reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

To jeszcze jaa wy to mi smaka robicie megan ciasta gastone lody a ja twardo sie trzymam zero slodyczy a tiramisu w szafce sobie lezy...ach dobrej nocki kobietki
 
reklama
ja jak zwylke ostatnia na posterunku.
masz racje Gastone dopadl mnie maly dol!ale jutro mam ksiecia przy sobie wiec mi przejdzie!a co do suwaczka moze sie uda nam obu?
milej przeprowadzki szybko zalatwiaj neta bo my bedziemy tesknic!

swoja droga...dzisiaj mam dzien szczerosci do bolu!moze niektore mamy sie obraza,ale...wiesz Gastone ze ja za Toba nigdy nie przepadalam a tu sie okazuje ze Ty kawal swietnej babki jestes!hmmm pierwsze wrazenie mnie zmylilo....
mam nadzieje ze sie nie obrazisz hehehe

dobrej nocki ja bede jeszcze zagladac
 
dzien dobry!!!!
hura!!!!
moje dziecie wrocilo do zycia!goraczka spadla!jestem najszczesliwsza mama na swiecie!
znowu mi sie snilo ze jestem w ciazy z 5 raczkami!musze zobaczyc w senniku co to znaczy?
milego dzionka dziewczynki
 
ja jak zwylke ostatnia na posterunku.
masz racje Gastone dopadl mnie maly dol!ale jutro mam ksiecia przy sobie wiec mi przejdzie!a co do suwaczka moze sie uda nam obu?
milej przeprowadzki szybko zalatwiaj neta bo my bedziemy tesknic!

swoja droga...dzisiaj mam dzien szczerosci do bolu!moze niektore mamy sie obraza,ale...wiesz Gastone ze ja za Toba nigdy nie przepadalam a tu sie okazuje ze Ty kawal swietnej babki jestes!hmmm pierwsze wrazenie mnie zmylilo....
mam nadzieje ze sie nie obrazisz hehehe

dobrej nocki ja bede jeszcze zagladac
:-D:-D:-D No coz :-D:-D:-D
dzien dobry!!!!
hura!!!!
moje dziecie wrocilo do zycia!goraczka spadla!jestem najszczesliwsza mama na swiecie!
znowu mi sie snilo ze jestem w ciazy z 5 raczkami!musze zobaczyc w senniku co to znaczy?
milego dzionka dziewczynki

Matko piecioraczki:szok: Ja czasem mysle ze fajnie by bylo miec taka sama dwojke, tylko ze jak pomysle przez co trzeba przejc na poczatku :szok: a w dodatku brak pomocy ciotek, babc itp bo tutaj jestemy skazane na siebie to juz nie mysle :-D

A tak wogole to witam sie.Czekam z utesknieniem na kluczyki do chatki jupi jupi jupi:-D:-D:-D:-D

Noo zagladam pora piaty chyba i isza jak makiem zasial.Kolezanka Mikimauro nawet sie nie przywita.nunu nu nie ladnie!
To ja nawet z przeprowadzka na karku zagladam!
 
Ostatnia edycja:
bo ja mam kare:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: meżolek zabronił mi klikać z Wami, facet jest zazdrosny-hyba:dry::dry::dry: klikam jag go nie ma, bo złości się na mnie chłopina, że siedze przy kompie całe dnie, a jak wraca w nocy i chce.;-).... to ja oczywiście jestem znęczona:-p:-p:-pa ostatnio nie ma mnie w domu, codziennie gdzieś jezdzimy, a od piątku meżuś ma wolne a my nadal niewiemy gdzie chcemy jechac:cool2:

 
hahahahahahah janiemoge.No wiesz moj tez czasem cas baka ale co ma do gadania? A poza tym Chyba nie z nami tak klikasz bo sie pojawiasz jeden eaz dziennie ostatnio ahahah.Ech ci faceci!

Oj Megan sie dzis zaniedbala,chyba fajny dzien z Ksieciem spedza.
No to ja sie juz zegnamna dzis , b0 zmeczonam tym pakowaniem.
 
Ostatnia edycja:
moj tez czasem marudzi ze torby nie rozpakuje z zakupami i pierwsze co to do forum siadam!
wcale dzien nie byl mily!!!
chociaz do wieczora w sumie bylo a teraz sie poklocilismy ale u nad to juz standard ehhh tak to juz z nami jest!
 
No i ja sie witam dzis pierwsza.Sloneczko swieci wiec pewnie wyjde z dzieciem gdzies, no i dziewczynki moje dziecie dzis 3 lata konczy!!!!!
Jejku jak czas leci.Imprezke bede mu robic spozniona bo glupio zapraszac ludzis na kartony heheh
 
MaXiu wszystkiego najlepszego!!!

dzien dobry mamusie!
my juz zgoda choc wczoraj pioruny szly ale jak to w kazdym prawie malzenstwie!
pogoda wzorcowa chyba troche posprzatam i uciekam pod dom z dzieciaczkami!wczoraj zrobilam im 98 zdjec moze dzisiaj tez zrobie sesje?!
milego dzionka
 
reklama
No to natrzaskalas.Ja przy tej przeprowadcce przypomnialam sobie ze kamere mam hehe.Jak sie tylko przeprowadze zaczynam na nowo uwiecznianie swojego berbecia.Oststnio chyba uzywalam jej jak mial rok aaaaaaaaale sie zaniedbalam.No a zdjec tez ostatnio nie robilam.Ale nadrobie, nadrobie na 100%

Megan dziekujemy za zyczenia.
 
Do góry