reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

dziewuszki ja chcialam powiedzie dobranoc!
jestem wsciekla bo miala przyjsc do mnie dzisiaj fryzjerka tzn miala przyjsc wczoraj godzine po planowanej wizycie zadzwoni;a ze nie przyjdzie i miala byc dzisiaj i co?dupa a ja mam ksiecia zarosnietego jak orangutana!no nic ja sie zegnam
 
reklama
Witam sie.Co do zcinania to ja wole nie ryzykowac. hih kiedys opitolilam mea tak ze powiedzial ze nigdy wiecej hahah Wiec nie ryzykuje, nawet z Maxem chodze do fryzjera juz 2 lata co miesiac, a co!
 
wiadomo.. nie każdy ma do tego rękę...
jedni umieją obcinać inni np gotować:tak:
więc nie ma się czym przejmować...
jakby tak każdy umiał obcinać to nie byłoby zakładów fryzjerskich:-D
 
witam mamuski... piekna pogoda sie zapowiada...spacerek sie szykuje dzis... ja cos wiem na ten temat ciecia wlosow sama jestem po szkole fryzjerskiej w sumie nie do konca... i chyba minelam sie z powolaniem:eek::eek::eek:sama u fryzjera bylam z rok temu ... ale bede musiala sie wybrac bo moje wlosy to porazka:baffled::baffled: i chyba di irl pojde bo u tych polek co bylam to beznadziejnie tna... znaczy nir to co chcialam...
 
czesc laseczki!ja mu tylko degazowkami przezedzam wloski!
umiem golic glowy itd ale on nosi zawsze dluzsze!wiec kicha musi byc fryzjer!pogoda przednia idziemy z dziewczynkami puszczac banki!
 
witajcie mamuśki:-):-):-)
irole krakali że wrzesień będzie ładny i jest, ja zmykam do koleżanki na kawke, dzieciaczki się pobawią . miłego dzionka zycze:-):-):-):tak::tak:;-);-)

ja meżolka też obcinam, a mnie obcina on :szok::tak::tak::tak:;-);-);-):-):-):-)
 
dzien dobry:-)a ja tez obcinam mojego staruszka:tak:bo ma dwie mikroskopijne brodawki na swojej madrej glowce i do fryzjera nie pojdzie,bo sie boi:tak::tak::tak: hehehe:-D a sama chodze do fryzjera i jestem tu ponad 5 lat i jeszcze nie spotkalam nikogo kto by mnie dobrze obcial:wściekła/y::no::wściekła/y::no::no: tragedia:crazy:
i mam znowu pytanko do pan:tak: czy mozna farbowac lub rozjasniac wlosy w ciazy????? wiem ze kolor moze nie wyjsc,ale wole zeby mi nie wyszedla taki jak powinien niz moje wstretne odrosty:baffled::baffled::baffled: tylko czy w ogole moge cos nakladac na glowe???
 
reklama
Witajcie Mamuski z Ennis :) Niniejszym oglasza ze wrocilam z wakacji :) Pewnie sie cieszycie ;-);-);-)
Kasiu - a co do Twojego pytania - ja w ciazy poszlam do fryzjera i chcialam zafarbowac wlosy - odrosty itd.. to mi powiedziala ze musze miec zaswiadczenie od lekarza prowadzacego ze nie ma przeciwwskazan:confused:
 
Do góry