reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

gastone-tak, jedziemy do polski samochodem. Nie wiedziałam ze i w Hiszpani panuje grypa żoładkowa, nie czytałam żadnych wiadomości ostatnio, faktycznie w takim wypadku nie zamieżam tam jechać,
Jeżeli chodzi o domek to przez sekunde zastanawiałam się nad Twoim domkiem, ale ja nie zniose tych psów, napisz ile ich jest i czy bardzo sa uciążliwe, :tak::tak::tak:

generalnie witam się mamusie:))))


Chodzilo o grype swinska!


ja juz przekladanca drozdzowego zrobilam teraz bede przerzucac bajki dla Suzi oj troche ich jest!!


a gdzie Marysia??wcielo Ja znowu no i nasza nowa kolezanka Milenka???
Sylwia sie uczy a Beatka na urlopie ehhh opuszczaja nam sie babeczki
 
reklama
megan-chodziło mi o grype świńską, sorki że przekręciłam jestem jakaś rozkojażona, kiepsko się czuje od paru dni:tak::tak::tak:
SPROSTOWANIE- żadnej nowej koleżanki MILENY tu nie ma i z mojej strony nie będzie, to jakaś pomyłka, moja koleżanka ma na imie Iwona....
 
gastone-tak, jedziemy do polski samochodem. Nie wiedziałam ze i w Hiszpani panuje grypa żoładkowa, nie czytałam żadnych wiadomości ostatnio, faktycznie w takim wypadku nie zamieżam tam jechać,
Jeżeli chodzi o domek to przez sekunde zastanawiałam się nad Twoim domkiem, ale ja nie zniose tych psów, napisz ile ich jest i czy bardzo sa uciążliwe, :tak::tak::tak:

generalnie witam się mamusie:))))
Swinska grypa kochanie w calej europie szaleje ;-)
a co do domu, no coz za plotem trzy duze psy to raczej spokoju nia ma..

megan-chodziło mi o grype świńską, sorki że przekręciłam jestem jakaś rozkojażona, kiepsko się czuje od paru dni:tak::tak::tak:
SPROSTOWANIE- żadnej nowej koleżanki MILENY tu nie ma i z mojej strony nie będzie, to jakaś pomyłka, moja koleżanka ma na imie Iwona....

Mikimauro ty chyba naprawde jestes nie wyspana,Mamy przeciez nowa kolezanke Milene z Ennis i nikt przeciez nie mowil ze to twoja kolezanka?:eek:

Co prawda post pod postem ale sie mi wybaczy.
Mikimauro to tak dl przypomnienia :-D:-D:-D

Hej .
Mam na imie Milena i dopiero dzis sie za logowalam ale musze przyznac ze to fajne forum.Mam nadzieje ze poznam świetne osoby.Mieszkam w Ennis dopiero od 02.stycznia2009,ale mój mąż juz troche dłużej.Mam dwójke dzieci Marysie 3 latka i Kube 9lat.Niewiem co na pierwszy raz moglabym tu jeszcze napisac.
Serdecznie wszystkich pozdrawiam:-)

Apropo Milena gdzie jestes???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A ja sciagam kolejna przyszla mame mam nadzieje ze do nas dolaczy ma na imie Kasia!o ile...bedzie chciala sama Wam o sobie opowie
 
ja przyszlam sie pozegnac na dzisiaj!
jestem wsciekla jak osa...:wściekła/y::wściekła/y:poklocilam sie z Ksieciem o to ze Susi jeszcze nie spi!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry:
a to wszystko przez to ze On siedzi u niej w pokoju i oglada z Nia bajki zamiast wyjsc z pokoju tak jak ja i zamknac drzwi.zaplakalaby 2 razy(najczesciej nie placze nawet no ale powiedzmy ze by lezke uronila)i by zasnela a tak..ja niewyspana On niewyspany i dzieciak tez.a rano na 9.30 na szczepienie z Caroline ehhh
juz dzisiaj widzialam Susie efekty niewyspania a co bedzie jutro skoro od 2 dni nie spi??ojjj biedna ja!!!!
dobranoc mamy
 
ja standardowo juz na nogach!
wykoncze sie kiedys tym brakiem snu!
jedno dziecie wieczorem nie moze zasnac drugie dziecie rano nie moze spac!
zaraz szybki prysznic sniadanko i trzeba jechac kuc moja kochana Caroline!
milej srody Wam dziewczynki zycze
zobaczymy czy sie nam Kasia odezwie?!
 
reklama
Witam sie i ja.
Ja dzis poniej bo dziecko dalo mi pospac do 9.30.
Wlasnie ciekawe co u Krysi? Ona sie niemelduje znaczy sie rodzic chyba poszla???????
 
Do góry