reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

ja farbowalam wlosy sama znaczy kolezanka mi robila balejaz kolor wyszedl ale szybko mi kolor zszedl...teraz znowu farbowalam ale zaluje bo mi masakrycznie wlosy wypadaja:szok::szok::szok::szok::szok: i niewiem co obic:confused::confused: b iore skrzyp polny ale noc nie daje:crazy::crazy: niedlugo bede lysa:szok:
 
reklama
Kasia wlosy mozna farbowac nawet trwala robic,tylko moze trwala wyjsc albo prosta albo zabardzo skrecona hahah co do farb w 80 % wychodzi pozadany kolor!teraz te farby sa tak modyfikowane ze mozna ich normalnie urzywac!
Asia..... jedz witaminy ciazowe!no i niestety prawie kazda to przechodzi ja wlasnie sie pozbylam wypadania wlosow ale jestem juz 7 miechow po porodzie wiec dosc dlugo bylo to moim utrapieniem!
i uzywaj odzywek i maseczek na wlosy.
a my bylismy na spacerku kilka nowych fotek!ide malowac
 
hah kobietki witam sie i ja...nie mam na nic czasu wiec sie nie odzywam.pracuje teraz od 6 do 6 i w soboty tez...i do tego dziecko...u nas juz po roczku ...po imprezce...zaraz ide na szczepienie z Wikusia:no:az sie boje!!!
a co do wloskow to meeza sama obcinam:-Dbo to moj zawod hahaha a siebie to juz troche gorzej musze dawac zarabiac tym pseudo fryzjerka:wściekła/y:
ohh i zarazilyscie mnie i chyba sie zapisze...do fryzjera
Gosia super ze bedziesz miec autko ja musze sie pochwalic ze juz normalnie wszedzie jezdze:-)
wpadne pozniej papapa
 
Witaj Kasienko spowrotem!!!

Co farbowania to tak mowia ze nie powino sie farbowac w ciazy, zwalszcza w pierwszym trymestrze.Pyatlam kiedys mojego bardzo madreo pana doktora i o mipowiedzila ze slyszal, ze chodza takie plotki ale w jego prawie 40 letniej karierze nie lyszal jeszcze eby farbowanie mialo by zaszkodzic.Jednak ja nie farbowalam przez pierwsze miesiace, potem farbowalam raz, bo mam duzo siwych wlosow i nie chcialam zeby moje dziecie pierwszy raz jak by mnie zobaczylo pomyslalo by: Babcia???
ja farbowalam wlosy sama znaczy kolezanka mi robila balejaz kolor wyszedl ale szybko mi kolor zszedl...teraz znowu farbowalam ale zaluje bo mi masakrycznie wlosy wypadaja:szok::szok::szok::szok::szok: i niewiem co obic:confused::confused: b iore skrzyp polny ale noc nie daje:crazy::crazy: niedlugo bede lysa:szok:

Pamietaj ze wlosy tez wypadaja cie po porodzie, przeciuez dopiero 2 miesiace temu urodzilas.Gospodarka hormonalna wroci do normy za jakis czas i bedzie git, a skrzyp polny bierz i koniecznie jakies witamyny, mozesz spokojnie brac jeszcze witam9ny prenatalne, ja biore teraz taki komplex witamin przed ciaza ale on jest tez w ciazy i po ciazy.

a ja wrocilam z ogrodu bo strasznie u mnie goraco , Max zaczal uciekac do domu, osy wszedzie lataja i milam dosc.a Max ucieka ciegle i sie drze bo ie boi wszystkiego co lata i nazywa je Zii :-D
 
a aaaa jeszcze witam Kasie z wakacji!!!
dziewczynki ja slyszalam ze ponoc sie niepowinno farbowac ale nigdy nikt nie poparl tego dowodami!a my malujemy
 
hah kobietki witam sie i ja...nie mam na nic czasu wiec sie nie odzywam.pracuje teraz od 6 do 6 i w soboty tez...i do tego dziecko...u nas juz po roczku ...po imprezce...zaraz ide na szczepienie z Wikusia:no:az sie boje!!!
a co do wloskow to meeza sama obcinam:-Dbo to moj zawod hahaha a siebie to juz troche gorzej musze dawac zarabiac tym pseudo fryzjerka:wściekła/y:
ohh i zarazilyscie mnie i chyba sie zapisze...do fryzjera
Gosia super ze bedziesz miec autko ja musze sie pochwalic ze juz normalnie wszedzie jezdze:-)
wpadne pozniej papapa

Ja zazdroszcze!!! Ja mam cykora pred jezdzeniem ale dobrze ze nie musze przynamniej prechodzic stresow z prawkiem bo juz mam heh No i automat tez fajna sprawa wiec biegi nie beda mnie tez stresowac.


Kasia Limerick ty szukasz wozka, dzis grzebalam po ebayu i znalazlam alkiem ladny wozeczek.Ma wszystko, spacerowke, foteilk,gondolke.Ja tam jak bym miala do wyboru graco a taki wybralabym cos w tym stylu bo ja szczerze powiem ze nie cierpie graco....mam dziwne uczulenie na te wozki..W kazdym razie zobacz sobie.Juz razem z przsylka 300 euro.za taki wypas wcale nie duzo.wozeczek wyglada ladnie, troche podobny do tych nowych taco polskich. http://cgi.ebay.ie/3-IN-1-TRAVEL-SY...s_GL?hash=item1e5842255b&_trksid=p3286.c0.m14

i czerwony http://cgi.ebay.ie/3-IN-1-TRAVEL-SY...s_GL?hash=item1e58422153&_trksid=p3286.c0.m14
 
Ostatnia edycja:
dzieki gastone za linka:-) sympatyczne te wozeczki i faktycznie maja wszystko:-) czegos takiego szukam ,dzieki:tak:

i dzieki wszystkim za wypowiedzi o farbowaniu wlosow;-) chyba jednak rozjasnie sobie odrosty bo nie moge na nie dluzej patrzec:no: a nie chce byc zaniedbana ciezarowka:baffled:
 
reklama
kobietki jestem fryzjrka i nigdy nie farbowalam wlosow kobietka w ciazy o ile poinformowaly...i tu w limerick jak w ciazy bylam chcialam:-)zafarbowac ale pani sie nie zgodzila:no:w pierwszym trymestrze nie powinno sie ale;-)
Gastone ja nauczylam sie na manualnej skrzyni a teraz jezdze automatem niebo i ziemia normalnie...do tego duuzym samochodem jezdze to tylko problemik byl z parkowaniem ale juz git maz wyszkolil wic po limerick juz sama zasowam:-)
moja kruszynka dzielna tylko zaplakala przy szczpieniu a pozniej bila lkarza i klucila sie z nim po swojemu oczywiscie :-)hah jstem pewna juz ze poradzi sobie w zyciu:-p
wlasnie zasnela wiec mam chwile dla siebie i do spania bo jutro na 6 do pracy:wściekła/y:
pozdrawiam was kobietki
WITAM KASIE SPOWROTEM!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry