakt ze zlodziejami:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ktos probowal otworzyc drzwi lomem i nam uszkodzil dzrz:no:wi:no::no::no: masakra.i po humorach i po checi wyjazdu czekalismy na policje az spisza raport.i juz nigdzie nie pojechalismy:-( moze jutro jak bedzie ladnie:tak: masakra z tymi zlodziejami w lutym spod drzwi nam smigneli auto teraz znowu próbują :baffled::baffled::baffled::baffled:




i ja sie witam:-):-):-)
to widze ze miałas niemile zaskoczenie zrana... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:mojemu znajomemu tez probowali ukrac ale niemogli sie dobrac do stacyjki to zostawili go rozwalonego kilkanascie metrow od domu... widzac ze niemaja co robic tylko samochody krasc:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ehhh....
piekan pogoda na spacer trzeba isc poki ladnie jest... bo sie podobna ma zaczac znima niedlugo... tak mi wczoraj irol powiedzial :dry::dry::dry: zobaczymy c z tego bedzie...
 
witam się mamuśki:-):-):-)

co jest grane z kradziezami tu , jejku non stop coś nowego słysze, że ktoś został okradziony [ nie wspomne o sobie-trzy razy]masakra, najgorsze jest to że te auta to kradną nie Irole tylko...:-:)-:)-(wstyd i żenada.....
 
reklama
normalnie padam...... zmeczona jestem strasznie po calym dniu chodzenia po miescie spacerowania.... :baffled::baffled::baffled: ale jestem z siebie dumna bo schudlam 2 kilo...:-D:-D:-D:-D:-D moze jednak nie dostane tej cholernej insuliny :unsure::hmm:
 
Do góry