reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuski z Ennis

witam mamuski w piekny poranek:-D:-D:-D taka strasznie niewyspana jestem ze poszla bym spac jeszcze no ale nie moge.... moja piękan ma dzis szczepienie:-:)-( trzeba sie zbierac powoli i sniadanko jakies zrobic... narazie zmykam odezwe sie puzniej:-):-)
 
reklama
czesc laseczki!
pogoda zapowiada sie niezle!a u nas juz od rana wlaczony grzejniczek bo w domku troche nieprzyjemnie.
dzisiaj to juz napewno pomalujemy living room.

Mikimauro puki co tylko my podwojniakami tu jezdzimy haha
ale juz niebawem moze i Gastone i ja trojeczka choc juz Susanka bylaby duza wiec nadal blizniaczek.
milego dzionka zycze aaaa i jeszcze pytanko!
gdzie warto pojechac w irlandii z dzieciakami/??nie chodzi mi o zwidzanie ale jakies rozrywki?
 
Witam sie

troche dzisiaj mrozilo ale nadal sloneczko swieci

Megan my jakis czas temu bylismy w Youghal jest tam potezny budynek i ogromne tranpoliny zjezdzalnie wstep od dziecka kosztuje 7e ale mozna sie bawic do upadlego
mozesz takze pojechac na ocean my w niedziele bylismy w Ballybunion rewelacyjnie
 
Czesc kobitki.Ja dzis ostatnia? Rano wstalam, wysprzatalam chatke, wstawilam pranko, zrobilam ze soba porzadeczek i powiem niezle , niezle bo dzien mamjuz wolny.Nie wiem jescze co z obiadkiem bo mezu moze do Dublina pojedzie i tu uwaga po mooooooje autko!!!!brrr trza sie bedzie w koncu przemoc i wykorzystac te 7 letnie prawko..Dobra uciekam bo czekam na kolezanke , przyjdzie na male ploteczki a potem do ogrodu z dzieciem.Moze sie opale?
 
dzień doberek mamuśki:-):-):-)

mamy piękna pogode, hip, hip....:tak::tak::tak:oby nie zapeszyć:tak::tak::tak:

megan-ja juz nie pcham blizniaka, Maja ślicznie mi chodzi przy wózku, choć dzisiaj go wyciagłam bo myślałam że na piechotke podejde po chłopców do szkoły, ale jednak autko wziełam. generalnie to chce go sprzedać, bo miejsce mi zawala, ale mężol nie pozwala, bo mówi że sie jeszcze przyda, hmmm... co on miał na myśli????:-p:-p:eek::eek::eek::-D:-D:-D

gastone-no to będziesz musiała wozikiem teraz jezdzić, napewno dasz rade, trzymam kciuki, pochwal się co Ci kupił meżolek?:-);-):tak:
 
dzień doberek mamuśki:-):-):-)

mamy piękna pogode, hip, hip....:tak::tak::tak:oby nie zapeszyć:tak::tak::tak:

megan-ja juz nie pcham blizniaka, Maja ślicznie mi chodzi przy wózku, choć dzisiaj go wyciagłam bo myślałam że na piechotke podejde po chłopców do szkoły, ale jednak autko wziełam. generalnie to chce go sprzedać, bo miejsce mi zawala, ale mężol nie pozwala, bo mówi że sie jeszcze przyda, hmmm... co on miał na myśli????:-p:-p:eek::eek::eek::-D:-D:-D

gastone-no to będziesz musiała wozikiem teraz jezdzić, napewno dasz rade, trzymam kciuki, pochwal się co Ci kupił meżolek?:-);-):tak:

Ech nie pochwale sie bo facet auto sprzedal niestety a mezu juz prawie w pociagu siedzial.Mialam miec sceniczka...No ale ja zawsze mowie ze widocznie tak musialo byc wiec pewnie bede miala jeszcze lepsze autko hihi A mnie sie tam nie spieszy hihi juz tyle czekalam to mnie miesiacz czy dwa nie zbawi.

Mikimauro to moze jeszcze jedno dziecie bedzie? A co !
 
A mnie się zdaje że to ja ostatnia dziś:-p
więc witam:-)
taka ładna pogoda to z samego rana na miasteczko wyskoczyliśmy....
na plażę... i jeszcze później pojechałam do znajomej na ploty;-) hiiii
i jakoś zleciało....
 
widzę że jeszcze nikt się nie pojawił....:sorry:
pewnie z pogody korzystacie... a może powiedziałaby mi któraś....
bo się nie orientuję.....
słyszałam że w ie mamy w ciąży darmowego dentystę a ostatnio od kilku dni mnie 2 zęby strasznie bolą.... więc może by się dało coś załatwić ...
a ja nawet nie wiem gdzie iść i o co pytać ....:sorry:
a z chęcią bym skorzystała bo ostatnio normalnie kasa nam znika w mgnieniu oka:szok:
tyle się wydfatków narobiło teraz że masakra... a do pl dopiero w nowym roku się wybieramy więc nie wytrzumam napewno:confused2::zawstydzona/y:
 
Nie wiem niestety nic o dentyscie, ale najlepiej zapytaj mamusiek na mamy z Irlandii, tam wieecej dziewuszki wiedza.
A ja zrobilm sobie z mezusiem grilka, fajnie sie siedzialo w ogrodku.

a tu widze pustki,pewnie pewnie bede ostatnia..
 
reklama
chyba będę musiała....
mi coś ktoś wspomniał ale nie pamiętam kto....:sorry:

fajnie tak w ładny dzień grillka zrobić sobie....
ja to sama w domu więc nie było nawet z kim :-p
 
Do góry