reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

MEGAN to bylo punto z 2000r warte teraz moze 1000 euro a naprawa wyniesie tyle samo wiec sensu nie ma a kiedy kase odda to nie wiem bo sie ostatnio stacza od wyplaty do wyplaty zyje!!!
nie psuje juz sobie wieczoru.pstryk i juz zapomnialam;-)
tak ja jutro do pracy po tygodniowej labie!!!ojjj nie chce mi sie
 
reklama
hmmm wygladasz tu calkiem inaczej!nielepiej niegorzej hmmm mlodziej!!nie obraz sie oczywiscie!
moja kochana Susanka zasnela
zobaczymy na jak dlugo
 
Ja tez uwazam ze Sylwia wyglads zupelnie inczej.Czas zdjecie zmienic heheh
Bu mialam ochote na mango, rozkroilam, zaslinilam sie a ono niedojrzale buuuuuuuu.
 
ja mam ochote na wielka tabliczke czekolady z orzechami i d.....
nie mam juz slodyczy w domu!
Gastone jak pakowanie??
wiecie co mi sie snilo???ehhh ze jestem w piecioraczej ciazy!hahaha nawet nie wiecie jakbym sie cieszyla!marzy mi sie mnoga ciaza nawet tak mnoga
 
na wasze zyczonko zmienie jutro zdjecie hahahhahahaaaaaa
spadam cwiczyc.dobrej nocki

ZDJECIE ZMIENIONE NA NAJSWIEZSZE ZROBIONE DZISIAJ!!!
 
Ostatnia edycja:
no Sylwia brawo!!!
ja tez jutro wstawie zdjecie!
kurde dziewczyny marzy mi sie kolejny suwaczek...az sie poplakalam:-:)zawstydzona/y:
 
reklama
Ach Megan widac ze dola masz..Poczekaj troche, nie spiesz sie a bedziesz miala woj suwaczek.Poczekaj jeszcze te dwa,trzy miesiace.Tak jak mowilam kto wie moze bedziemy miale obie nowe suwaczki???
Pakowanie jakos leci.Jutro juz bede miala kluczyki od domciu juppi!!!
No a na dzis sie zegnam bo jakis film czeka do obejrzenia i lody wlasnej roboty mniaaam.No to doobrej nocki kobitki!
 
Do góry