reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuski z Ennis

Gastone rozpakowuj sie szybko i wracaj do nas!
ja mam manie pstrykania zdjec moim niunia!
uciekam dalej do sprzatania !
wogole mamuski co z Wami???
 
reklama
Dzien dobry

Moj synek sie znowu rozchorowal wogole w nocy mial taka temperature ze chcialam z nim do szpitala jechac ale jakos wytrzymalismy ale cala noc nie spalam dzisiaj moj pojechal z nim do lekarza i jeszcze ich nie ma denerwuje sie troche

A tak wogole GASTON E zyczonka dla synka
 
Dzieki dziewczynki.Alex daj znac ja bedziesz wiedziala co to.
Madzia a ty co nawet nie zdasz relacji co i jak? Jak dzieciaczki, jak karmienie i wogole?? nu nu nu!!!
 
Ja wlasnie spakowalam plowe pokoju z zabawkami mojego dziecia.Teraz mala kawka.Sama sobie sie dziwi.Ja jstem osoba bardzo zorganizowana, typowa waga zodiakalna.Zawsze wszystko na wyrost robilam szybo szybko a tu prosze codzieniepo troche , w miedzy czasie kawka, relaksik i powiem wam ze to sprawnie idzie i mam czas jeszcze!hehe jestem w szoku.Wlasciwie to ja sie boje rozpedzic bo spakuje caly dom hahah. Wczoraj moj mezu obrocil dwa razy i wywyizl po domu hheh wiec nie jest zle.Dobrz ze samochod mam wieeeelki.
 
ja wole przeprowadzke na wariackich papierach hehe
wtedy wszystko idzie szybko i szybko jestem na nowym mieszkanku i nie musze patrzec na stare wloscia!

bylam z dziewczynkami na dworze ale jakos dzisiaj wena bycia kreatywna mama uciekla!wrocilam wiec do domku i szykuje obiad a raczej sie opierniczam z tym obiadem
 
Noo ale cisza ech...Ja sie zegnam na dzis bo z kim mam gadac po pierwsze a po drugie zmeczona jestem heh.Do jutra!Jutro raczej sporadycnie bo przewozimy wiekszoc rzeczy.
 
reklama
wszystkiego najlepszego dla Maxa !!!!!!!!!!!!!
23viwk1.jpg

MUSICIE MI WYBACZYĆ MAMUŚKI, ALE JA NIE MAM KOMPLETNIE CZASU, NIE WYRABIAM SIĘ ZEBY POKLIKAĆ Z wAMI. mAM NADZIEJE ZE JAK ZACZNIE SIE SZKOŁA TO BĘDZIE LEPIEJ. DO MIŁEGO KLIKANIA MAMUŚKI, DOBRANOC:-):-):-):tak::tak::tak:
 
Do góry