reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

czesc!
ja nie spie od 4 rano!
Zuzka ma temperature 40st!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:szok::szok::szok::szok::szok::szok:
Konrad mowi zeby poczekac az drugi czopek zacznie dzialac ja najchetniej juz bylabym w szpitalu!!!
poczekam pol godzinki i jedziemy!
dzieciak nawet butelki nie moze w lapkach utrzymac!
bede zagladac o ile sytuacja mi na to pozwoli
 
reklama
Witam sie i ja,ja pospalam do 11 maz pozwolil.Megan przykro mi ze Zuska chora, daj znac co i jak.No to spadam do meza bo wolne ma dzisiaj.
 
Czesc dziewczynki zapomnialyscie juz o mnie ?


A my wczoraj sobie zrobilismy wycieczke do ZOO w CORK bylo rewelacyjnie moze puzniej wkleje wam jakies fotki ale mowie wam warto tam zajechac
 
Alex my nie zapomnialysmy ale ty chyba o nas tak?
Ech aja zamiast spedzac czas milo musze sie pakowac.Spakowalam dzis juz sporo rzeczy i bez jakis tam szalenstw narazie sprawnie mi to idzie.
Ja wlasciwie pakowania i rozpakowywania ienie boje tylko przeworzenia trego wszystiego.Co prawda mam brdzo duze auto, nawet wielki kredens do niego wchodzi le mimo wszystko kilkanascie razy to chyba trzeba bedzie obrocic.Ech jeszcze do tego strych i schowek od chodami, rowery, sprzety do cwiczen - tego mam mnostwo....
 
a moja corcia dostala juz 4 czopki i dopiero jej temp troche spadla do 37,7!
nie mowcie nic o migrenach-ja z bolu glowy wymiotuje!ale ostatnio odpukac ja czuje sie rewelacyjnie w odroznieniu do zuzki
 
ojj ale ja zla dzisiaj szwagier rozj..mi samochod i juz nie mam czymsie uczyc jezdzic!!!:wściekła/y:
MEGAN przykromiz powodu ZUZI .bedzie dobrze!!!napewno nie dlugo przejdzie.
ja odpukac migren nie mam narazie
 
reklama
to jak roz.... to niech naprawi!
marudna jest ta moja Zuzka jak nie wiem!ale to znaczy ze wraca do zywych!a ja mam taki syf(inaczej tego nie da sie nazwac)w domu ze nie wiem w co rece wsadzic ale dzisiaj mam usprawiedliwienie!
jutro Ksiaze ma wolne to mi pomoze!
a Ty Sylwia jak pracujesz?
 
Do góry